НСЖУ | В Україні набирає популярності програма, яка зводить журналістів та експертів

Спілка > Публiкацiя

В Україні набирає популярності програма, яка зводить журналістів та експертів

Служба інформацii НСЖУ
Середа 14 Лютого 2018
В Україні набирає популярності програма, яка зводить журналістів та експертів

Наприкінці листопада 2017 року в Україні з’явився новий сервіс для спілкування журналістів та експертів - HelpSMI. Інструмент дозволяє медійникам швидко отримувати коментарі до статей, знаходити гостей для теле- і радіоефірів та черпати ідеї для нових матеріалів.

На сьогодні сервісом активно користується більше 600 людей. Серед них представники 15 телеканалів, 8 радіостанцій, 6 інформаційних агенцій і численні інтернет-ЗМІ.

- Цей ресурс вразив своєю оперативністю та чіткою структурою, адже аналогічні сервіси, з якими стикалася раніше, надавали просто контакти експертів. У випадку  HelpSMI - це ціла система, завдяки якій за добу ми змогли отримати кілька цінних порад від експертів, які суттєво допомогли в підготовці матеріалу, - розповідає головна редакторка ІА Дивись.info Валерія Печеник.

Засновниця проекту й незалежний PR-консультант Анастасія Ширінавідзначає, що перші місяці роботи HelpSMI засвідчили: інтерес до подібних послуг в Україні є. Журналісти надсилають в середньому по три запити на день. На 84% з них надаються компетентні, інформативні відповіді. Кількість історій успіху - коли журналіст знайшов потрібного експерта і процитував його у матеріалі - постійно зростає. Сервісом користуються як загальнонаціональні, так і регіональні ЗМІ. А найпопулярніші теми - корупція, енергетика, фінанси і право,- говорить

Експертна база складається з працівників 24 PR- та маркетинг-агенцій, 19 бізнес-асоціацій загального і вузького профілів, 14 дослідницьких установ, декількох державних органів, неурядових організацій, директорів і маркетологів приватних компаній.

Сервіс дозволяє журналістам формулювати запити і оперативно надсилати їх усім тематичним експертам, які зареєстровані у системі. Процес реєстрації триває п'ять хвилин. Експерти отримують запити на особисту електронну пошту і листуються з журналістами стандартними імейлами - немає потреби заходити в особистий кабінет на сайті.

Засновники впевнені, що інструмент підвищить ефективність роботи PR- та маркетинг- відділів, зробить відомими справжніх експертів, як результат - позитивно вплине на якість української журналістики.

Посилання на сервіс:http://www.helpsmi.co/

Спілчанські новини

Заява журналістів, медійних та правозахисних організацій України щодо «інтерв’ю» з політв’язнем Станіславом Асєєвим// НСЖУ, 21.08.2018

Підготовка й випуск подібних медіасюжетів ані з морального, ані з етичного, ані з правового поглядів несумісні зі статусом та роллю медіа в демократичному суспільстві

Водна стихія у Львові знищила архів, техніку та меблі редакції «Високий Замок»// НСЖУ, 21.08.2018

У п’ятницю, 17 серпня, після сильної зливи у Львові вода затопила напівпідвальнийповерх редакції газети «Високий Замок», знищивши бухгалтерський та редакційний архіви, кілька комп’ютерів та меблі.

В Європейській федерації журналістів вважають, що Асєєва змусили зізнатися в шпигунстві за фальшивими звинуваченнями// НСЖУ, 20.08.2018

В Європейській федерації журналістів (ЄФЖ) стурбовані появою інтерв’ю полоненого журналіста Станіслава Асєєва на телеканалі «Росія 24». Про це йдеться в заяві на офіційному сайті федерації, оприлюдненій в понеділок.

На Жашківщині колишній співзасновник відмовляється укладати угоду на оренду приміщення із роздержавленою районкою// НСЖУ, 20.08.2018

Уже понад рік районна газета «Жашківщина», яка успішно завершила реформування, не може укласти договір оренди приміщення зі своїм колишнім співзасновником – районною радою. Офіційна причина постійних відмов – відсутність технічної документації на те саме приміщення. Щоб її виготовити потрібно 3 тис. грн, проте в державного органу такої суми грошей немає.

Партнери