Спілка > Публiкацiя

З Новим 2018 роком!

Служба інформацii НСЖУ
Субота 30 Грудня 2017
З Новим 2018 роком!

Дорогі колеги! Ось-ось прощальним жестом перевернемо останні аркуші календаря. Стане історією рік, який ми пройшли разом із вами.

За цей час оновленим складом Правління та Секретаріату НСЖУ ми почали системну боротьбу з безкарністю злочинів проти журналістів. Ми продовжували відстоювати свободу слова на всіх рівнях. Ми разом долали труднощі на шляху реформування комунальної преси, становлення Суспільного мовлення. У фокусі нашої уваги залишалися молоде покоління колег, ветерани преси, журналісти, які постраждали внаслідок війни на Донбасі та анексії Криму. Зростав міжнародний авторитет спілки як організації, яка ефективно захищає права представників медіа.

Позаду – непростий, але дуже пам’ятний рік. Важливо, що журналістське співтовариство не стоїть осторонь подій, які переживає вся країна. Разом із українським суспільством проходимо болісні випробування.  Дякую всім вам за стійкість, мужність, відданість нашій професії. Наші колективні зусилля у 2017-му засвідчили: журналістська солідарність є дієвим інструментом захисту свободи слова і права суспільства на правдиву інформацію.

Національна спілка журналістів України бажає у прийдешньому 2018 році перш за все миру на нашій землі. Хай високо цінуються в Україні й у всьому світі правдивість, єдність професійної мети, послідовність і цілеспрямованість журналістів! Хай Новий рік принесе в наші родини достаток і радість! 

Зі святом, колеги!

З повагою

Сергій Томіленко, голова Національної спілки журналістів України

 

Спілчанські новини

НСЖУ закликає до прозорості й відповідальності під час створення Суспільного мовлення// НСЖУ, 19.01.2018

Проводити прозору та відповідальну кадрову політику в процесі реформування національного мовника закликала перша секретар Національної спілки журналістів України Ліна Кущ під час прес-конференції з нагоди першої річниці створення НСТУ.

В Ужгороді 4 невідомих побили журналіста Максима Барну// НСЖУ, 19.01.2018

Пізнього вечора 16 січня в Ужгороді невідомі напали на ведучого місцевого радіо «Тиса FM», журналіста Максима Барну та його дружину Наталію Андросову. Інцидент стався близько 22 години на вулиці Жупанатській.

Під автоматичне скорочення в НСТУ потрапив батько загиблого воїна АТО, – НСЖУ// НСЖУ, 19.01.2018

Попередження про звільнення отримав співробітник Кіровоградської філії Суспільного мовлення Сергій Цюпа, який є єдиним годувальником у сім‘ї і батьком загиблого в АТО військовослужбовця.

У прес-центрі НСЖУ 25 січня – творчий вечір з нагоди ювілею Василя Пясецького// НСЖУ, 19.01.2018

Відомий фотокор Василь Пясецький днями приймав щирі вітання рідних, друзів, колег з нагоди ювілею – ветеранові журналістики 16 січня минуло 75 років.

Партнери