Спілка > Публiкацiя

Анонси на сайті Укрінформу можна відстежувати онлайн

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 07 Серпня 2017
Анонси на сайті Укрінформу можна відстежувати онлайн

Інформаційне агентство Укрінформ запускає новий сервіс – анонси подій в онлайн-режимі. Відтепер не потрібно чекати вісника з переліком подій, що виходить у обумовлений час, а можна відстежувати анонси на сайті агентства у режимі «реального часу», повідомляють у агентстві.

«Одним з найважливіших інструментів в роботі журналіста завжди були анонси подій. Зазвичай вісники з такими анонсами випускають інформаційні агентства, здебільшого як передплатний продукт, що надсилається електронною поштою», – зазначають в агентстві.

Послуга онлайн-анонсів буде безкоштовною. Анонси з`являються у відкритому доступі. Відтак, сервіс тепер стає доступний кожному – блогерам, журналістам-фрілансерам, PR-фахівцям, аналітикам, тоді як «традиційні» анонси переплачували переважно редакції, та хіба що окремі журналісти.

«Нарешті, новий сервіс Укрінформу має численні «фішки», що полегшують планування роботи та роблять його ефективнішим.

Можна скористатись фільтрами (тема, дата, локація, спрямування та тип заходу), налаштувавши стрічку анонсів під свої потреби та тематику – політичну, економічну, спортивну чи іншу.

Можна прокласти свій маршрут до місця події, не виходячи «у зовнішній світ» – сервіс інтегровано із інтернет-картами. Можна імпортувати цікаві вам події до свого гугл-календаря, а невдовзі – ви зможете налаштувати переадресацію важливих для нього подій в будь-який із месенджерів або на електронну пошту. Надалі ми також інтегруємо сервіс анонсів із деякими додатками (наприклад Slack, Trello тощо)», – повідомляють подробиці ініціатори.

Сервіс працює за адресою: https://events.ukrinform.com. На цьому етапі сервіс функціонує в бета-версії, всі можливі та раціональні вдосконалення приймаються і будуть внесені в оперативному режимі.

Для надсилання анонсів та співпраці з редакцією он-лайн вісника встановіть контакти з редакцією за адресою: anons@ukrinform.com, або за телефоном: 044-244-90-19.

Спілчанські новини

На Харківщині голова РДА погрожує виселити районку та поширює інформацію про закриття видання// НСЖУ, 13.12.2017

Кризова ситуація склалася на Харківщині ще кілька місяців тому. Головний редактор місцевих «Вістей Дергачівщини» запевняє, що видання намагаються знищити в нечесній конкуренції. До всього, колектив газети переживає, що їх можуть виселити з приміщення, що десятки років належало редакції.

Сергій Томіленко: «Ті, хто відповідає за розслідування злочинів проти журналістів, бояться публічних дискусій»// НСЖУ, 12.12.2017

Публічні звіти правоохоронних органів та влади щодо розслідування злочинів проти журналістів – головний інструмент подолання безкарності. Представники силових структур мають не тільки звітувати за зачиненими дверима, а й спілкуватися з самими журналістами. На цьому наголосив голова НСЖУ Сергій Томіленко під час конференції з питань безкарності, організованої Бюро ОБСЄ з питань свободи медіа та Віденським університетом, що відбулася у Відні (Австрія).

Укрпошта затвердила двоетапне підвищення тарифів на доставку преси// НСЖУ, 12.12.2017

Тарифи на приймання та доставку преси зростатимуть двома етапами – з 1 липня 2018 року і з 1 січня 2019 року – на 50% запланованого підняття на 2019 рік.

НСЖУ на конференції ОБСЄ у Відні вимагає публічного звіту української влади про розслідування злочинів проти журналістів// НСЖУ, 11.12.2017

Голова Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Сергій Томіленко в ході конференції Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), що проходить у Відні (Австрія), вимагає публічного звіту української влади про розслідування злочинів проти журналістів.

Партнери