Спілка > Публiкацiя

Всеукраїнський фестиваль журналістів «Азовське літо-2019» запрошує

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 14 Травня 2019
Всеукраїнський фестиваль журналістів «Азовське літо-2019» запрошує

У Бердянську 31 травня – 2 червня 2019 року відбудеться XXI Всеукраїнський фестиваль журналістів „Азовське літо”. Мета фестивалю – сприяти журналістам в обміні досвідом, а також популяризація Бердянська як сімейного курорту, туристичного, оздоровчого та культурного центру Південної України.

На заході з участю медіаекспертів порушуються актуальні для журналістської спільноти теми, обговорюються професійні питання. Крім того – ознайомлення з оздоровчими, культурними та розважальними можливостями серця Азова – Бердянська, а також відпочинок на морі.

Організатори фестивалю – виконком Бердянської міськради, Національна спілка журналістів України, Бердянська міська первинна організація НСЖУ, редакції місцевих ЗМІ.

УМОВИ УЧАСТІ

Для журналістів, які брали участь у попередні роки й дотрималися всіх умов участі у фестивалі, основне – подальший вихід матеріалів протягом двох місяців у друкованих і електронних ЗМІ (статті, інтерв’ю, репортажі, коментарі, нариси та інші матеріали, ілюстративні роботи тощо), які розповідають про Бердянськ як про туристичний, оздоровчий та культурний центр півдня України.

Для учасників, які вперше беруть участь у фестивалі журналістів, умовою участі є публікація напередодні заходу в друкованих і електронних ЗМІ матеріалів, які розповідають про Бердянськ як сімейний курорт, туристичний, оздоровчий та культурний центр півдня України (у разі потреби друкований, аудіо- та відеоматеріал надають організатори) та за результатами участі – подальший вихід протягом двох місяців статті, інтерв’ю, репортажу, нарисів та інших матеріалів, ілюстративних робіт тощо про Бердянськ і переваги відпочинку на березі теплого Азовського моря.

Увага! Від одного засобу масової інформації – один учасник. Прохання – з розумінням поставитись до цієї нової умови, оскільки кількість місць обмежена.

Витрати на проживання й харчування учасників на період фестивалю забезпечують організатори.

Претенденти на участь у конкурсній програмі фестивалю не пізніше ніж за 10 днів до початку фестивалю надіслають матеріали, що вийшли у ЗМІ (публікації – друкований оригінал (скан); теле- та радіопродукція (запис) із супровідним листом про місце й дату виходу матеріалу в ефір, завіреним керівником компанії), за адресою: площа Єдності, 2, м. Бердянськ, 71112 або на e-mail: press@bmr.gov.ua з обов’язковою приміткою „Фестиваль журналістів “Азовське літо-2019”.

Контакти: (06153) 35668, (050) 9469253

Офіційний туристичний сайт міста http://berdyansk.travel/

Оргкомітет фестивалю

 

Спілчанські новини

Президент України скасував укази про кадрові рішення щодо Нацради з питань ТБ і радіо// НСЖУ, 24.05.2019

Володимир Зеленський скасував укази Петра Порошенка про призначення Володимира Горковенка членом Нацради та про увільнення Юрія Артеменка. Відповідні документи оприлюднені 24 травня на офіційному сайті Президента.

«Це не побиття, а неприємний інцидент», – журналіст Юрій Смірнов про грубість охоронців Президента// НСЖУ, 24.05.2019

Ситуація щодо побиття охоронцями Президента України Володимира Зеленського спеціального кореспондента видання «Ліга.net» Юрія Смірнова під час заходу iForum-2019 в Києві, – перебільшена. Про це в коментарі Національній спілці журналістів України повідомив сам журналіст, зазначивши, що не має наміру звертатися до правоохоронців щодо перешкоджання його професійній діяльності.

Нацрада з питань ТБ і радіомовлення призупинила прийняття рішень після раптових кадрових указів екс-глави держави// НСЖУ, 23.05.2019

Нинішня в. о. голови Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк відмовляється відкривати засідання регулятора, поки не буде отримано висновків парламентського профільного комітету, або від нового Президента України щодо коректності кадрових рішень, зокрема призначення на посаду члена Нацради Володимира Горковенка.

Зафіксоване несанкціоноване проникнення в архів редакції «Запорізька правда»// НСЖУ, 23.05.2019

Газета «ПравдаЗП» - обласне видання ГО «Клуб друзів «Запорізької правди» виходитиме тимчасово на період, поки трудовому колективу КП «Газета «Запорізька правда» ЗОР вдасться реалізувати рішення Третього апеляційного адміністративного суду (м. Дніпро) про роздержавлення та відновити випуск газети «Запорізька правда».

Партнери