Спілка > Публiкацiя

Керівнику ТРК «Сокаль» райрада продовжила договір про співпрацю ще на рік

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 10 Квітня 2018
Керівнику ТРК «Сокаль» райрада продовжила договір про співпрацю ще на рік

Майже два роки тривав конфлікт між генеральним директором КП ТРК «Сокаль» Олександром Новацьким і засновником підприємства – райрадою. Керівника ТРК звинувачували в неналежному веденні господарської діяльності та збитковості телерадіокомпанії.

Поставало питання про невідповідність Олександра Новацького займаній посаді. Водночас сам директор відзначає, що закиди в його бік з’явилися, коли він почав упроваджувати на ТРК незалежну редакційну політику. Крім того, заважає роботі й бажання голови райради, який свого часу очолював «Сокаль», зберегти вплив на колектив ТРК. 
 
Тож, коли термін договору про співпрацю закінчувався, районна рада прийняла рішення продовжити його ще на рік. Таким чином Олександр Новацький матиме час, аби виправити всі недоліки та вивести підприємство на новий успішніший рівень. 
 
 Останні два роки були дуже непростими: пережили спроби втручання в господарську діяльність, економічний тиск. Та, попри всі проблеми, підприємство розвивалося,  у коментарі НСЖУ розповів Олександр Новацький. – Коли ж термін контракту добігав кінця, порушувалося питання про моє звільнення. Та завдяки широкому розголосу цієї ситуації та громадській підтримці договір, зрештою, продовжили ще на рік.
 
Голова Сокальської районної ради Микола Пасько, коментуючи ситуацію НСЖУ, зазначив, що цей термін дається панові Новацькому для вирішення низки питаннь щодо діяльності ТРК.
 
 Зокрема, в першу чергу мова йде про збитковість підприємства, адже минулий рік ТРК закінчила з бюджетом у мінус сто сорок тисяч. По-друге, в приміщенні, в якому працює ЗМІ і яке належить райраді, було проведено перебудову без погодження з власником, а це є грубим порушенням законодавства. По-третє, дружина Олександра Новацького працює в цій же ТРК, є його підлеглою. А це вже є порушенням Закону «Про запобігання корупції». Маємо відповідні приписи Національного агентства з питань запобігання корупції з вимогами, як засновники підприємства, втрутитися в ситуацію,  пояснює ситуацію Микола Миколайович. – Якщо протягом року проблемні моменти вдасться врегулювати, то, ймовірно, термін співпраці буде продовжено. 
 
Сам Олександр Новацький задоволений цим рішенням районної ради та запевняє, що й надалі всіма силами сприятиме розвитку телерадіокомпанії, покращуючи контент і вивівши підприємство на прибутковий рівень.
 
 

Спілчанські новини

Напад зі стріляниною: надзвичайна пригода в прес-центрі газети «Новий день»// НСЖУ, 18.01.2019

Прес-конференція і круглий стіл з питань автоперевезень у Херсоні закінчилися стріляниною, отруєнням журналістів газом та побитими вікнами. Сьогодні невідомі розпилили газ у прес-центрі газети «Новий день», а потім почали стріляти з редакційного коридору в приміщення прес-клубу...

Переможці Всеукраїнського конкурсу публікацій про життя переселенців отримали сертифікати і премії// НСЖУ, 17.01.2019

У прес-центрі Національної спілки журналістів України відбулося урочисте вручення сертифікатів лауреатам Всеукраїнського конкурсу публікацій про життя переселенців. Організатор конкурсу – Благодійний фонд «Горєніє», партнер – НСЖУ.

«З нетерпінням чекаємо всеукраїнського редакторського зібрання» – Володимир Яцкевич// НСЖУ, 17.01.2019

«Натуральним здирством» називає тарифну політику Укрпошти Володимир Яцкевич, шеф-редактор житомирської обласної газети «Эхо» («Відлуння»). У листі до НСЖУ він зазначив, що з нетерпінням чекає лютневої Всеукраїнської наради редакторів газет з питань захисту друкованих ЗМІ, на яку творча спілка запрошує керівництво держави.

Спеціальний календар на захист свободи слова й прав журналістів випустив телеканал «112 Україна»// НСЖУ, 17.01.2019

Тематичний календар на 2019 рік, який є роком великих виборів – Президента й парламенту, містить гасла щодо захисту прав журналістів і невтручання політиків у роботу українських медіа.

Партнери