Спілка > Публiкацiя

Анонси на сайті Укрінформу можна відстежувати онлайн

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 07 Серпня 2017
Анонси на сайті Укрінформу можна відстежувати онлайн

Інформаційне агентство Укрінформ запускає новий сервіс – анонси подій в онлайн-режимі. Відтепер не потрібно чекати вісника з переліком подій, що виходить у обумовлений час, а можна відстежувати анонси на сайті агентства у режимі «реального часу», повідомляють у агентстві.

«Одним з найважливіших інструментів в роботі журналіста завжди були анонси подій. Зазвичай вісники з такими анонсами випускають інформаційні агентства, здебільшого як передплатний продукт, що надсилається електронною поштою», – зазначають в агентстві.

Послуга онлайн-анонсів буде безкоштовною. Анонси з`являються у відкритому доступі. Відтак, сервіс тепер стає доступний кожному – блогерам, журналістам-фрілансерам, PR-фахівцям, аналітикам, тоді як «традиційні» анонси переплачували переважно редакції, та хіба що окремі журналісти.

«Нарешті, новий сервіс Укрінформу має численні «фішки», що полегшують планування роботи та роблять його ефективнішим.

Можна скористатись фільтрами (тема, дата, локація, спрямування та тип заходу), налаштувавши стрічку анонсів під свої потреби та тематику – політичну, економічну, спортивну чи іншу.

Можна прокласти свій маршрут до місця події, не виходячи «у зовнішній світ» – сервіс інтегровано із інтернет-картами. Можна імпортувати цікаві вам події до свого гугл-календаря, а невдовзі – ви зможете налаштувати переадресацію важливих для нього подій в будь-який із месенджерів або на електронну пошту. Надалі ми також інтегруємо сервіс анонсів із деякими додатками (наприклад Slack, Trello тощо)», – повідомляють подробиці ініціатори.

Сервіс працює за адресою: https://events.ukrinform.com. На цьому етапі сервіс функціонує в бета-версії, всі можливі та раціональні вдосконалення приймаються і будуть внесені в оперативному режимі.

Для надсилання анонсів та співпраці з редакцією он-лайн вісника встановіть контакти з редакцією за адресою: anons@ukrinform.com, або за телефоном: 044-244-90-19.

Спілчанські новини

Нагороджено переможців конкурсу на краще висвітлення гендерної тематики в регіональних ЗМІ// НСЖУ, 19.06.2018

У Держкомтелерадіо відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу серед регіональних журналістів на краще висвітлення Національного плану дій «Жінки. Мир. Безпека», розробленого на виконання Резолюції РБ ООН.

У Херсоні побили місцевого журналіста Сергія Нікітенка// НСЖУ, 18.06.2018

Подія трапилася вранці 18 червня. Напад журналіст пов’язує виключно з професійною діяльністю: постійно ж доводиться готувати матеріали про державні закупівлі, діяльність депутатів, а також висвітлювати фінансові теми.

Газета «Демократична Україна» відзначила ювілей – 100-річчя!// НСЖУ, 18.06.2018

У Києві 15 червня «Демократична Україна» зібрала на урочистості з нагоди свята – 100-річчя свого видання! – редакційний колектив, ветеранів газети, а також авторський актив і гостей.

Співчуття... Володимир Коркодим// НСЖУ, 18.06.2018

Київська організація Національної спілки журналістів України з сумом повідомляє про кончину після тривалої хвороби колеги-спілчанина Володимира Івановича Коркодима.

Партнери