Спілка > Публiкацiя

Трагічно загинув керівник Антикризового медіа-центру Краматорська

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 07 Вересня 2017
Трагічно загинув керівник Антикризового медіа-центру Краматорська

Донецька обласна спілка журналістів Національної спілки журналістів України глибоко сумує через трагічну загибель керівника Антикризового медіа-центру Краматорська, громадського діяча Сергія Попова.

Журналістській спільності Донеччини ім᾽я Сергія добре знайомо, бо чимало реалізованих ним проектів так чи інакше стосувалися медіа.

За своє нетривале життя Сергій Попов встиг зробити дуже багато у різних сферах життя. В останні роки активно займався питаннями децентралізації влади в Україні та інформаційної безпеки нашої держави, а на посаді заступника голови Донецької облдержадміністрації опікувався, зокрема, й питаннями роздержавлення комунальних медіа.

Разом з тим, українській громаді Донеччини Сергій був відомий і як один з організаторів проукраїнських масових заходів у Донецьку навесні 2014 року, коли у місті вже панували російські бандформування.

Автокатастрофа у Рівненській області, у якій загинув Сергій та ще четверо його колег, забрала в України кращих синів, проте світла пам᾽ять про них залишиться назавжди.

Журналістська спільнота Донеччини висловлює глибокі співчуття рідним та близьким Сергія. Вічна йому пам᾽ять!

Секретаріат Донецької обласної спілки журналістів НСЖУ

 

Як повідомляють українські ЗМІ, у ДТП в Рокитнівському районі Рівненської області 6 вересня загинули п’ятеро відомих політологів та громадських діячів.Зокрема, загинули чотири політологи Олександр Маслак, Олексій Курінний, Олександр Никаноров, Володимир Карагяур, у реанімації помер також громадський активіст і фахівець з децентралізації Сергій Попов.

Володимир Карагяур працював на інтернет-телебаченні Spilno.tv, вивчав міжнародні відносини в University of National and World Economy і був уродженцем Чернівців. ЗМІ пишуть, що Карагяур був активним учасником Євромайдану, за що потрапив в СІЗО за звинуваченням в організації масових заворушень - його затримали під час купівлі бензину для генераторів.

Спілчанські новини

«Ніхто з громадських активістів та журналістів не може почуватися в безпеці»// НСЖУ, 23.02.2018

У зв’язку з підпалом у Рівному офісу Агенції журналістських розслідувань «Четверта влада» обласна організація НСЖУ звернулася до Адміністрації Президента та Національної поліції.

Експерти презентували журналістам монографію про мусульманські спільноти в Україні// НСЖУ, 23.02.2018

У прес-центрі Національної спілки журналістів України відбулася прес-конференція на тему: «Іслам у політиці: від анексії Криму до «Оливкової гілки» в Сирії». Участь у заході взяв секретар НСЖУ Сергій Шевченко.

Журналісти України та Росії закликали звільнити Асєєва з полону у Донецьку// НСЖУ, 22.02.2018

Представники Національної спілки журналістів України та Союзу журналістів Росії висловлюють солідарність із українським журналістом Станіславом Асєєвим, якого з червня 2017-го року тримають в ув‘язненні у Донецьку, та закликають звільнити колегу

У Львові відкрили пам’ятник Герою України Ігорю Костенку// НСЖУ, 21.02.2018

Погруддя Герою Небесної сотні, Герою України Ігорю Костенку відкрили 20 лютого у внутрішньому дворику географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, – повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Партнери