Спілка > Публiкацiя

В день народження Романа Сущенка вимагаємо звільнення незаконно арештованого українського журналіста

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 08 Лютого 2018
В день народження Романа Сущенка вимагаємо звільнення незаконно арештованого українського журналіста

Сьогодні свій 49-й день народження святкує Роман Сущенко – кореспондент «Укрінформу», якого незаконно утримують за ґратами в Москві другий рік поспіль. Цього дня українські журналісти виявляють солідарність із колегою та передають йому теплі слова підтримки.

На сайті «Укрінформу» з’явилися відеопривітання відомих журналістів, музикантів і політиків. Багато колег поширюють у соціальних мережах знімки із хештегом FreeSushchenko та вітаннями мужньому журналісту. 
 
Національна спілка журналістів України приєднується до привітань Роману, за визволення якого борються і дипломати, і міжнародні місії, і вся журналістська спільнота. Бажаємо колезі сил та віри, впевненості в перемозі добра і свободи. Сподіваємося, що численні вимоги звільнити журналіста матимуть широкий міжнародний резонанс та створять жорсткий тиск на російську владу. 
 
Раніше Міжнародна федерація журналістів та Європейська федерація журналістів закликали російську владу негайно звільнити українських журналістів – ув’язненого в Росії Романа Сущенка та переслідуваного в Криму Миколу Семену.

Спілчанські новини

«Ніхто з громадських активістів та журналістів не може почуватися в безпеці»// НСЖУ, 23.02.2018

У зв’язку з підпалом у Рівному офісу Агенції журналістських розслідувань «Четверта влада» обласна організація НСЖУ звернулася до Адміністрації Президента та Національної поліції.

Експерти презентували журналістам монографію про мусульманські спільноти в Україні// НСЖУ, 23.02.2018

У прес-центрі Національної спілки журналістів України відбулася прес-конференція на тему: «Іслам у політиці: від анексії Криму до «Оливкової гілки» в Сирії». Участь у заході взяв секретар НСЖУ Сергій Шевченко.

Журналісти України та Росії закликали звільнити Асєєва з полону у Донецьку// НСЖУ, 22.02.2018

Представники Національної спілки журналістів України та Союзу журналістів Росії висловлюють солідарність із українським журналістом Станіславом Асєєвим, якого з червня 2017-го року тримають в ув‘язненні у Донецьку, та закликають звільнити колегу

У Львові відкрили пам’ятник Герою України Ігорю Костенку// НСЖУ, 21.02.2018

Погруддя Герою Небесної сотні, Герою України Ігорю Костенку відкрили 20 лютого у внутрішньому дворику географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, – повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Партнери