Спілка > Публiкацiя

У Харкові розпочав роботу Донбас Медіа Форум 2018

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 06 Липня 2018
У Харкові розпочав роботу Донбас Медіа Форум 2018

Форум - це найбільший майданчик для спілкування журналістів та медіаекспертів із усієї України. Тема цьогорічного форуму - нові виклики та можливості, з якими зустрічаються регіональні ЗМІ. За словами організатора форуму, директора Донецького інституту інформації Олексія Мацуки, кількість учасників заходу перевищує 400 осіб

Під час відкриття організатори продемонстрували відеоролик на підтримку полоненого в Донецьку журналіста Станіслава Асєєва та запропонували учасникам підписати колективне звернення на адресу лідерів «нормандської четвірки» з вимогою посилити міжнародний тиск заради звільнення журналіста. 

Участь у форумі беруть голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко, перша секретар Ліна Кущ, секретарі НСЖУ Сергій Шевченко, Костянтин Григоренко, Віталій Голубєв, активісти обласних організацій спілки. 
 
«Найважливіші теми, які будуть обговорюватися, - це розвиток громадських медіа на місцях, можливості для регіонального фінансування медіа, гендерні питання у ЗМІ», - зазначив під час відкриття форуму голова офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг. 
 
Серед інших питань для дискусій - забезпечення незалежності ЗМІ під час виборів, відновлення довіри мешканців Донбасу до ЗМІ, практика журналістських розслідувань, висвітлення проблем меншин та інші. 

Спілчанські новини

Мовні квоти: розмова начистоту державних чиновників, фахівців та працівників ЗМІ// НСЖУ, 14.12.2018

Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики та Українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 14 грудня провів у медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) панельну дискусію на тему «Україноцентрична регуляція: результати введення квот і перспективи другого читання закону про мову» – за участю експертів і журналістів.

Припинити тиск держави-агресора на кримськотатарських активістів в окупованому Криму// НСЖУ, 14.12.2018

Національна спілка журналістів України протестує проти системного тиску на кримськотатарських журналістів і активістів в окупованому Росією Криму.

Мужнім журналістам колеги з Волині адресували новорічні листівки// НСЖУ, 13.12.2018

Працівники ЗМІ Волині надіслали листівки солідарності колегам, підданим гонінням у РФ і на тимчасово окупованих територіях України. Це зроблено в межах проведення акції «Новорічна листівка солідарності».

Позиціонування бренду України як геополітичний чинник – тема дискусії на «Території реформ»// НСЖУ, 13.12.2018

Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики та Українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 13 грудня провів у медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) панельну дискусію з «Позиціонування бренду України як геополітичний чинник» за участю експертів і журналістів.

Партнери