Спілка > Публiкацiя

На «Донеччина.TV» утворили осередок НСЖУ

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 11 Травня 2018
На «Донеччина.TV» утворили осередок НСЖУ

Відтепер на телеканалі діятиме первинна організація найбільшого та найпотужнішого журналістського об'єднання України.«Первинку» утворили з числа членів Національної спілки журналістів України (НСЖУ), що працюють на створеному цьогоріч телеканалі «Донеччина.TV».

 Ми обєдналися в осередок спілки не тільки для захисту своїх прав, але й для того, щоб брати активну участь у розбудові НСЖУ. За останній рік спілка значно змінилась, сьогодні чути її реакцію з багатьох проблемних питань української медіасфери. Наше об՚єднання змінюється на краще і до цих змін мають активно долучатися саме первинні організації,  зазначає голова «первинки» телеканалу «Донеччина.TV» Павло Піскун. 

Наразі канал перебуває на стадії становлення і його журналістський колектив ще невеликий. Осередок створили три члени НСЖУ, проте вже на найближче засідання секретаріату обласної організації будуть подані документи на вступ у спілку ще трьох журналістів телеканалу.

– Це добра тенденція, коли колеги хочуть бути в НСЖУ. Така тенденція свідчить про те, що у нашого об'єднання є добре майбутнє, яке має творитися саме на первинному рівні – у творчих колективах місцевих медіа. І для цих колективів, дуже часто невеликих, подекуди є вкрай важливим бути частиною великої команди, відчувати її підтримку та, в разі потреби, отримувати захист,   каже керівник телеканалу «Донеччина.TV», секретар Донецької обласної організації НСЖУ Ілля Суздалєв.

 

 

 

Спілчанські новини

Напад зі стріляниною: надзвичайна пригода в прес-центрі газети «Новий день»// НСЖУ, 18.01.2019

Прес-конференція і круглий стіл з питань автоперевезень у Херсоні закінчилися стріляниною, отруєнням журналістів газом та побитими вікнами. Сьогодні невідомі розпилили газ у прес-центрі газети «Новий день», а потім почали стріляти з редакційного коридору в приміщення прес-клубу...

Переможці Всеукраїнського конкурсу публікацій про життя переселенців отримали сертифікати і премії// НСЖУ, 17.01.2019

У прес-центрі Національної спілки журналістів України відбулося урочисте вручення сертифікатів лауреатам Всеукраїнського конкурсу публікацій про життя переселенців. Організатор конкурсу – Благодійний фонд «Горєніє», партнер – НСЖУ.

«З нетерпінням чекаємо всеукраїнського редакторського зібрання» – Володимир Яцкевич// НСЖУ, 17.01.2019

«Натуральним здирством» називає тарифну політику Укрпошти Володимир Яцкевич, шеф-редактор житомирської обласної газети «Эхо» («Відлуння»). У листі до НСЖУ він зазначив, що з нетерпінням чекає лютневої Всеукраїнської наради редакторів газет з питань захисту друкованих ЗМІ, на яку творча спілка запрошує керівництво держави.

Спеціальний календар на захист свободи слова й прав журналістів випустив телеканал «112 Україна»// НСЖУ, 17.01.2019

Тематичний календар на 2019 рік, який є роком великих виборів – Президента й парламенту, містить гасла щодо захисту прав журналістів і невтручання політиків у роботу українських медіа.

Партнери