Спілка > Публiкацiя

В Україні набирає популярності програма, яка зводить журналістів та експертів

Служба інформацii НСЖУ
Середа 14 Лютого 2018
В Україні набирає популярності програма, яка зводить журналістів та експертів

Наприкінці листопада 2017 року в Україні з’явився новий сервіс для спілкування журналістів та експертів - HelpSMI. Інструмент дозволяє медійникам швидко отримувати коментарі до статей, знаходити гостей для теле- і радіоефірів та черпати ідеї для нових матеріалів.

На сьогодні сервісом активно користується більше 600 людей. Серед них представники 15 телеканалів, 8 радіостанцій, 6 інформаційних агенцій і численні інтернет-ЗМІ.

- Цей ресурс вразив своєю оперативністю та чіткою структурою, адже аналогічні сервіси, з якими стикалася раніше, надавали просто контакти експертів. У випадку  HelpSMI - це ціла система, завдяки якій за добу ми змогли отримати кілька цінних порад від експертів, які суттєво допомогли в підготовці матеріалу, - розповідає головна редакторка ІА Дивись.info Валерія Печеник.

Засновниця проекту й незалежний PR-консультант Анастасія Ширінавідзначає, що перші місяці роботи HelpSMI засвідчили: інтерес до подібних послуг в Україні є. Журналісти надсилають в середньому по три запити на день. На 84% з них надаються компетентні, інформативні відповіді. Кількість історій успіху - коли журналіст знайшов потрібного експерта і процитував його у матеріалі - постійно зростає. Сервісом користуються як загальнонаціональні, так і регіональні ЗМІ. А найпопулярніші теми - корупція, енергетика, фінанси і право,- говорить

Експертна база складається з працівників 24 PR- та маркетинг-агенцій, 19 бізнес-асоціацій загального і вузького профілів, 14 дослідницьких установ, декількох державних органів, неурядових організацій, директорів і маркетологів приватних компаній.

Сервіс дозволяє журналістам формулювати запити і оперативно надсилати їх усім тематичним експертам, які зареєстровані у системі. Процес реєстрації триває п'ять хвилин. Експерти отримують запити на особисту електронну пошту і листуються з журналістами стандартними імейлами - немає потреби заходити в особистий кабінет на сайті.

Засновники впевнені, що інструмент підвищить ефективність роботи PR- та маркетинг- відділів, зробить відомими справжніх експертів, як результат - позитивно вплине на якість української журналістики.

Посилання на сервіс:http://www.helpsmi.co/

Спілчанські новини

Без свободи слова ми ніколи не побудуємо демократичну країну, – Добродомов// НСЖУ, 20.11.2018

Лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов підписав Декларацію про захист свободи слова Національної спілки журналістів України.

Поліція не виявила ознак кримінального правопорушення в побитті журналістів програми «Схеми»// НСЖУ, 19.11.2018

Національна спілка журналістів України отримала відповідь Головного управління Національної поліції в Київській області щодо стану розслідувань інцидентів фізичної агресії проти журналістів, зафіксованих у моніторингу «Індекс фізичної безпеки журналістів України». Серед кейсів – інцидент, коли журналістів Радіо Свобода ("Схеми") побили державні охоронці через інтерес до приватної вечірки Генерального прокурора.

Нові перспективи творчої співпраці українських і китайських журналістів// НСЖУ, 19.11.2018

Національна спілка журналістів України і Гуандунська телерадіокомпанія (Китай) підписали меморандум, спрямований на розвиток культурних обмінів і поглиблення співпраці між журналістами двох країн. Документ підписано в прес-центрі НСЖУ під час відвідання творчої спілки китайською делегацією на чолі з генеральним директором телерадіокомпанії Цай Фудзином.

Троє журналістів зазнали нападів і принижень у центрі Києва, – НСЖУ// НСЖУ, 19.11.2018

Канадського журналіста Майкла Колборна жорстоко побито, кореспондента телеканалу NewsOne Богдана Амінова обплювали та вивели з акції протесту, а журналістку Антоніну Бєлоглазову цькувала група агресивно настроєних осіб. Так для трьох журналістів закінчилися спроби в неділю, 18 листопада, висвітлити марш з нагоди Дня пам’яті загиблих від насильства трансгендерних людей та протести навколо нього.

Партнери