НСЖУ | Газета «Подільські вісті»: 100-річний ювілей і новий щабель розвитку

Спілка > Публiкацiя

Газета «Подільські вісті»: 100-річний ювілей і новий щабель розвитку

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 12 Лютого 2018
Газета «Подільські вісті»: 100-річний ювілей і новий щабель розвитку

Своє 100-річчя відзначила газета «Подільські вісті», найстаріше видання Хмельницької області. Урочистості з нагоди ювілею відбулися в обласній філармонії. Колектив газети привітали керівники обласної ради, обласної державної адміністрації, міської ради, об’єднаних територіальних громад, партнери, колеги, представники громадськості.

Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко зачитав привітання колективу редакції від Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, голови Адміністрації Президента України Ігоря Райніна. 
 
Перша заступник голови Національної спілки журналістів України Ліна Кущ урочисто вручила відзнаки творчої спілки. За вагомий внесок у журналістику, активну життєву позицію, високу творчу майстерність та з нагоди ювілею спеціальною відзнакою НСЖУ нагороджені виконувач обов’язків редактора газети, голова обласної організації спілки Петро Лічман та заступник редактора Світлана Шандебура. Почесні грамоти секретаріату НСЖУ в урочистій атмосфері отримали ветерани журналістики Василь Добровольський, Володимир Золотарьов, Анатолій Лисий, Анатолій Ненцінський, Йосип Ядуха, а також власкор газети Петро Поліщук. 
 
«Газета ступила на новий щабель розвитку. Прагнемо ставати кращими й розвиватися», – запевнив Петро Лічман. 
 
Цього ж дня вручено членські квитки НСЖУ шести працівникам газети, які поповнили творчу спілку. «Така активність свідчить про зростання довіри до нашої організації, яка послідовно відстоює права журналістів та редакційних колективів», – відзначила Ліна Кущ, вітаючи нових членів спілки. 
 

Спілчанські новини

Заява журналістів, медійних та правозахисних організацій України щодо «інтерв’ю» з політв’язнем Станіславом Асєєвим// НСЖУ, 21.08.2018

Підготовка й випуск подібних медіасюжетів ані з морального, ані з етичного, ані з правового поглядів несумісні зі статусом та роллю медіа в демократичному суспільстві

Водна стихія у Львові знищила архів, техніку та меблі редакції «Високий Замок»// НСЖУ, 21.08.2018

У п’ятницю, 17 серпня, після сильної зливи у Львові вода затопила напівпідвальнийповерх редакції газети «Високий Замок», знищивши бухгалтерський та редакційний архіви, кілька комп’ютерів та меблі.

В Європейській федерації журналістів вважають, що Асєєва змусили зізнатися в шпигунстві за фальшивими звинуваченнями// НСЖУ, 20.08.2018

В Європейській федерації журналістів (ЄФЖ) стурбовані появою інтерв’ю полоненого журналіста Станіслава Асєєва на телеканалі «Росія 24». Про це йдеться в заяві на офіційному сайті федерації, оприлюдненій в понеділок.

На Жашківщині колишній співзасновник відмовляється укладати угоду на оренду приміщення із роздержавленою районкою// НСЖУ, 20.08.2018

Уже понад рік районна газета «Жашківщина», яка успішно завершила реформування, не може укласти договір оренди приміщення зі своїм колишнім співзасновником – районною радою. Офіційна причина постійних відмов – відсутність технічної документації на те саме приміщення. Щоб її виготовити потрібно 3 тис. грн, проте в державного органу такої суми грошей немає.

Партнери