Спілка > Публiкацiя

Журналісти-переселенці відпочивають у Карпатах за сприяння НСЖУ

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 29 Грудня 2017
Журналісти-переселенці відпочивають у Карпатах за сприяння НСЖУ

Нові перспективи оздоровлення й відпочинку відкрилися цього року для журналістів-переселенців завдяки ініціативі Національної спілки журналістів України. За домовленістю, досягнутою під час зустрічі голови НСЖУ Сергія Томіленка з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою, шестеро журналістів-переселенців і членів їхніх родин мали змогу відпочити в санаторіях Трускавця в грудні й січні.

"Протягом тижня відпочивав у санаторії "Кристал". Організатори надали однокімнатний номер рівня "комфорт", покращений варіант харчування, провели медичне обстеження (електрокардіограма, УЗД тощо), призначили оздоровчі та лікувальні процедури. Всі ці послуги були безкоштовними. У випадку потреби на зв’язку зі мною був конкретний спіробітник, але проблем не виникло. Дякую за теплий і чітко організований прийом. Дуже гарна ініціатива нашої журналістської спілки", – ділиться враженнями від відпочинку журналіст-переселенець із Донецька, член НСЖУ з 1984 року.

Подихати цілющим морським повітрям і оздоровитися колеги з Донбасу і Криму також можуть і в санаторії імені Чкалова в Одесі. За сприяння секретаря НСЖУ Віктора Весілика досягнуто домовленості про відпочинок журналістів-переселенців у цьому закладі за пільговою ціною.

"Я насправді відчув дієву підтримку нашої спілки. Мій відпочинок в Одесі у санаторії виявився коротким (робота надовго не відпускає), але дуже потрібним після пережитих стресів. З перших годин мене оточили увагою, дуже тепло прийняли. І море, і персонал чудові, дуже рекомендую колегам скористатися пропозицією і відпочити в цьому гарному куточку", – розповів фотокореспондент Укрінформу Юлій Зозуля, який є журналістом-переселенцем і працює на Донбасі.

Наступного року практику відпочинку журналістів-переселенців з Донбасу і Криму буде продовжено: колеги та члени їхніх родин зможуть оздоровитися в Одесі, Львівській та Івано-Франківській областях.

Спілчанські новини

Два роки тому трагічно загинув журналіст Павло Шеремет// НСЖУ, 20.07.2018

Павло Шеремет загинув вранці 20 липня у центрі Києва: авто, в якому він їхав, підірвали саморобною вибухівкою.

Газеті «Прикордонник України» виповнилося 75 років// НСЖУ, 19.07.2018

Відомче видання Державної прикордонної служби України святкує ювілей – 75-річчя. В Адміністрації ДПСУ її голова генерал-полковник Петро Цигикал, а також запрошені на засідання колегії представники Національної спілки журналістів України і її столичної організації привітали колектив редакції та вручили журналістам відзнаки.

НСЖУ вимагає публічного звіту про результати розслідування вбивства Павла Шеремета (ЗАЯВА)// НСЖУ, 19.07.2018

20 липня вже два роки є однією з трагічних дат в історії української журналістики. Саме 20 липня 2016 року в центрі Києва загинув від вибуху наш колега, журналіст і один із керівників інтернет-видання “Українська правда” Павло Шеремет.

В Ірпені журналістку місцевого інформаційного агентства облили зеленкою// НСЖУ, 19.07.2018

По закінченню робочого дня журналістка інформаційного агентства «Погляд», що в Ірпені Київської області, разом із колегою вже на вулиці обговорювали деякі робочі моменти. Аж раптом на жінку напали – невідомий чоловік, пробігаючи повз, виплеснув зеленку.

Партнери