НСЖУ | На «Донеччина.TV» утворили осередок НСЖУ

Спілка > Публiкацiя

На «Донеччина.TV» утворили осередок НСЖУ

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 11 Травня 2018
На «Донеччина.TV» утворили осередок НСЖУ

Відтепер на телеканалі діятиме первинна організація найбільшого та найпотужнішого журналістського об'єднання України.«Первинку» утворили з числа членів Національної спілки журналістів України (НСЖУ), що працюють на створеному цьогоріч телеканалі «Донеччина.TV».

 Ми обєдналися в осередок спілки не тільки для захисту своїх прав, але й для того, щоб брати активну участь у розбудові НСЖУ. За останній рік спілка значно змінилась, сьогодні чути її реакцію з багатьох проблемних питань української медіасфери. Наше об՚єднання змінюється на краще і до цих змін мають активно долучатися саме первинні організації,  зазначає голова «первинки» телеканалу «Донеччина.TV» Павло Піскун. 

Наразі канал перебуває на стадії становлення і його журналістський колектив ще невеликий. Осередок створили три члени НСЖУ, проте вже на найближче засідання секретаріату обласної організації будуть подані документи на вступ у спілку ще трьох журналістів телеканалу.

– Це добра тенденція, коли колеги хочуть бути в НСЖУ. Така тенденція свідчить про те, що у нашого об'єднання є добре майбутнє, яке має творитися саме на первинному рівні – у творчих колективах місцевих медіа. І для цих колективів, дуже часто невеликих, подекуди є вкрай важливим бути частиною великої команди, відчувати її підтримку та, в разі потреби, отримувати захист,   каже керівник телеканалу «Донеччина.TV», секретар Донецької обласної організації НСЖУ Ілля Суздалєв.

 

 

 

Спілчанські новини

Заява журналістів, медійних та правозахисних організацій України щодо «інтерв’ю» з політв’язнем Станіславом Асєєвим// НСЖУ, 21.08.2018

Підготовка й випуск подібних медіасюжетів ані з морального, ані з етичного, ані з правового поглядів несумісні зі статусом та роллю медіа в демократичному суспільстві

Водна стихія у Львові знищила архів, техніку та меблі редакції «Високий Замок»// НСЖУ, 21.08.2018

У п’ятницю, 17 серпня, після сильної зливи у Львові вода затопила напівпідвальнийповерх редакції газети «Високий Замок», знищивши бухгалтерський та редакційний архіви, кілька комп’ютерів та меблі.

В Європейській федерації журналістів вважають, що Асєєва змусили зізнатися в шпигунстві за фальшивими звинуваченнями// НСЖУ, 20.08.2018

В Європейській федерації журналістів (ЄФЖ) стурбовані появою інтерв’ю полоненого журналіста Станіслава Асєєва на телеканалі «Росія 24». Про це йдеться в заяві на офіційному сайті федерації, оприлюдненій в понеділок.

На Жашківщині колишній співзасновник відмовляється укладати угоду на оренду приміщення із роздержавленою районкою// НСЖУ, 20.08.2018

Уже понад рік районна газета «Жашківщина», яка успішно завершила реформування, не може укласти договір оренди приміщення зі своїм колишнім співзасновником – районною радою. Офіційна причина постійних відмов – відсутність технічної документації на те саме приміщення. Щоб її виготовити потрібно 3 тис. грн, проте в державного органу такої суми грошей немає.

Партнери