Спілка > Публiкацiя

НСЖУ вітає з ювілеєм Олександра Брижа

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 11 Вересня 2017
НСЖУ вітає з ювілеєм Олександра Брижа

Національна спілка журналістів України вітає із 70-річним ювілеєм секретаря Спілки, головного редактора газети «Донбасс» Олександра Брижа. Олександр Михайлович тривалий час очолював Донецьку обласну організацію НСЖУ, був членом правління Спілки.

Газеті «Донбасс» віддав понад 35 років життя, із них більше 20 є її головним редактором. Не залишив рідне видання і колектив і в найтяжчі для газети часи, коли не тільки існування газети, а й життя його та кожного із членів колективу опинилося під загрозою. Олександр Михайлович мужньо відстоював свою позицію і відмовився служити окупаційній владі Донбасу, зміг відновити випуск газети на підконтрольній Україні території, зберегти улюблену тисячами читачів газету.

У 2014 році за його принципову позицію і незламність Олександра Брижа було визнано лауреатом премії захисту свободи слова імені Ігоря Лубченка. Як відзначають його колеги, Олександр Бриж довів, що свобода слова для нього – не порожній звук.

Національна спілка журналістів України приєднується до всіх вітань, які пролунали на адресу нашого колеги, бажає йому ще довгих літ плідної і активної роботи, підтримки рідних і близьких, вдячної читацької аудиторії, міцного здоров’я і благополуччя. 

Спілчанські новини

Безпека журналістів – це лакмус «здоров’я» демократичної країни// НСЖУ, 19.09.2017

До 24-ї річниці Коледжу преси та телебачення в Миколаєві відбувся Media Forum Mykolaiv. Захід було присвячено питанням безпеки журналістів.

На Львівщині планують оздоровлювати родини журналістів-переселенців// НСЖУ, 19.09.2017

Оздоровлювати родини журналістів-переселенців на курортах Львівщини. Про це домовилися голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка із головою Національної спілки журналістів Сергієм Томіленком в ході офіційної зустрічі у Львові 18 вересня.

У НСЖУ обурені вимогою кримського прокурора заборонити Семені громадську діяльність// НСЖУ, 19.09.2017

Національна спілка журналістів України (НСЖУ) обурена вимогою підконтрольного Росії кримського прокурора заборонити журналістові Миколі Семені протягом трьох років займатися будь-якою громадською діяльністю, а також проханням засудити його до трьох років позбавлення волі з відстрочкою виконання.

Львівський Форум видавців створив платформу для захисту журналістів – жертв Москви// НСЖУ, 18.09.2017

Платформу для захисту полонених і переслідуваних Москвою журналістів створив львівський Форум видавців. Про це було заявлено під час дискусії «Жертви Москви: українські журналісти у полоні агресора», яка відбулась в рамках Форуму і Міжнародного літературного фестивалю, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Партнери