НСЖУ | Атаку на прес-центр «Українських Новин» у НСЖУ назвали ілюстрацією атмосфери страху

Спілка > Публiкацiя

Атаку на прес-центр «Українських Новин» у НСЖУ назвали ілюстрацією атмосфери страху

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 06 Серпня 2018
Атаку на прес-центр «Українських Новин» у НСЖУ назвали ілюстрацією атмосфери страху

Голова Національної спілки журналістів Сергій Томіленко назвав ілюстрацією атмосфери страху напад на прес-центр агентства «Українські Новини».

 Нова атака на журналістів! У центрі Києва журналісти інформаційного агентства виявилися беззахисними проти гопоти. Це відео "Українських Новин"  ілюстрація атмосфери страху, в якій працюють українські журналісти і у Києві, і у регіонах. У будь-який момент може проявитися агресія. Бо непокаране зло за попередні напади провокує нові атаки, - прокоментував Сергій Томіленко в соціальній мережі Фейсбук.
 
Невідомі вандали в п'ятницю напали на прес-центр «Українських Новин» у Києві. Вони намагалися зірвати прес-конференцію ювелірного будинку "ZARINA".
 
Близько 20 невідомих, в основному молодих людей, зайшли в прес-центр незабаром після початку заходу. Їх координатори почали ображати виступаючих на прес-конференції і гучними криками заважати її проведенню. В цей час ті, що зайшли, заклеїли прес-центр листівками, а також закидали виступаючих, а разом з ними і адміністратора прес-центру, курячими яйцями.
 
 
Після втручання керівництва агентства нападники залишили прес-центр. Перед відходом вони штовхнули одну зі спікерів заходу, в результаті чого вона впала на підлогу і травмувала руку.
 
Співробітники агентства викликали поліцію, але прибула на місце події вже після відходу вандалів.
 
«Українські Новини» розцінюють такі дії як хуліганство і вандалізм і вимагають від поліції виявити і покарати нападників.
 
Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом хуліганських дій, які сталися в прес-центрі Українських Новин. Про це Українським Новинам повідомила речник київської поліції Оксана Блищик.
 
"Зареєстрували кримінальне провадження за частиною 2 статті 296 (хуліганство) Кримінального кодексу", - сказала вона. За її словами, справу розслідує поліція Печерського району. Проводяться першочергові слідчі дії для встановлення підозрюваних у хуліганстві.
 

Спілчанські новини

Заява журналістів, медійних та правозахисних організацій України щодо «інтерв’ю» з політв’язнем Станіславом Асєєвим// НСЖУ, 21.08.2018

Підготовка й випуск подібних медіасюжетів ані з морального, ані з етичного, ані з правового поглядів несумісні зі статусом та роллю медіа в демократичному суспільстві

Водна стихія у Львові знищила архів, техніку та меблі редакції «Високий Замок»// НСЖУ, 21.08.2018

У п’ятницю, 17 серпня, після сильної зливи у Львові вода затопила напівпідвальнийповерх редакції газети «Високий Замок», знищивши бухгалтерський та редакційний архіви, кілька комп’ютерів та меблі.

В Європейській федерації журналістів вважають, що Асєєва змусили зізнатися в шпигунстві за фальшивими звинуваченнями// НСЖУ, 20.08.2018

В Європейській федерації журналістів (ЄФЖ) стурбовані появою інтерв’ю полоненого журналіста Станіслава Асєєва на телеканалі «Росія 24». Про це йдеться в заяві на офіційному сайті федерації, оприлюдненій в понеділок.

На Жашківщині колишній співзасновник відмовляється укладати угоду на оренду приміщення із роздержавленою районкою// НСЖУ, 20.08.2018

Уже понад рік районна газета «Жашківщина», яка успішно завершила реформування, не може укласти договір оренди приміщення зі своїм колишнім співзасновником – районною радою. Офіційна причина постійних відмов – відсутність технічної документації на те саме приміщення. Щоб її виготовити потрібно 3 тис. грн, проте в державного органу такої суми грошей немає.

Партнери