Спілка > Публiкацiя

Трагічно загинув керівник Антикризового медіа-центру Краматорська

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 07 Вересня 2017
Трагічно загинув керівник Антикризового медіа-центру Краматорська

Донецька обласна спілка журналістів Національної спілки журналістів України глибоко сумує через трагічну загибель керівника Антикризового медіа-центру Краматорська, громадського діяча Сергія Попова.

Журналістській спільності Донеччини ім᾽я Сергія добре знайомо, бо чимало реалізованих ним проектів так чи інакше стосувалися медіа.

За своє нетривале життя Сергій Попов встиг зробити дуже багато у різних сферах життя. В останні роки активно займався питаннями децентралізації влади в Україні та інформаційної безпеки нашої держави, а на посаді заступника голови Донецької облдержадміністрації опікувався, зокрема, й питаннями роздержавлення комунальних медіа.

Разом з тим, українській громаді Донеччини Сергій був відомий і як один з організаторів проукраїнських масових заходів у Донецьку навесні 2014 року, коли у місті вже панували російські бандформування.

Автокатастрофа у Рівненській області, у якій загинув Сергій та ще четверо його колег, забрала в України кращих синів, проте світла пам᾽ять про них залишиться назавжди.

Журналістська спільнота Донеччини висловлює глибокі співчуття рідним та близьким Сергія. Вічна йому пам᾽ять!

Секретаріат Донецької обласної спілки журналістів НСЖУ

 

Як повідомляють українські ЗМІ, у ДТП в Рокитнівському районі Рівненської області 6 вересня загинули п’ятеро відомих політологів та громадських діячів.Зокрема, загинули чотири політологи Олександр Маслак, Олексій Курінний, Олександр Никаноров, Володимир Карагяур, у реанімації помер також громадський активіст і фахівець з децентралізації Сергій Попов.

Володимир Карагяур працював на інтернет-телебаченні Spilno.tv, вивчав міжнародні відносини в University of National and World Economy і був уродженцем Чернівців. ЗМІ пишуть, що Карагяур був активним учасником Євромайдану, за що потрапив в СІЗО за звинуваченням в організації масових заворушень - його затримали під час купівлі бензину для генераторів.

Спілчанські новини

Говорити про свободу слова у Криму – не доводиться, – голова НСЖУ// НСЖУ, 24.11.2017

Заяви кримської влади про «нечувану свободу слова» на півострові – не підтверджені фактами. Переслідування журналіста Миколи Семени, неможливість представників українських ЗМІ вільно відвідувати Крим – свідчать про тотальну цензуру. Таку думку в ефірі радіо Крим.Реалії висловив голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Європейська федерація журналістів приєднується до вимог звільнити Павла Шаройка// НСЖУ, 23.11.2017

Європейська федерація журналістів підтримує НСЖУ у вимогах негайного звільнення журналіста Павла Шаройка, арештованого у Мінську білоруським КДБ. Відповідна інформація про це опублікована на сайті організації. Крім цього, колеги з ЄФЖ мають зареєструвати цей напад на Платформі Ради Європи для захисту журналістики та безпеки журналістів.

Оновлена Донеччина та інформаційна безпека// НСЖУ, 23.11.2017

16–17 листопада в Краматорську пройшли міжрегіональна науково-практична медіа-конференція: «Інформаційна реінтеграція Донеччини – реформа преси, розвиток телерадіопростору та інформаційна безпека» та обласний прес-тур «Оновлена Донеччина».

У Чернівцях депутат штовхнув журналістку, яка хотіла взяти у нього коментар// НСЖУ, 22.11.2017

Інцидент стався вранці 20 листопада у Чернівцях, коли журналістка місцевого телеканалу ТВА Оксана Танащик і двоє операторів телеканалу підійшли до депутата від фракції «Свобода» Назара Мокловича з проханням дати коментар.

Партнери