Спілка > Публiкацiя

У Харкові розпочав роботу Донбас Медіа Форум 2018

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 06 Липня 2018
У Харкові розпочав роботу Донбас Медіа Форум 2018

Форум - це найбільший майданчик для спілкування журналістів та медіаекспертів із усієї України. Тема цьогорічного форуму - нові виклики та можливості, з якими зустрічаються регіональні ЗМІ. За словами організатора форуму, директора Донецького інституту інформації Олексія Мацуки, кількість учасників заходу перевищує 400 осіб

Під час відкриття організатори продемонстрували відеоролик на підтримку полоненого в Донецьку журналіста Станіслава Асєєва та запропонували учасникам підписати колективне звернення на адресу лідерів «нормандської четвірки» з вимогою посилити міжнародний тиск заради звільнення журналіста. 

Участь у форумі беруть голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко, перша секретар Ліна Кущ, секретарі НСЖУ Сергій Шевченко, Костянтин Григоренко, Віталій Голубєв, активісти обласних організацій спілки. 
 
«Найважливіші теми, які будуть обговорюватися, - це розвиток громадських медіа на місцях, можливості для регіонального фінансування медіа, гендерні питання у ЗМІ», - зазначив під час відкриття форуму голова офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг. 
 
Серед інших питань для дискусій - забезпечення незалежності ЗМІ під час виборів, відновлення довіри мешканців Донбасу до ЗМІ, практика журналістських розслідувань, висвітлення проблем меншин та інші. 

Спілчанські новини

25 вересня – прес-конференція в НСЖУ «Уряд має стати на захист преси України!» (АНОНС)// НСЖУ, 24.09.2018

Вимоги до Кабінету Міністрів щодо реалізації державної політики підтримки друкованих ЗМІ обговорюватимуться 25 вересня в Національній спілці журналістів України. Уряд закликають до належного впливу на діяльність національного оператора ПАТ «Укрпошта» та впровадження заходів щодо стабілізації цін на газетний папір.

Побудова українських смислів у медіа в неспокійні часи// НСЖУ, 24.09.2018

Наукову дискусію щодо «українських наративів», які виробляються медіа в нинішні неспокійні часи, провів у Стокгольмі університет Содеторна у четвер 20 вересня. До його участі було запрошено медіа-дослідників зі Швеції, України та Фінляндії. Серед доповідачів також були представники Офісу ОБСЄ з питань свободи медіа, Європейської федерації журналістів та Національної спілки журналістів України.

Відбулася урочиста церемонія вручення нагород переможцям творчих конкурсів НСЖУ// НСЖУ, 23.09.2018

Дипломи переможців і спеціальні відзнаки НСЖУ отримали переможці творчих конкурсів спілки 2018 року.

Медіа-фестиваль «Буковель Натхнення» 20–23 вересня// НСЖУ, 20.09.2018

Перший медіа-фестиваль «Буковель Натхнення» відкривається в четвер на Івано-Франківщині. Це творчий форум журналістів, який пройде під гаслом «Прагни до вершин!» – до вершин у житті, творчості, громадській активності. Організувала захід, у якому беруть участь понад 200 журналістів з усіх регіонів, громадська організація «Український журналістський фонд».

Партнери