Спілка > Публiкацiя

В день народження Романа Сущенка вимагаємо звільнення незаконно арештованого українського журналіста

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 08 Лютого 2018
В день народження Романа Сущенка вимагаємо звільнення незаконно арештованого українського журналіста

Сьогодні свій 49-й день народження святкує Роман Сущенко – кореспондент «Укрінформу», якого незаконно утримують за ґратами в Москві другий рік поспіль. Цього дня українські журналісти виявляють солідарність із колегою та передають йому теплі слова підтримки.

На сайті «Укрінформу» з’явилися відеопривітання відомих журналістів, музикантів і політиків. Багато колег поширюють у соціальних мережах знімки із хештегом FreeSushchenko та вітаннями мужньому журналісту. 
 
Національна спілка журналістів України приєднується до привітань Роману, за визволення якого борються і дипломати, і міжнародні місії, і вся журналістська спільнота. Бажаємо колезі сил та віри, впевненості в перемозі добра і свободи. Сподіваємося, що численні вимоги звільнити журналіста матимуть широкий міжнародний резонанс та створять жорсткий тиск на російську владу. 
 
Раніше Міжнародна федерація журналістів та Європейська федерація журналістів закликали російську владу негайно звільнити українських журналістів – ув’язненого в Росії Романа Сущенка та переслідуваного в Криму Миколу Семену.

Спілчанські новини

У Дніпрі кілька молодиків побили редактора місцевого інтернет-видання// НСЖУ, 25.05.2018

Подія трапилася вчора, 24 травня, вранці. Кілька чоловіків чекали на Всеволода Новохатька, громадського активіста і редактора «ЗОВ» («Закон один для всіх»), неподалік його будинку. Коли журналіст наблизився, один із зловмисників ударив його по обличчю, зваливши на підлогу.

НСЖУ висловлює солідарність колегам із телеканалу «112 Україна», якому Нацрада «обіцяє» не продовжити ліцензію// НСЖУ, 24.05.2018

У перешкоджанні журналістській діяльності та системному тиску колектив телеканалу «112 Україна» звинувачує голову Національної ради з питань радіо та телебачення Юрія Артеменка. Зокрема, про це йдеться у зверненні до голови НСЖУ Сергія Томіленка за підписами генерального директора телеканалу «112 Україна» Єгора Бенкендорфа та головного редактора Павла Кужеєва.

Бердянськ запрошує журналістів на ювілейний фестиваль „Азовське літо”// НСЖУ, 24.05.2018

У Бердянську 1–3 червня 2018 року відбудеться XX Всеукраїнський фестиваль журналістів „Азовське літо”.

Важка втрата… У Полтаві помер Григорій Гринь// НСЖУ, 24.05.2018

Перестало битися серце заслуженого журналіста України, колишнього головного редактора газети «Зоря Полтавщини» Григорія Федосійовича Гриня. Інформацію про смерть повідомили рідні журналіста і ЗМІ Полтавщини.

Партнери