Спілка > Публiкацiя

В Україні набирає популярності програма, яка зводить журналістів та експертів

Служба інформацii НСЖУ
Середа 14 Лютого 2018
В Україні набирає популярності програма, яка зводить журналістів та експертів

Наприкінці листопада 2017 року в Україні з’явився новий сервіс для спілкування журналістів та експертів - HelpSMI. Інструмент дозволяє медійникам швидко отримувати коментарі до статей, знаходити гостей для теле- і радіоефірів та черпати ідеї для нових матеріалів.

На сьогодні сервісом активно користується більше 600 людей. Серед них представники 15 телеканалів, 8 радіостанцій, 6 інформаційних агенцій і численні інтернет-ЗМІ.

- Цей ресурс вразив своєю оперативністю та чіткою структурою, адже аналогічні сервіси, з якими стикалася раніше, надавали просто контакти експертів. У випадку  HelpSMI - це ціла система, завдяки якій за добу ми змогли отримати кілька цінних порад від експертів, які суттєво допомогли в підготовці матеріалу, - розповідає головна редакторка ІА Дивись.info Валерія Печеник.

Засновниця проекту й незалежний PR-консультант Анастасія Ширінавідзначає, що перші місяці роботи HelpSMI засвідчили: інтерес до подібних послуг в Україні є. Журналісти надсилають в середньому по три запити на день. На 84% з них надаються компетентні, інформативні відповіді. Кількість історій успіху - коли журналіст знайшов потрібного експерта і процитував його у матеріалі - постійно зростає. Сервісом користуються як загальнонаціональні, так і регіональні ЗМІ. А найпопулярніші теми - корупція, енергетика, фінанси і право,- говорить

Експертна база складається з працівників 24 PR- та маркетинг-агенцій, 19 бізнес-асоціацій загального і вузького профілів, 14 дослідницьких установ, декількох державних органів, неурядових організацій, директорів і маркетологів приватних компаній.

Сервіс дозволяє журналістам формулювати запити і оперативно надсилати їх усім тематичним експертам, які зареєстровані у системі. Процес реєстрації триває п'ять хвилин. Експерти отримують запити на особисту електронну пошту і листуються з журналістами стандартними імейлами - немає потреби заходити в особистий кабінет на сайті.

Засновники впевнені, що інструмент підвищить ефективність роботи PR- та маркетинг- відділів, зробить відомими справжніх експертів, як результат - позитивно вплине на якість української журналістики.

Посилання на сервіс:http://www.helpsmi.co/

Спілчанські новини

«Ніхто з громадських активістів та журналістів не може почуватися в безпеці»// НСЖУ, 23.02.2018

У зв’язку з підпалом у Рівному офісу Агенції журналістських розслідувань «Четверта влада» обласна організація НСЖУ звернулася до Адміністрації Президента та Національної поліції.

Експерти презентували журналістам монографію про мусульманські спільноти в Україні// НСЖУ, 23.02.2018

У прес-центрі Національної спілки журналістів України відбулася прес-конференція на тему: «Іслам у політиці: від анексії Криму до «Оливкової гілки» в Сирії». Участь у заході взяв секретар НСЖУ Сергій Шевченко.

Журналісти України та Росії закликали звільнити Асєєва з полону у Донецьку// НСЖУ, 22.02.2018

Представники Національної спілки журналістів України та Союзу журналістів Росії висловлюють солідарність із українським журналістом Станіславом Асєєвим, якого з червня 2017-го року тримають в ув‘язненні у Донецьку, та закликають звільнити колегу

У Львові відкрили пам’ятник Герою України Ігорю Костенку// НСЖУ, 21.02.2018

Погруддя Герою Небесної сотні, Герою України Ігорю Костенку відкрили 20 лютого у внутрішньому дворику географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, – повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Партнери