Спілка > Публiкацiя

Трагічно загинув керівник Антикризового медіа-центру Краматорська

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 07 Вересня 2017
Трагічно загинув керівник Антикризового медіа-центру Краматорська

Донецька обласна спілка журналістів Національної спілки журналістів України глибоко сумує через трагічну загибель керівника Антикризового медіа-центру Краматорська, громадського діяча Сергія Попова.

Журналістській спільності Донеччини ім᾽я Сергія добре знайомо, бо чимало реалізованих ним проектів так чи інакше стосувалися медіа.

За своє нетривале життя Сергій Попов встиг зробити дуже багато у різних сферах життя. В останні роки активно займався питаннями децентралізації влади в Україні та інформаційної безпеки нашої держави, а на посаді заступника голови Донецької облдержадміністрації опікувався, зокрема, й питаннями роздержавлення комунальних медіа.

Разом з тим, українській громаді Донеччини Сергій був відомий і як один з організаторів проукраїнських масових заходів у Донецьку навесні 2014 року, коли у місті вже панували російські бандформування.

Автокатастрофа у Рівненській області, у якій загинув Сергій та ще четверо його колег, забрала в України кращих синів, проте світла пам᾽ять про них залишиться назавжди.

Журналістська спільнота Донеччини висловлює глибокі співчуття рідним та близьким Сергія. Вічна йому пам᾽ять!

Секретаріат Донецької обласної спілки журналістів НСЖУ

 

Як повідомляють українські ЗМІ, у ДТП в Рокитнівському районі Рівненської області 6 вересня загинули п’ятеро відомих політологів та громадських діячів.Зокрема, загинули чотири політологи Олександр Маслак, Олексій Курінний, Олександр Никаноров, Володимир Карагяур, у реанімації помер також громадський активіст і фахівець з децентралізації Сергій Попов.

Володимир Карагяур працював на інтернет-телебаченні Spilno.tv, вивчав міжнародні відносини в University of National and World Economy і був уродженцем Чернівців. ЗМІ пишуть, що Карагяур був активним учасником Євромайдану, за що потрапив в СІЗО за звинуваченням в організації масових заворушень - його затримали під час купівлі бензину для генераторів.

Спілчанські новини

Нагороджено переможців конкурсу на краще висвітлення гендерної тематики в регіональних ЗМІ// НСЖУ, 19.06.2018

У Держкомтелерадіо відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу серед регіональних журналістів на краще висвітлення Національного плану дій «Жінки. Мир. Безпека», розробленого на виконання Резолюції РБ ООН.

У Херсоні побили місцевого журналіста Сергія Нікітенка// НСЖУ, 18.06.2018

Подія трапилася вранці 18 червня. Напад журналіст пов’язує виключно з професійною діяльністю: постійно ж доводиться готувати матеріали про державні закупівлі, діяльність депутатів, а також висвітлювати фінансові теми.

Газета «Демократична Україна» відзначила ювілей – 100-річчя!// НСЖУ, 18.06.2018

У Києві 15 червня «Демократична Україна» зібрала на урочистості з нагоди свята – 100-річчя свого видання! – редакційний колектив, ветеранів газети, а також авторський актив і гостей.

Співчуття... Володимир Коркодим// НСЖУ, 18.06.2018

Київська організація Національної спілки журналістів України з сумом повідомляє про кончину після тривалої хвороби колеги-спілчанина Володимира Івановича Коркодима.

Партнери