Спілка > Публiкацiя

Черкаська газета ділиться досвідом реформування з колегами

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 09 Жовтня 2017
Черкаська газета ділиться досвідом реформування з колегами

Особливості та досвід господарювання роздержавлених газет в Україні, заплановані зміни до Закону про реформування, реальність державної підтримки роздержавлених ЗМІ – ці та інші питання обговорювалися під час зустрічі голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка з колективом обласної газети «Черкаський край».

Зараз газета знаходиться ще в процесі реформування. За словами головного редактора видання Тетяни Калиновської, затримки наразі виникли з підписанням передавального акту, який знаходиться на розгляді в обласній раді.

– Нам важливо було почути про досвід інших газет, як вони господарюють, які форми співпраці обрали. Ми зараз уже рік працюємо без бюджетної підтримки, уклали угоди на висвітлення з облдержадміністрацією і обласною радою. Хвилює нас і те, чи буде державна підтримка реформованим газетам, а також, чи очікувати внесення змін до закону про реформування, – зазначила Тетяна Калиновська.

Також колектив порушував питання декларування і необхідності оподаткування своєї частки в реформованому підприємстві.

За словами голови НСЖУ Сергія Томіленка, «Черкаський край» є одним з передовиків реформування.

– Дуже важливо, що головний редактор Тетяна Калиновська ділиться досвідом з районними газетами Черкащини, постійно проводить зустрічі й консультації. Щоправда, більшість видань зайняли вичікувальну позицію, хоча вже зараз очевидно, що треба активізувати свої зусилля в процесі роздержавлення, – зазначив Сергій Томіленко.

Також в рамках робочої поїздки до Черкас голова НСЖУ провів засідання секретаріату Черкаської обласної організації Спілки та зустрівся з колективом філії ПАТ «НСТУ», обговоривши питання реформи суспільного мовлення. 

Спілчанські новини

27 жовтня у Івано-Франківську – дискусія з питань безпеки журналістів// НСЖУ, 19.10.2017

Національна спілка журналістів України та Офіс Представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ (Відень) запрошують журналістів міста Івано-Франківськ та області на регіональну дискусію «Безпека журналістів: базовий стандарт вільних медіа».

Триває журналістська акція «Книжки захисникам України»// НСЖУ, 18.10.2017

Активісти всеукраїнського фонду «Журналістська ініціатива» в партнерстві з НСЖУ й Держкомтелерадіо проводять доброчинну акцію «Книжки захисникам України».

НСЖУ готує доповідь про порушення свободи слова на окупованих територіях// НСЖУ, 18.10.2017

Національна спілка журналістів України готує доповідь щодо численних випадків порушень прав журналістів та свободи слова на окупованих територіях Криму й Донбасу.

"Журналіст України" оголошує передплату// НСЖУ, 17.10.2017

Національна спілка журналістів України оголошує передплату журналу «Журналіст України» на 2018 рік. Наступного року журнал, як завжди, розповідатиме на своїх сторінках про всі актуальні, значимі й цікаві події в житті журналістської спільноти.

Партнери