Спілка > Публiкацiя

Газета «Подільські вісті»: 100-річний ювілей і новий щабель розвитку

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 12 Лютого 2018
Газета «Подільські вісті»: 100-річний ювілей і новий щабель розвитку

Своє 100-річчя відзначила газета «Подільські вісті», найстаріше видання Хмельницької області. Урочистості з нагоди ювілею відбулися в обласній філармонії. Колектив газети привітали керівники обласної ради, обласної державної адміністрації, міської ради, об’єднаних територіальних громад, партнери, колеги, представники громадськості.

Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко зачитав привітання колективу редакції від Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, голови Адміністрації Президента України Ігоря Райніна. 
 
Перша заступник голови Національної спілки журналістів України Ліна Кущ урочисто вручила відзнаки творчої спілки. За вагомий внесок у журналістику, активну життєву позицію, високу творчу майстерність та з нагоди ювілею спеціальною відзнакою НСЖУ нагороджені виконувач обов’язків редактора газети, голова обласної організації спілки Петро Лічман та заступник редактора Світлана Шандебура. Почесні грамоти секретаріату НСЖУ в урочистій атмосфері отримали ветерани журналістики Василь Добровольський, Володимир Золотарьов, Анатолій Лисий, Анатолій Ненцінський, Йосип Ядуха, а також власкор газети Петро Поліщук. 
 
«Газета ступила на новий щабель розвитку. Прагнемо ставати кращими й розвиватися», – запевнив Петро Лічман. 
 
Цього ж дня вручено членські квитки НСЖУ шести працівникам газети, які поповнили творчу спілку. «Така активність свідчить про зростання довіри до нашої організації, яка послідовно відстоює права журналістів та редакційних колективів», – відзначила Ліна Кущ, вітаючи нових членів спілки. 
 

Спілчанські новини

У Дніпрі кілька молодиків побили редактора місцевого інтернет-видання// НСЖУ, 25.05.2018

Подія трапилася вчора, 24 травня, вранці. Кілька чоловіків чекали на Всеволода Новохатька, громадського активіста і редактора «ЗОВ» («Закон один для всіх»), неподалік його будинку. Коли журналіст наблизився, один із зловмисників ударив його по обличчю, зваливши на підлогу.

НСЖУ висловлює солідарність колегам із телеканалу «112 Україна», якому Нацрада «обіцяє» не продовжити ліцензію// НСЖУ, 24.05.2018

У перешкоджанні журналістській діяльності та системному тиску колектив телеканалу «112 Україна» звинувачує голову Національної ради з питань радіо та телебачення Юрія Артеменка. Зокрема, про це йдеться у зверненні до голови НСЖУ Сергія Томіленка за підписами генерального директора телеканалу «112 Україна» Єгора Бенкендорфа та головного редактора Павла Кужеєва.

Бердянськ запрошує журналістів на ювілейний фестиваль „Азовське літо”// НСЖУ, 24.05.2018

У Бердянську 1–3 червня 2018 року відбудеться XX Всеукраїнський фестиваль журналістів „Азовське літо”.

Важка втрата… У Полтаві помер Григорій Гринь// НСЖУ, 24.05.2018

Перестало битися серце заслуженого журналіста України, колишнього головного редактора газети «Зоря Полтавщини» Григорія Федосійовича Гриня. Інформацію про смерть повідомили рідні журналіста і ЗМІ Полтавщини.

Партнери