Спілка > Публiкацiя

Анонси на сайті Укрінформу можна відстежувати онлайн

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 07 Серпня 2017
Анонси на сайті Укрінформу можна відстежувати онлайн

Інформаційне агентство Укрінформ запускає новий сервіс – анонси подій в онлайн-режимі. Відтепер не потрібно чекати вісника з переліком подій, що виходить у обумовлений час, а можна відстежувати анонси на сайті агентства у режимі «реального часу», повідомляють у агентстві.

«Одним з найважливіших інструментів в роботі журналіста завжди були анонси подій. Зазвичай вісники з такими анонсами випускають інформаційні агентства, здебільшого як передплатний продукт, що надсилається електронною поштою», – зазначають в агентстві.

Послуга онлайн-анонсів буде безкоштовною. Анонси з`являються у відкритому доступі. Відтак, сервіс тепер стає доступний кожному – блогерам, журналістам-фрілансерам, PR-фахівцям, аналітикам, тоді як «традиційні» анонси переплачували переважно редакції, та хіба що окремі журналісти.

«Нарешті, новий сервіс Укрінформу має численні «фішки», що полегшують планування роботи та роблять його ефективнішим.

Можна скористатись фільтрами (тема, дата, локація, спрямування та тип заходу), налаштувавши стрічку анонсів під свої потреби та тематику – політичну, економічну, спортивну чи іншу.

Можна прокласти свій маршрут до місця події, не виходячи «у зовнішній світ» – сервіс інтегровано із інтернет-картами. Можна імпортувати цікаві вам події до свого гугл-календаря, а невдовзі – ви зможете налаштувати переадресацію важливих для нього подій в будь-який із месенджерів або на електронну пошту. Надалі ми також інтегруємо сервіс анонсів із деякими додатками (наприклад Slack, Trello тощо)», – повідомляють подробиці ініціатори.

Сервіс працює за адресою: https://events.ukrinform.com. На цьому етапі сервіс функціонує в бета-версії, всі можливі та раціональні вдосконалення приймаються і будуть внесені в оперативному режимі.

Для надсилання анонсів та співпраці з редакцією он-лайн вісника встановіть контакти з редакцією за адресою: anons@ukrinform.com, або за телефоном: 044-244-90-19.

Спілчанські новини

У Самборі 15 дужих чоловіків напали на редакцію газети, а поліція не вбачає в цьому злочину// НСЖУ, 15.02.2018

Нині колектив редакції, готуючись до випуску чергового номеру, хвилюється, чи не прийдуть непрохані гості знову. Й не знають, що робити в такій ситуації, адже захисту поліція не гарантує.

На вимогу НСЖУ голова РДА помирився з газетою// НСЖУ, 14.02.2018

Після того, як керівник району потрапив до національного списку тих, хто перешкоджає реформуванню місцевих газет, конфлікт було вирішено.

В Україні набирає популярності програма, яка зводить журналістів та експертів// НСЖУ, 14.02.2018

Наприкінці листопада 2017 року в Україні з’явився новий сервіс для спілкування журналістів та експертів - HelpSMI. Інструмент дозволяє медійникам швидко отримувати коментарі до статей, знаходити гостей для теле- і радіоефірів та черпати ідеї для нових матеріалів.

Фінал виборів ректора морехідки обійшовся без журналістів// НСЖУ, 14.02.2018

У Херсонській державній морській академії оголосили результати виборів ректора. Перемогу здобув Василь Чернявський, який набрав 398 голосів (73,3%), за Сергія Трегуба проголосували 96 виборців, за Едуарда Пятакова – 18. Всього у скриньках виявилося 529 бюлетенів, з них 6 визнали недійсними, 11 виборців не підтримали жодного з кандидатів.

Партнери