Спілка > Публiкацiя

НСЖУ просить уряд захистити газети від Укрпошти

Служба інформацii НСЖУ
Середа 03 Жовтня 2018
НСЖУ просить уряд захистити газети від Укрпошти

Представники НСЖУ та журналісти центральних видань провели акцію, у рамках якої перед будівлями Кабміну, ВР, Мінінфраструктури та головпоштамту роздавали спецвипуск "Журналіст України", де міститься заклик до уряду стати на захист вітчизняної преси.

"Уряд має стати на захист українських газет! Дякую колегам за солідарність. Під Кабміном роздаємо спецгазету про руйнівну політику "Укрпошти", - зазначає голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Учасники заходу вкотре хочуть донести до керівництва країни інформацію та прохання врегулювання питання щодо тарифів на приймання та доставку вітчизняних газет за передплатою, адже поки що усі попередні звернення не дали результату.

У Національній спілці журналістів наголошують, що настільки масових нарікань на неякісну роботу «Укрпошти» та непартнерські діі монополіста ще ніколи не надходило від колективів національних та місцевих газет. І Уряд має захистити право українців на доступ до друкованого слова.

Спілчанські новини

Акція "Бібліотека для Донбасу" триватиме, адже книга веде до перемоги, – Олег Наливайко// НСЖУ, 20.10.2018

18 жовтня в стінах парламенту відбулася зустріч керівників провідних вітчизняних видавництв з Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм, першим заступником Голови Верховної Ради України Іриною Геращенко та Головою Держкомтелерадіо Олегом Наливайком.

Співчуття Валентині Сямро у зв’язку зі смертю матері// НСЖУ, 19.10.2018

Правління, секретаріат Національної спілки журналістів України, працівники апарату НСЖУ висловлюють щирі співчуття начальниці адмінгоспвідділу Спілки Валентині Сямро у зв’язку зі смертю її матері Ритченко Віри Григорівни.

Ювілейний міжнародний конкурс газети «День» покаже «Фото першої шпальти»// НСЖУ, 19.10.2018

Міжнародний фотоконкурс, цього року 20-й, ювілейний, є наймасштабнішим соціальним проектом «Дня». Його результатом стане виставка найкращих робіт – «фотомоніторинг» життя країни за рік. Ідею заходу традиційно охоче підтримали наші постійні партнери. Фотоконкурс «Дня» – це 20 років фотоісторії, 129 фотовиставок у містах України, 809 нагороджених фотографів.

Голова НСЖУ розповів у Рівному про закриття справ щодо нападів на журналістів// НСЖУ, 19.10.2018

У Рівному 18 жовтня на регіональній дискусії обговорено питання фізичної безпеки журналістів та захисту свободи слова.

Партнери