Спілка > Публiкацiя

На «Донеччина.TV» утворили осередок НСЖУ

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 11 Травня 2018
На «Донеччина.TV» утворили осередок НСЖУ

Відтепер на телеканалі діятиме первинна організація найбільшого та найпотужнішого журналістського об'єднання України.«Первинку» утворили з числа членів Національної спілки журналістів України (НСЖУ), що працюють на створеному цьогоріч телеканалі «Донеччина.TV».

 Ми обєдналися в осередок спілки не тільки для захисту своїх прав, але й для того, щоб брати активну участь у розбудові НСЖУ. За останній рік спілка значно змінилась, сьогодні чути її реакцію з багатьох проблемних питань української медіасфери. Наше об՚єднання змінюється на краще і до цих змін мають активно долучатися саме первинні організації,  зазначає голова «первинки» телеканалу «Донеччина.TV» Павло Піскун. 

Наразі канал перебуває на стадії становлення і його журналістський колектив ще невеликий. Осередок створили три члени НСЖУ, проте вже на найближче засідання секретаріату обласної організації будуть подані документи на вступ у спілку ще трьох журналістів телеканалу.

– Це добра тенденція, коли колеги хочуть бути в НСЖУ. Така тенденція свідчить про те, що у нашого об'єднання є добре майбутнє, яке має творитися саме на первинному рівні – у творчих колективах місцевих медіа. І для цих колективів, дуже часто невеликих, подекуди є вкрай важливим бути частиною великої команди, відчувати її підтримку та, в разі потреби, отримувати захист,   каже керівник телеканалу «Донеччина.TV», секретар Донецької обласної організації НСЖУ Ілля Суздалєв.

 

 

 

Спілчанські новини

У Дніпрі кілька молодиків побили редактора місцевого інтернет-видання// НСЖУ, 25.05.2018

Подія трапилася вчора, 24 травня, вранці. Кілька чоловіків чекали на Всеволода Новохатька, громадського активіста і редактора «ЗОВ» («Закон один для всіх»), неподалік його будинку. Коли журналіст наблизився, один із зловмисників ударив його по обличчю, зваливши на підлогу.

НСЖУ висловлює солідарність колегам із телеканалу «112 Україна», якому Нацрада «обіцяє» не продовжити ліцензію// НСЖУ, 24.05.2018

У перешкоджанні журналістській діяльності та системному тиску колектив телеканалу «112 Україна» звинувачує голову Національної ради з питань радіо та телебачення Юрія Артеменка. Зокрема, про це йдеться у зверненні до голови НСЖУ Сергія Томіленка за підписами генерального директора телеканалу «112 Україна» Єгора Бенкендорфа та головного редактора Павла Кужеєва.

Бердянськ запрошує журналістів на ювілейний фестиваль „Азовське літо”// НСЖУ, 24.05.2018

У Бердянську 1–3 червня 2018 року відбудеться XX Всеукраїнський фестиваль журналістів „Азовське літо”.

Важка втрата… У Полтаві помер Григорій Гринь// НСЖУ, 24.05.2018

Перестало битися серце заслуженого журналіста України, колишнього головного редактора газети «Зоря Полтавщини» Григорія Федосійовича Гриня. Інформацію про смерть повідомили рідні журналіста і ЗМІ Полтавщини.

Партнери