Спілка > Публiкацiя

Анонси на сайті Укрінформу можна відстежувати онлайн

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 07 Серпня 2017
Анонси на сайті Укрінформу можна відстежувати онлайн

Інформаційне агентство Укрінформ запускає новий сервіс – анонси подій в онлайн-режимі. Відтепер не потрібно чекати вісника з переліком подій, що виходить у обумовлений час, а можна відстежувати анонси на сайті агентства у режимі «реального часу», повідомляють у агентстві.

«Одним з найважливіших інструментів в роботі журналіста завжди були анонси подій. Зазвичай вісники з такими анонсами випускають інформаційні агентства, здебільшого як передплатний продукт, що надсилається електронною поштою», – зазначають в агентстві.

Послуга онлайн-анонсів буде безкоштовною. Анонси з`являються у відкритому доступі. Відтак, сервіс тепер стає доступний кожному – блогерам, журналістам-фрілансерам, PR-фахівцям, аналітикам, тоді як «традиційні» анонси переплачували переважно редакції, та хіба що окремі журналісти.

«Нарешті, новий сервіс Укрінформу має численні «фішки», що полегшують планування роботи та роблять його ефективнішим.

Можна скористатись фільтрами (тема, дата, локація, спрямування та тип заходу), налаштувавши стрічку анонсів під свої потреби та тематику – політичну, економічну, спортивну чи іншу.

Можна прокласти свій маршрут до місця події, не виходячи «у зовнішній світ» – сервіс інтегровано із інтернет-картами. Можна імпортувати цікаві вам події до свого гугл-календаря, а невдовзі – ви зможете налаштувати переадресацію важливих для нього подій в будь-який із месенджерів або на електронну пошту. Надалі ми також інтегруємо сервіс анонсів із деякими додатками (наприклад Slack, Trello тощо)», – повідомляють подробиці ініціатори.

Сервіс працює за адресою: https://events.ukrinform.com. На цьому етапі сервіс функціонує в бета-версії, всі можливі та раціональні вдосконалення приймаються і будуть внесені в оперативному режимі.

Для надсилання анонсів та співпраці з редакцією он-лайн вісника встановіть контакти з редакцією за адресою: anons@ukrinform.com, або за телефоном: 044-244-90-19.

Спілчанські новини

До 15 вересня – подача заявок на конкурс малих грантів щодо розслідувань злочинів проти журналістів// НСЖУ, 16.08.2017

Інститут Розвитку Регіональної Преси та Національна Спілка Журналістів України оголошують конкурс малих грантів на проведення журналістських розслідувань злочинів проти журналістів.

У Краматорську журналістам радитимуть, як писати про децентралізацію// НСЖУ, 16.08.2017

22-23 серпня у Краматорську відбудеться семінар «Як зрозуміло писати про децентралізацію». Захід проводить Академія Української Преси за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу та у співпраці з Національною спілкою журналістів України.

Дітям журналістів, загиблих під час виконання професійних обов’язків, продовжать виплачувати держстипендії// НСЖУ, 16.08.2017

Президент України Петро Порошенко призначив стипендії дітям журналістів, загиблих під час виконання службових обов’язків. Відповідно до підписаного президентом указу, стипендії отримають діти загиблих редактора телерадіокомпанії Міноборони «Бриз» Дмитра Лабуткіна, фотокореспондента газети «Сегодня» Сергія Ніколаєва і журналіста газети «Вести» В’ячеслава Веремія.

Американський Комітет захисту журналістів засуджує «токсичну атмосферу для ЗМІ» в Україні// НСЖУ, 15.08.2017

Комітет захисту журналістів засудив переслідування журналістів в Україні та закликав владу забезпечити дотримання прав журналістів після того, як Служба безпеки Україниї здійснила обшуки в офісі новинного веб-сайту, а член Парламенту розкритикував керівника Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка за його коментарі щодо обшуків.

Партнери