Спілка > Публiкацiя

На «Донеччина.TV» утворили осередок НСЖУ

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 11 Травня 2018
На «Донеччина.TV» утворили осередок НСЖУ

Відтепер на телеканалі діятиме первинна організація найбільшого та найпотужнішого журналістського об'єднання України.«Первинку» утворили з числа членів Національної спілки журналістів України (НСЖУ), що працюють на створеному цьогоріч телеканалі «Донеччина.TV».

 Ми обєдналися в осередок спілки не тільки для захисту своїх прав, але й для того, щоб брати активну участь у розбудові НСЖУ. За останній рік спілка значно змінилась, сьогодні чути її реакцію з багатьох проблемних питань української медіасфери. Наше об՚єднання змінюється на краще і до цих змін мають активно долучатися саме первинні організації,  зазначає голова «первинки» телеканалу «Донеччина.TV» Павло Піскун. 

Наразі канал перебуває на стадії становлення і його журналістський колектив ще невеликий. Осередок створили три члени НСЖУ, проте вже на найближче засідання секретаріату обласної організації будуть подані документи на вступ у спілку ще трьох журналістів телеканалу.

– Це добра тенденція, коли колеги хочуть бути в НСЖУ. Така тенденція свідчить про те, що у нашого об'єднання є добре майбутнє, яке має творитися саме на первинному рівні – у творчих колективах місцевих медіа. І для цих колективів, дуже часто невеликих, подекуди є вкрай важливим бути частиною великої команди, відчувати її підтримку та, в разі потреби, отримувати захист,   каже керівник телеканалу «Донеччина.TV», секретар Донецької обласної організації НСЖУ Ілля Суздалєв.

 

 

 

Спілчанські новини

1 листопада – громадські слухання з питань безпеки журналістів в Україні// НСЖУ, 17.10.2018

Національна спілка журналістів України у партнерстві з Міжнародною федерацією журналістів організовує громадські слухання «Фізична безпека журналістів і свобода слова в Україні», які пройдуть 1 листопада у Києві.

ОБСЄ й далі домагатиметься виїзду журналіста Семени з Криму – Арлем Дезір// НСЖУ, 16.10.2018

Представник Організації з безпеки і співробітництва в Європі з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір заявив, що й далі домагатиметься виїзду кримського журналіста Миколи Семени до Києва на лікування (як відомо, Семена перебуває на півострові під домашнім арештом за рішенням російського суду), інформує Крим.Реалії.

18 жовтня пройде регіональна дискусія з фізичної безпеки журналістів// НСЖУ, 16.10.2018

18 жовтня в Рівному відбудеться дискусія з фізичної безпеки журналістів за участю голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка.

Поштове відділення, порушуючи договір, відмовляється приймати луганську «районку» для розповсюдження передплатникам// НСЖУ, 12.10.2018

Через непартнерське ставлення регіонального відділення Укрпошти газета «Сватівські відомості» (Луганська область) уже втратила понад тисячу примірників за передплатою. Тепер «районка» до читачів почала надходити на тиждень пізніше.

Партнери