Спілка > Публiкацiя

У Харкові розпочав роботу Донбас Медіа Форум 2018

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 06 Липня 2018
У Харкові розпочав роботу Донбас Медіа Форум 2018

Форум - це найбільший майданчик для спілкування журналістів та медіаекспертів із усієї України. Тема цьогорічного форуму - нові виклики та можливості, з якими зустрічаються регіональні ЗМІ. За словами організатора форуму, директора Донецького інституту інформації Олексія Мацуки, кількість учасників заходу перевищує 400 осіб

Під час відкриття організатори продемонстрували відеоролик на підтримку полоненого в Донецьку журналіста Станіслава Асєєва та запропонували учасникам підписати колективне звернення на адресу лідерів «нормандської четвірки» з вимогою посилити міжнародний тиск заради звільнення журналіста. 

Участь у форумі беруть голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко, перша секретар Ліна Кущ, секретарі НСЖУ Сергій Шевченко, Костянтин Григоренко, Віталій Голубєв, активісти обласних організацій спілки. 
 
«Найважливіші теми, які будуть обговорюватися, - це розвиток громадських медіа на місцях, можливості для регіонального фінансування медіа, гендерні питання у ЗМІ», - зазначив під час відкриття форуму голова офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг. 
 
Серед інших питань для дискусій - забезпечення незалежності ЗМІ під час виборів, відновлення довіри мешканців Донбасу до ЗМІ, практика журналістських розслідувань, висвітлення проблем меншин та інші. 

Спілчанські новини

Убивства Гонгадзе й Шеремета – злочини, розкриття яких впливає на безпеку країни, – Ігор Смешко// НСЖУ, 19.03.2019

Без розслідування резонансних злочинів неможливо повернути довіру до правоохоронної системи країни. Потрібна політична воля, щоб відновити справедливість і притягти до відповідальності винних. Про це заявив кандидат у Президенти України, екс-голова СБУ Ігор Смешко, відповідаючи на запитання голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка.

Чим небезпечні псевдожурналісти у день голосування: НСЖУ застерігає// НСЖУ, 19.03.2019

Псевдожурналісти на виборчих дільницях перешкоджають діяльності реальних журналістів і дискредитують професію.

Кабмін, згідно з компетенцією, знову "вжитиме невідкладних заходів"// НСЖУ, 19.03.2019

Лист Національної спілки журналістів України зі зверненням учасників Всеукраїнської наради редакторів газет, у якому йдеться, зокрема, про неефективну діяльність АТ "Укрпошта", Адміністрація Президента України надіслала до Кабміну з проханням "розглянути згідно з компетенцією" та поінформувати НСЖУ про результати.

Держкомтелерадіо України приймає публіцистичні твори на здобуття премії імені Івана Франка// НСЖУ, 18.03.2019

Державний комітет телебачення і радіомовлення України нагадує, що оголошено прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності.

Партнери