Спілка > Публiкацiя

Журналісти-переселенці відпочивають у Карпатах за сприяння НСЖУ

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 29 Грудня 2017
Журналісти-переселенці відпочивають у Карпатах за сприяння НСЖУ

Нові перспективи оздоровлення й відпочинку відкрилися цього року для журналістів-переселенців завдяки ініціативі Національної спілки журналістів України. За домовленістю, досягнутою під час зустрічі голови НСЖУ Сергія Томіленка з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою, шестеро журналістів-переселенців і членів їхніх родин мали змогу відпочити в санаторіях Трускавця в грудні й січні.

"Протягом тижня відпочивав у санаторії "Кристал". Організатори надали однокімнатний номер рівня "комфорт", покращений варіант харчування, провели медичне обстеження (електрокардіограма, УЗД тощо), призначили оздоровчі та лікувальні процедури. Всі ці послуги були безкоштовними. У випадку потреби на зв’язку зі мною був конкретний спіробітник, але проблем не виникло. Дякую за теплий і чітко організований прийом. Дуже гарна ініціатива нашої журналістської спілки", – ділиться враженнями від відпочинку журналіст-переселенець із Донецька, член НСЖУ з 1984 року.

Подихати цілющим морським повітрям і оздоровитися колеги з Донбасу і Криму також можуть і в санаторії імені Чкалова в Одесі. За сприяння секретаря НСЖУ Віктора Весілика досягнуто домовленості про відпочинок журналістів-переселенців у цьому закладі за пільговою ціною.

"Я насправді відчув дієву підтримку нашої спілки. Мій відпочинок в Одесі у санаторії виявився коротким (робота надовго не відпускає), але дуже потрібним після пережитих стресів. З перших годин мене оточили увагою, дуже тепло прийняли. І море, і персонал чудові, дуже рекомендую колегам скористатися пропозицією і відпочити в цьому гарному куточку", – розповів фотокореспондент Укрінформу Юлій Зозуля, який є журналістом-переселенцем і працює на Донбасі.

Наступного року практику відпочинку журналістів-переселенців з Донбасу і Криму буде продовжено: колеги та члени їхніх родин зможуть оздоровитися в Одесі, Львівській та Івано-Франківській областях.

Спілчанські новини

Антикорупційне розслідування загрожує журналістові в’язницею, - лідер Турецької спілки журналістів// НСЖУ, 23.10.2018

Більшість арештованих працівників ЗМІ у Туреччині звинувачують у зв’язках із терористичними організаціями, які виступають проти уряду Ердогана. Ув’язнені знаходяться в жахливих умовах, особливо страждають жінки. Натомість, вплинути на ситуацію та захистити права журналістів намагаються редакційні колективи та журналістські об’єднання, зокрема Турецька спілка журналістів (TGS). Про це лідери TGS розповіли в ході семінару Міжнародної федерації журналістів, який проходить у Києві на майданчику НСЖУ.

Семінар МФЖ у Києві: як захистити журналіста у цифрову епоху// НСЖУ, 22.10.2018

Сучасні виклики перед медіа та ефективність захисту професійними спілками прав журналістів у шести країнах європейського регіону розглядаються на робочому семінарі, який протягом 21–22 жовтня проводить у Києві Міжнародна федерація журналістів.

В Острозькій академії презентовано діяльність НСЖУ// НСЖУ, 22.10.2018

У Національному університеті «Острозька академія» 19 жовтня говорили про безпеку журналістів. На зустрічі з головою Національної спілки журналістів України Сергієм Томіленком, крім студентів і викладачів гуманітарного факультету, були журналісти-практики – головний редактор видавничого дому "ОГО" Віталій Голубєв, редакторка гіперлокального медіа "Район.Острог" Галина Максимчук, журналіст Олексій Костюченко.

Акція "Бібліотека для Донбасу" триватиме, адже книга веде до перемоги, – Олег Наливайко// НСЖУ, 20.10.2018

18 жовтня в стінах парламенту відбулася зустріч керівників провідних вітчизняних видавництв з Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм, першим заступником Голови Верховної Ради України Іриною Геращенко та Головою Держкомтелерадіо Олегом Наливайком.

Партнери