Спілка > Публiкацiя

Журналісти-переселенці відпочивають у Карпатах за сприяння НСЖУ

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 29 Грудня 2017
Журналісти-переселенці відпочивають у Карпатах за сприяння НСЖУ

Нові перспективи оздоровлення й відпочинку відкрилися цього року для журналістів-переселенців завдяки ініціативі Національної спілки журналістів України. За домовленістю, досягнутою під час зустрічі голови НСЖУ Сергія Томіленка з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою, шестеро журналістів-переселенців і членів їхніх родин мали змогу відпочити в санаторіях Трускавця в грудні й січні.

"Протягом тижня відпочивав у санаторії "Кристал". Організатори надали однокімнатний номер рівня "комфорт", покращений варіант харчування, провели медичне обстеження (електрокардіограма, УЗД тощо), призначили оздоровчі та лікувальні процедури. Всі ці послуги були безкоштовними. У випадку потреби на зв’язку зі мною був конкретний спіробітник, але проблем не виникло. Дякую за теплий і чітко організований прийом. Дуже гарна ініціатива нашої журналістської спілки", – ділиться враженнями від відпочинку журналіст-переселенець із Донецька, член НСЖУ з 1984 року.

Подихати цілющим морським повітрям і оздоровитися колеги з Донбасу і Криму також можуть і в санаторії імені Чкалова в Одесі. За сприяння секретаря НСЖУ Віктора Весілика досягнуто домовленості про відпочинок журналістів-переселенців у цьому закладі за пільговою ціною.

"Я насправді відчув дієву підтримку нашої спілки. Мій відпочинок в Одесі у санаторії виявився коротким (робота надовго не відпускає), але дуже потрібним після пережитих стресів. З перших годин мене оточили увагою, дуже тепло прийняли. І море, і персонал чудові, дуже рекомендую колегам скористатися пропозицією і відпочити в цьому гарному куточку", – розповів фотокореспондент Укрінформу Юлій Зозуля, який є журналістом-переселенцем і працює на Донбасі.

Наступного року практику відпочинку журналістів-переселенців з Донбасу і Криму буде продовжено: колеги та члени їхніх родин зможуть оздоровитися в Одесі, Львівській та Івано-Франківській областях.

Спілчанські новини

НСЖУ рішуче протестує проти ідеї криміналізувати журналістську діяльність// НСЖУ, 19.04.2018

"Відповідальність за можливе оприлюднення державної таємниці несуть посадовці, а не журналісти. І криміналізація журналістської діяльності – це засіб оборони не країни, а корумпованих політиків!" Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Найкращих юнкорів назвуть 27 квітня в Миколаєві// НСЖУ, 17.04.2018

У Миколаєві 27 квітня буде названо імена найкращих юнкорів – переможців ХХІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа, організаторами якого є Національна спілка журналістів, Національна академія педагогічних наук, Асоціація молодіжної преси України, Коледж преси та телебачення.

Валерій Макеєв: "Рівень захисту журналістів з боку держави дорівнює нулю"// НСЖУ, 17.04.2018

Черкаський правозахисник Валерій Макеєв на особистому гіркому досвіді знає що таке опинитися в заручниках. У полоні луганських сепаратистів він пробув 100 днів.

Понад 50 газетярів на тренінгу в Харкові розбиралися в юридичних аспектах реформування// НСЖУ, 16.04.2018

У Харкові 13 квітня відбувся практичний семінар «Юридичні та практичні аспекти реформування державних та комунальних друкованих засобів масової інформації». Захід відбувся у рамках проекту «Свобода медіа в Україні», що впроваджується в межах Рамкової програми співробітництва Ради Європи та Європейського Союзу.

Партнери