НСЖУ | В день народження Романа Сущенка вимагаємо звільнення незаконно арештованого українського журналіста

Спілка > Публiкацiя

В день народження Романа Сущенка вимагаємо звільнення незаконно арештованого українського журналіста

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 08 Лютого 2018
В день народження Романа Сущенка вимагаємо звільнення незаконно арештованого українського журналіста

Сьогодні свій 49-й день народження святкує Роман Сущенко – кореспондент «Укрінформу», якого незаконно утримують за ґратами в Москві другий рік поспіль. Цього дня українські журналісти виявляють солідарність із колегою та передають йому теплі слова підтримки.

На сайті «Укрінформу» з’явилися відеопривітання відомих журналістів, музикантів і політиків. Багато колег поширюють у соціальних мережах знімки із хештегом FreeSushchenko та вітаннями мужньому журналісту. 
 
Національна спілка журналістів України приєднується до привітань Роману, за визволення якого борються і дипломати, і міжнародні місії, і вся журналістська спільнота. Бажаємо колезі сил та віри, впевненості в перемозі добра і свободи. Сподіваємося, що численні вимоги звільнити журналіста матимуть широкий міжнародний резонанс та створять жорсткий тиск на російську владу. 
 
Раніше Міжнародна федерація журналістів та Європейська федерація журналістів закликали російську владу негайно звільнити українських журналістів – ув’язненого в Росії Романа Сущенка та переслідуваного в Криму Миколу Семену.

Спілчанські новини

Заява журналістів, медійних та правозахисних організацій України щодо «інтерв’ю» з політв’язнем Станіславом Асєєвим// НСЖУ, 21.08.2018

Підготовка й випуск подібних медіасюжетів ані з морального, ані з етичного, ані з правового поглядів несумісні зі статусом та роллю медіа в демократичному суспільстві

Водна стихія у Львові знищила архів, техніку та меблі редакції «Високий Замок»// НСЖУ, 21.08.2018

У п’ятницю, 17 серпня, після сильної зливи у Львові вода затопила напівпідвальнийповерх редакції газети «Високий Замок», знищивши бухгалтерський та редакційний архіви, кілька комп’ютерів та меблі.

В Європейській федерації журналістів вважають, що Асєєва змусили зізнатися в шпигунстві за фальшивими звинуваченнями// НСЖУ, 20.08.2018

В Європейській федерації журналістів (ЄФЖ) стурбовані появою інтерв’ю полоненого журналіста Станіслава Асєєва на телеканалі «Росія 24». Про це йдеться в заяві на офіційному сайті федерації, оприлюдненій в понеділок.

На Жашківщині колишній співзасновник відмовляється укладати угоду на оренду приміщення із роздержавленою районкою// НСЖУ, 20.08.2018

Уже понад рік районна газета «Жашківщина», яка успішно завершила реформування, не може укласти договір оренди приміщення зі своїм колишнім співзасновником – районною радою. Офіційна причина постійних відмов – відсутність технічної документації на те саме приміщення. Щоб її виготовити потрібно 3 тис. грн, проте в державного органу такої суми грошей немає.

Партнери