Спілка > Публiкацiя

Керівнику ТРК «Сокаль» райрада продовжила договір про співпрацю ще на рік

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 10 Квітня 2018
Керівнику ТРК «Сокаль» райрада продовжила договір про співпрацю ще на рік

Майже два роки тривав конфлікт між генеральним директором КП ТРК «Сокаль» Олександром Новацьким і засновником підприємства – райрадою. Керівника ТРК звинувачували в неналежному веденні господарської діяльності та збитковості телерадіокомпанії.

Поставало питання про невідповідність Олександра Новацького займаній посаді. Водночас сам директор відзначає, що закиди в його бік з’явилися, коли він почав упроваджувати на ТРК незалежну редакційну політику. Крім того, заважає роботі й бажання голови райради, який свого часу очолював «Сокаль», зберегти вплив на колектив ТРК. 
 
Тож, коли термін договору про співпрацю закінчувався, районна рада прийняла рішення продовжити його ще на рік. Таким чином Олександр Новацький матиме час, аби виправити всі недоліки та вивести підприємство на новий успішніший рівень. 
 
 Останні два роки були дуже непростими: пережили спроби втручання в господарську діяльність, економічний тиск. Та, попри всі проблеми, підприємство розвивалося,  у коментарі НСЖУ розповів Олександр Новацький. – Коли ж термін контракту добігав кінця, порушувалося питання про моє звільнення. Та завдяки широкому розголосу цієї ситуації та громадській підтримці договір, зрештою, продовжили ще на рік.
 
Голова Сокальської районної ради Микола Пасько, коментуючи ситуацію НСЖУ, зазначив, що цей термін дається панові Новацькому для вирішення низки питаннь щодо діяльності ТРК.
 
 Зокрема, в першу чергу мова йде про збитковість підприємства, адже минулий рік ТРК закінчила з бюджетом у мінус сто сорок тисяч. По-друге, в приміщенні, в якому працює ЗМІ і яке належить райраді, було проведено перебудову без погодження з власником, а це є грубим порушенням законодавства. По-третє, дружина Олександра Новацького працює в цій же ТРК, є його підлеглою. А це вже є порушенням Закону «Про запобігання корупції». Маємо відповідні приписи Національного агентства з питань запобігання корупції з вимогами, як засновники підприємства, втрутитися в ситуацію,  пояснює ситуацію Микола Миколайович. – Якщо протягом року проблемні моменти вдасться врегулювати, то, ймовірно, термін співпраці буде продовжено. 
 
Сам Олександр Новацький задоволений цим рішенням районної ради та запевняє, що й надалі всіма силами сприятиме розвитку телерадіокомпанії, покращуючи контент і вивівши підприємство на прибутковий рівень.
 
 

Спілчанські новини

Акція "Бібліотека для Донбасу" триватиме, адже книга веде до перемоги, – Олег Наливайко// НСЖУ, 20.10.2018

18 жовтня в стінах парламенту відбулася зустріч керівників провідних вітчизняних видавництв з Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм, першим заступником Голови Верховної Ради України Іриною Геращенко та Головою Держкомтелерадіо Олегом Наливайком.

Співчуття Валентині Сямро у зв’язку зі смертю матері// НСЖУ, 19.10.2018

Правління, секретаріат Національної спілки журналістів України, працівники апарату НСЖУ висловлюють щирі співчуття начальниці адмінгоспвідділу Спілки Валентині Сямро у зв’язку зі смертю її матері Ритченко Віри Григорівни.

Ювілейний міжнародний конкурс газети «День» покаже «Фото першої шпальти»// НСЖУ, 19.10.2018

Міжнародний фотоконкурс, цього року 20-й, ювілейний, є наймасштабнішим соціальним проектом «Дня». Його результатом стане виставка найкращих робіт – «фотомоніторинг» життя країни за рік. Ідею заходу традиційно охоче підтримали наші постійні партнери. Фотоконкурс «Дня» – це 20 років фотоісторії, 129 фотовиставок у містах України, 809 нагороджених фотографів.

Голова НСЖУ розповів у Рівному про закриття справ щодо нападів на журналістів// НСЖУ, 19.10.2018

У Рівному 18 жовтня на регіональній дискусії обговорено питання фізичної безпеки журналістів та захисту свободи слова.

Партнери