Спілка > Публiкацiя

Газета «Подільські вісті»: 100-річний ювілей і новий щабель розвитку

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 12 Лютого 2018
Газета «Подільські вісті»: 100-річний ювілей і новий щабель розвитку

Своє 100-річчя відзначила газета «Подільські вісті», найстаріше видання Хмельницької області. Урочистості з нагоди ювілею відбулися в обласній філармонії. Колектив газети привітали керівники обласної ради, обласної державної адміністрації, міської ради, об’єднаних територіальних громад, партнери, колеги, представники громадськості.

Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко зачитав привітання колективу редакції від Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, голови Адміністрації Президента України Ігоря Райніна. 
 
Перша заступник голови Національної спілки журналістів України Ліна Кущ урочисто вручила відзнаки творчої спілки. За вагомий внесок у журналістику, активну життєву позицію, високу творчу майстерність та з нагоди ювілею спеціальною відзнакою НСЖУ нагороджені виконувач обов’язків редактора газети, голова обласної організації спілки Петро Лічман та заступник редактора Світлана Шандебура. Почесні грамоти секретаріату НСЖУ в урочистій атмосфері отримали ветерани журналістики Василь Добровольський, Володимир Золотарьов, Анатолій Лисий, Анатолій Ненцінський, Йосип Ядуха, а також власкор газети Петро Поліщук. 
 
«Газета ступила на новий щабель розвитку. Прагнемо ставати кращими й розвиватися», – запевнив Петро Лічман. 
 
Цього ж дня вручено членські квитки НСЖУ шести працівникам газети, які поповнили творчу спілку. «Така активність свідчить про зростання довіри до нашої організації, яка послідовно відстоює права журналістів та редакційних колективів», – відзначила Ліна Кущ, вітаючи нових членів спілки. 
 

Спілчанські новини

22 лютого – презентація фотовиставки «Журналісти на Євромайдані. П’ять років по тому»// НСЖУ, 20.02.2019

У прес-центрі Національної спілки журналістів України 22 лютого відбудеться презентація фотовиставки «Журналісти на Євромайдані. П’ять років по тому». Проект розповідає про роботу працівників ЗМІ в часи Євромайдану (2013–2014 роки).

«Хто солідарний з Україною, має право називатися європейцем» – Дональд Туск// НСЖУ, 20.02.2019

Європа неможлива без справедливої, незалежної і безпечної України, а ті політики, які ладні продати Україну, продають майбутнє Європи – це сказано на спеціальному засіданні Верховної Ради України у зв’язку з п’ятою річницею з початку збройної агресії Російської Федерації проти України.

І через 5 років винні у побиті сотень журналістів у часи Євромайдану лишаються непокараними, – НСЖУ// НСЖУ, 20.02.2019

Попри гучний розголос і обіцянки правоохоронців та представників влади, численні справи щодо нападів на журналістів у часи Майдану так і лишаються нерозслідуваними.

На Житомирщині 2 справи нападів на журналістів уже півтора року лишаються нерозслідуваними// НСЖУ, 19.02.2019

Загалом же правоохоронці Житомирської області нині займаються розслідуванням 3 справ щодо нападу на журналістів, які трапилися в 2017 і 2018 роках. Ще дві справи передано до суду, а одну закрито «за відсутністю складу злочину». Про це в офіційному листі до голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка повідомляє Прокуратура Житомирської області.

Партнери