Спілка > Публiкацiя

В Україні набирає популярності програма, яка зводить журналістів та експертів

Служба інформацii НСЖУ
Середа 14 Лютого 2018
В Україні набирає популярності програма, яка зводить журналістів та експертів

Наприкінці листопада 2017 року в Україні з’явився новий сервіс для спілкування журналістів та експертів - HelpSMI. Інструмент дозволяє медійникам швидко отримувати коментарі до статей, знаходити гостей для теле- і радіоефірів та черпати ідеї для нових матеріалів.

На сьогодні сервісом активно користується більше 600 людей. Серед них представники 15 телеканалів, 8 радіостанцій, 6 інформаційних агенцій і численні інтернет-ЗМІ.

- Цей ресурс вразив своєю оперативністю та чіткою структурою, адже аналогічні сервіси, з якими стикалася раніше, надавали просто контакти експертів. У випадку  HelpSMI - це ціла система, завдяки якій за добу ми змогли отримати кілька цінних порад від експертів, які суттєво допомогли в підготовці матеріалу, - розповідає головна редакторка ІА Дивись.info Валерія Печеник.

Засновниця проекту й незалежний PR-консультант Анастасія Ширінавідзначає, що перші місяці роботи HelpSMI засвідчили: інтерес до подібних послуг в Україні є. Журналісти надсилають в середньому по три запити на день. На 84% з них надаються компетентні, інформативні відповіді. Кількість історій успіху - коли журналіст знайшов потрібного експерта і процитував його у матеріалі - постійно зростає. Сервісом користуються як загальнонаціональні, так і регіональні ЗМІ. А найпопулярніші теми - корупція, енергетика, фінанси і право,- говорить

Експертна база складається з працівників 24 PR- та маркетинг-агенцій, 19 бізнес-асоціацій загального і вузького профілів, 14 дослідницьких установ, декількох державних органів, неурядових організацій, директорів і маркетологів приватних компаній.

Сервіс дозволяє журналістам формулювати запити і оперативно надсилати їх усім тематичним експертам, які зареєстровані у системі. Процес реєстрації триває п'ять хвилин. Експерти отримують запити на особисту електронну пошту і листуються з журналістами стандартними імейлами - немає потреби заходити в особистий кабінет на сайті.

Засновники впевнені, що інструмент підвищить ефективність роботи PR- та маркетинг- відділів, зробить відомими справжніх експертів, як результат - позитивно вплине на якість української журналістики.

Посилання на сервіс:http://www.helpsmi.co/

Спілчанські новини

У Дніпрі кілька молодиків побили редактора місцевого інтернет-видання// НСЖУ, 25.05.2018

Подія трапилася вчора, 24 травня, вранці. Кілька чоловіків чекали на Всеволода Новохатька, громадського активіста і редактора «ЗОВ» («Закон один для всіх»), неподалік його будинку. Коли журналіст наблизився, один із зловмисників ударив його по обличчю, зваливши на підлогу.

НСЖУ висловлює солідарність колегам із телеканалу «112 Україна», якому Нацрада «обіцяє» не продовжити ліцензію// НСЖУ, 24.05.2018

У перешкоджанні журналістській діяльності та системному тиску колектив телеканалу «112 Україна» звинувачує голову Національної ради з питань радіо та телебачення Юрія Артеменка. Зокрема, про це йдеться у зверненні до голови НСЖУ Сергія Томіленка за підписами генерального директора телеканалу «112 Україна» Єгора Бенкендорфа та головного редактора Павла Кужеєва.

Бердянськ запрошує журналістів на ювілейний фестиваль „Азовське літо”// НСЖУ, 24.05.2018

У Бердянську 1–3 червня 2018 року відбудеться XX Всеукраїнський фестиваль журналістів „Азовське літо”.

Важка втрата… У Полтаві помер Григорій Гринь// НСЖУ, 24.05.2018

Перестало битися серце заслуженого журналіста України, колишнього головного редактора газети «Зоря Полтавщини» Григорія Федосійовича Гриня. Інформацію про смерть повідомили рідні журналіста і ЗМІ Полтавщини.

Партнери