Спілка > Публiкацiя

Газета «Подільські вісті»: 100-річний ювілей і новий щабель розвитку

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 12 Лютого 2018
Газета «Подільські вісті»: 100-річний ювілей і новий щабель розвитку

Своє 100-річчя відзначила газета «Подільські вісті», найстаріше видання Хмельницької області. Урочистості з нагоди ювілею відбулися в обласній філармонії. Колектив газети привітали керівники обласної ради, обласної державної адміністрації, міської ради, об’єднаних територіальних громад, партнери, колеги, представники громадськості.

Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко зачитав привітання колективу редакції від Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, голови Адміністрації Президента України Ігоря Райніна. 
 
Перша заступник голови Національної спілки журналістів України Ліна Кущ урочисто вручила відзнаки творчої спілки. За вагомий внесок у журналістику, активну життєву позицію, високу творчу майстерність та з нагоди ювілею спеціальною відзнакою НСЖУ нагороджені виконувач обов’язків редактора газети, голова обласної організації спілки Петро Лічман та заступник редактора Світлана Шандебура. Почесні грамоти секретаріату НСЖУ в урочистій атмосфері отримали ветерани журналістики Василь Добровольський, Володимир Золотарьов, Анатолій Лисий, Анатолій Ненцінський, Йосип Ядуха, а також власкор газети Петро Поліщук. 
 
«Газета ступила на новий щабель розвитку. Прагнемо ставати кращими й розвиватися», – запевнив Петро Лічман. 
 
Цього ж дня вручено членські квитки НСЖУ шести працівникам газети, які поповнили творчу спілку. «Така активність свідчить про зростання довіри до нашої організації, яка послідовно відстоює права журналістів та редакційних колективів», – відзначила Ліна Кущ, вітаючи нових членів спілки. 
 

Спілчанські новини

«Ніхто з громадських активістів та журналістів не може почуватися в безпеці»// НСЖУ, 23.02.2018

У зв’язку з підпалом у Рівному офісу Агенції журналістських розслідувань «Четверта влада» обласна організація НСЖУ звернулася до Адміністрації Президента та Національної поліції.

Експерти презентували журналістам монографію про мусульманські спільноти в Україні// НСЖУ, 23.02.2018

У прес-центрі Національної спілки журналістів України відбулася прес-конференція на тему: «Іслам у політиці: від анексії Криму до «Оливкової гілки» в Сирії». Участь у заході взяв секретар НСЖУ Сергій Шевченко.

Журналісти України та Росії закликали звільнити Асєєва з полону у Донецьку// НСЖУ, 22.02.2018

Представники Національної спілки журналістів України та Союзу журналістів Росії висловлюють солідарність із українським журналістом Станіславом Асєєвим, якого з червня 2017-го року тримають в ув‘язненні у Донецьку, та закликають звільнити колегу

У Львові відкрили пам’ятник Герою України Ігорю Костенку// НСЖУ, 21.02.2018

Погруддя Герою Небесної сотні, Герою України Ігорю Костенку відкрили 20 лютого у внутрішньому дворику географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, – повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Партнери