Спілка > Публiкацiя

Анонси на сайті Укрінформу можна відстежувати онлайн

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 07 Серпня 2017
Анонси на сайті Укрінформу можна відстежувати онлайн

Інформаційне агентство Укрінформ запускає новий сервіс – анонси подій в онлайн-режимі. Відтепер не потрібно чекати вісника з переліком подій, що виходить у обумовлений час, а можна відстежувати анонси на сайті агентства у режимі «реального часу», повідомляють у агентстві.

«Одним з найважливіших інструментів в роботі журналіста завжди були анонси подій. Зазвичай вісники з такими анонсами випускають інформаційні агентства, здебільшого як передплатний продукт, що надсилається електронною поштою», – зазначають в агентстві.

Послуга онлайн-анонсів буде безкоштовною. Анонси з`являються у відкритому доступі. Відтак, сервіс тепер стає доступний кожному – блогерам, журналістам-фрілансерам, PR-фахівцям, аналітикам, тоді як «традиційні» анонси переплачували переважно редакції, та хіба що окремі журналісти.

«Нарешті, новий сервіс Укрінформу має численні «фішки», що полегшують планування роботи та роблять його ефективнішим.

Можна скористатись фільтрами (тема, дата, локація, спрямування та тип заходу), налаштувавши стрічку анонсів під свої потреби та тематику – політичну, економічну, спортивну чи іншу.

Можна прокласти свій маршрут до місця події, не виходячи «у зовнішній світ» – сервіс інтегровано із інтернет-картами. Можна імпортувати цікаві вам події до свого гугл-календаря, а невдовзі – ви зможете налаштувати переадресацію важливих для нього подій в будь-який із месенджерів або на електронну пошту. Надалі ми також інтегруємо сервіс анонсів із деякими додатками (наприклад Slack, Trello тощо)», – повідомляють подробиці ініціатори.

Сервіс працює за адресою: https://events.ukrinform.com. На цьому етапі сервіс функціонує в бета-версії, всі можливі та раціональні вдосконалення приймаються і будуть внесені в оперативному режимі.

Для надсилання анонсів та співпраці з редакцією он-лайн вісника встановіть контакти з редакцією за адресою: anons@ukrinform.com, або за телефоном: 044-244-90-19.

Спілчанські новини

Фінансовий зашморг для радіокомпанії «Лада» готують на Вінниччині кандидати у «вороги преси»// НСЖУ, 13.10.2017

Національна спілка журналістів України стає на захист прав і законних інтересів працівників преси, яким, на жаль, нерідко доводиться протистояти всіляким спробам тиску, зокрема й чиновницького.

НСЖУ просить Спецпредставника Волкера допомогти у визволенні журналіста Станіслава Асєєва// НСЖУ, 13.10.2017

Національна спілка журналістів України звертається до Спеціального представника Державного департаменту США з питань України Курта Волкера з проханням посприяти у визволенні з полону журналіста, автора проекту Радіо Свобода «Донбас Реалії» Станіслава Асєєва, якого незаконно утримують в окупованому Донецьку з початку червня 2017.

Визначено перших переможців конкурсу грантів на розслідування злочинів проти журналістів// НСЖУ, 13.10.2017

Четверо журналістів названі першими переможцями конкурсу малих грантів на проведення розслідувань про злочини проти працівників ЗМІ, який проводить НСЖУ та Інститут розвитку регіональної преси. Це, зокрема, Андрій Пасічник (Київ), Ірина Мусій (Луцьк), Лілія Войцехівська (Полтава), Христина Бут (Запоріжжя).

Визначено лауреата премії імені В'ячеслава Чорновола 2017 року// НСЖУ, 12.10.2017

У Держкомтелерадіо України Комітет з премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики визначив лауреата 2017 року.

Партнери