Спілка > Публiкацiя

Журналісти-переселенці відпочивають у Карпатах за сприяння НСЖУ

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 29 Грудня 2017
Журналісти-переселенці відпочивають у Карпатах за сприяння НСЖУ

Нові перспективи оздоровлення й відпочинку відкрилися цього року для журналістів-переселенців завдяки ініціативі Національної спілки журналістів України. За домовленістю, досягнутою під час зустрічі голови НСЖУ Сергія Томіленка з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою, шестеро журналістів-переселенців і членів їхніх родин мали змогу відпочити в санаторіях Трускавця в грудні й січні.

"Протягом тижня відпочивав у санаторії "Кристал". Організатори надали однокімнатний номер рівня "комфорт", покращений варіант харчування, провели медичне обстеження (електрокардіограма, УЗД тощо), призначили оздоровчі та лікувальні процедури. Всі ці послуги були безкоштовними. У випадку потреби на зв’язку зі мною був конкретний спіробітник, але проблем не виникло. Дякую за теплий і чітко організований прийом. Дуже гарна ініціатива нашої журналістської спілки", – ділиться враженнями від відпочинку журналіст-переселенець із Донецька, член НСЖУ з 1984 року.

Подихати цілющим морським повітрям і оздоровитися колеги з Донбасу і Криму також можуть і в санаторії імені Чкалова в Одесі. За сприяння секретаря НСЖУ Віктора Весілика досягнуто домовленості про відпочинок журналістів-переселенців у цьому закладі за пільговою ціною.

"Я насправді відчув дієву підтримку нашої спілки. Мій відпочинок в Одесі у санаторії виявився коротким (робота надовго не відпускає), але дуже потрібним після пережитих стресів. З перших годин мене оточили увагою, дуже тепло прийняли. І море, і персонал чудові, дуже рекомендую колегам скористатися пропозицією і відпочити в цьому гарному куточку", – розповів фотокореспондент Укрінформу Юлій Зозуля, який є журналістом-переселенцем і працює на Донбасі.

Наступного року практику відпочинку журналістів-переселенців з Донбасу і Криму буде продовжено: колеги та члени їхніх родин зможуть оздоровитися в Одесі, Львівській та Івано-Франківській областях.

Спілчанські новини

НСЖУ закликає до прозорості й відповідальності під час створення Суспільного мовлення// НСЖУ, 19.01.2018

Проводити прозору та відповідальну кадрову політику в процесі реформування національного мовника закликала перша секретар Національної спілки журналістів України Ліна Кущ під час прес-конференції з нагоди першої річниці створення НСТУ.

В Ужгороді 4 невідомих побили журналіста Максима Барну// НСЖУ, 19.01.2018

Пізнього вечора 16 січня в Ужгороді невідомі напали на ведучого місцевого радіо «Тиса FM», журналіста Максима Барну та його дружину Наталію Андросову. Інцидент стався близько 22 години на вулиці Жупанатській.

Під автоматичне скорочення в НСТУ потрапив батько загиблого воїна АТО, – НСЖУ// НСЖУ, 19.01.2018

Попередження про звільнення отримав співробітник Кіровоградської філії Суспільного мовлення Сергій Цюпа, який є єдиним годувальником у сім‘ї і батьком загиблого в АТО військовослужбовця.

У прес-центрі НСЖУ 25 січня – творчий вечір з нагоди ювілею Василя Пясецького// НСЖУ, 19.01.2018

Відомий фотокор Василь Пясецький днями приймав щирі вітання рідних, друзів, колег з нагоди ювілею – ветеранові журналістики 16 січня минуло 75 років.

Партнери