Спілка > Публiкацiя

В Україні набирає популярності програма, яка зводить журналістів та експертів

Служба інформацii НСЖУ
Середа 14 Лютого 2018
В Україні набирає популярності програма, яка зводить журналістів та експертів

Наприкінці листопада 2017 року в Україні з’явився новий сервіс для спілкування журналістів та експертів - HelpSMI. Інструмент дозволяє медійникам швидко отримувати коментарі до статей, знаходити гостей для теле- і радіоефірів та черпати ідеї для нових матеріалів.

На сьогодні сервісом активно користується більше 600 людей. Серед них представники 15 телеканалів, 8 радіостанцій, 6 інформаційних агенцій і численні інтернет-ЗМІ.

- Цей ресурс вразив своєю оперативністю та чіткою структурою, адже аналогічні сервіси, з якими стикалася раніше, надавали просто контакти експертів. У випадку  HelpSMI - це ціла система, завдяки якій за добу ми змогли отримати кілька цінних порад від експертів, які суттєво допомогли в підготовці матеріалу, - розповідає головна редакторка ІА Дивись.info Валерія Печеник.

Засновниця проекту й незалежний PR-консультант Анастасія Ширінавідзначає, що перші місяці роботи HelpSMI засвідчили: інтерес до подібних послуг в Україні є. Журналісти надсилають в середньому по три запити на день. На 84% з них надаються компетентні, інформативні відповіді. Кількість історій успіху - коли журналіст знайшов потрібного експерта і процитував його у матеріалі - постійно зростає. Сервісом користуються як загальнонаціональні, так і регіональні ЗМІ. А найпопулярніші теми - корупція, енергетика, фінанси і право,- говорить

Експертна база складається з працівників 24 PR- та маркетинг-агенцій, 19 бізнес-асоціацій загального і вузького профілів, 14 дослідницьких установ, декількох державних органів, неурядових організацій, директорів і маркетологів приватних компаній.

Сервіс дозволяє журналістам формулювати запити і оперативно надсилати їх усім тематичним експертам, які зареєстровані у системі. Процес реєстрації триває п'ять хвилин. Експерти отримують запити на особисту електронну пошту і листуються з журналістами стандартними імейлами - немає потреби заходити в особистий кабінет на сайті.

Засновники впевнені, що інструмент підвищить ефективність роботи PR- та маркетинг- відділів, зробить відомими справжніх експертів, як результат - позитивно вплине на якість української журналістики.

Посилання на сервіс:http://www.helpsmi.co/

Спілчанські новини

Місцева газета звинувачує БПП у політичному тиску та… крадіжці назви газети// НСЖУ, 21.02.2019

У дивній ситуації опинилася херсонська районка «Каховська зоря»: видання із багаторічною історією, добре знане серед читачів, звинувачують у порушенні прав інтелектуальної власності й забороняють використовувати… назву газети. Із такою претензією до ЗМІ та місцевої райради звернулося таке собі ФОП «Назарова О. В.», що, виявляється, стало ліцензіатом знаку для товарів та послуг «Каховська зоря».

22 лютого – презентація фотовиставки «Журналісти на Євромайдані. П’ять років по тому»// НСЖУ, 20.02.2019

У прес-центрі Національної спілки журналістів України 22 лютого відбудеться презентація фотовиставки «Журналісти на Євромайдані. П’ять років по тому». Проект розповідає про роботу працівників ЗМІ в часи Євромайдану (2013–2014 роки).

«Хто солідарний з Україною, має право називатися європейцем» – Дональд Туск// НСЖУ, 20.02.2019

Європа неможлива без справедливої, незалежної і безпечної України, а ті політики, які ладні продати Україну, продають майбутнє Європи – це сказано на спеціальному засіданні Верховної Ради України у зв’язку з п’ятою річницею з початку збройної агресії Російської Федерації проти України.

І через 5 років винні у побиті сотень журналістів у часи Євромайдану лишаються непокараними, – НСЖУ// НСЖУ, 20.02.2019

Попри гучний розголос і обіцянки правоохоронців та представників влади, численні справи щодо нападів на журналістів у часи Майдану так і лишаються нерозслідуваними.

Партнери