Спілка > Публiкацiя

Керівнику ТРК «Сокаль» райрада продовжила договір про співпрацю ще на рік

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 10 Квітня 2018
Керівнику ТРК «Сокаль» райрада продовжила договір про співпрацю ще на рік

Майже два роки тривав конфлікт між генеральним директором КП ТРК «Сокаль» Олександром Новацьким і засновником підприємства – райрадою. Керівника ТРК звинувачували в неналежному веденні господарської діяльності та збитковості телерадіокомпанії.

Поставало питання про невідповідність Олександра Новацького займаній посаді. Водночас сам директор відзначає, що закиди в його бік з’явилися, коли він почав упроваджувати на ТРК незалежну редакційну політику. Крім того, заважає роботі й бажання голови райради, який свого часу очолював «Сокаль», зберегти вплив на колектив ТРК. 
 
Тож, коли термін договору про співпрацю закінчувався, районна рада прийняла рішення продовжити його ще на рік. Таким чином Олександр Новацький матиме час, аби виправити всі недоліки та вивести підприємство на новий успішніший рівень. 
 
 Останні два роки були дуже непростими: пережили спроби втручання в господарську діяльність, економічний тиск. Та, попри всі проблеми, підприємство розвивалося,  у коментарі НСЖУ розповів Олександр Новацький. – Коли ж термін контракту добігав кінця, порушувалося питання про моє звільнення. Та завдяки широкому розголосу цієї ситуації та громадській підтримці договір, зрештою, продовжили ще на рік.
 
Голова Сокальської районної ради Микола Пасько, коментуючи ситуацію НСЖУ, зазначив, що цей термін дається панові Новацькому для вирішення низки питаннь щодо діяльності ТРК.
 
 Зокрема, в першу чергу мова йде про збитковість підприємства, адже минулий рік ТРК закінчила з бюджетом у мінус сто сорок тисяч. По-друге, в приміщенні, в якому працює ЗМІ і яке належить райраді, було проведено перебудову без погодження з власником, а це є грубим порушенням законодавства. По-третє, дружина Олександра Новацького працює в цій же ТРК, є його підлеглою. А це вже є порушенням Закону «Про запобігання корупції». Маємо відповідні приписи Національного агентства з питань запобігання корупції з вимогами, як засновники підприємства, втрутитися в ситуацію,  пояснює ситуацію Микола Миколайович. – Якщо протягом року проблемні моменти вдасться врегулювати, то, ймовірно, термін співпраці буде продовжено. 
 
Сам Олександр Новацький задоволений цим рішенням районної ради та запевняє, що й надалі всіма силами сприятиме розвитку телерадіокомпанії, покращуючи контент і вивівши підприємство на прибутковий рівень.
 
 

Спілчанські новини

«Поштові тарифи – заморозити» – позиція НСЖУ на нараді в Мінінфраструктури// НСЖУ, 20.07.2018

У Мінінфраструктури 20 липня відбулася нарада щодо тарифів Укрпошти. За зверненням НСЖУ, відповідно до урядового доручення, учасники розмови (переважно представники НСЖУ й Укрпошти) шукали шляхів розв’язання гострих проблем, що реально загрожують існуванню друкованих ЗМІ.

Два роки тому трагічно загинув журналіст Павло Шеремет// НСЖУ, 20.07.2018

Вранці 20 липня 2018 року в Києві на місці загибелі Павла Шеремета зібралися його колеги, друзі, представники громадськості, які вшанували пам'ять журналіста. Люди принесли квіти, тримали таблички з датою загибелі й написом "Павло Шеремет. 2 роки. Вбивці досі не знайдені". Нагадаємо, Павло загинув у центрі столиці: авто, в якому він їхав, підірвали саморобною вибухівкою.

Газеті «Прикордонник України» виповнилося 75 років// НСЖУ, 19.07.2018

Відомче видання Державної прикордонної служби України святкує ювілей – 75-річчя. В Адміністрації ДПСУ її голова генерал-полковник Петро Цигикал, а також запрошені на засідання колегії представники Національної спілки журналістів України і її столичної організації привітали колектив редакції та вручили журналістам відзнаки.

НСЖУ вимагає публічного звіту про результати розслідування вбивства Павла Шеремета (ЗАЯВА)// НСЖУ, 19.07.2018

20 липня вже два роки є однією з трагічних дат в історії української журналістики. Саме 20 липня 2016 року в центрі Києва загинув від вибуху наш колега, журналіст і один із керівників інтернет-видання “Українська правда” Павло Шеремет.

Партнери