Спілка > Публiкацiя

Обшук в оселі авторитетного українського журналіста Валерія Іванова засудила НСЖУ

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 07 Травня 2019
Обшук в оселі авторитетного українського журналіста Валерія Іванова засудила НСЖУ

Вдома в авторитетного журналіста і вченого, президента Академії української преси, члена Національної спілки журналістів України Валерія Іванова правоохоронці проводять обшук, повідомляють ЗМІ.

Як зазначив голова НСЖУ Сергій Томіленко, Національна спілка журналістів України засуджує дії, вчинені правоохоронцями стосовно до відомого журналіста й громадського діяча: «Аби помститися синові Денису, який наразі перебуває за кордоном, сумнівна публіка в погонах обрала за жертв батьків – Валерія і Тетяну Іванових. Закликаємо керівництво МВС та Нацполіції відповідально поставитися до аргументованих заперечень, які вже надавав наш колега та його адвокат. І вимагаємо припинити свавільний тиск на людину з достойною репутацією. НСЖУ поважає права правоохоронних органів на слідчі дії, але не мириться із грубими порушеннями прав наших колег!»

«Тиск на дитину через гоніння батьків – це просто позамежне скотство! – написав Валерій Іванов на своїй сторінці у Facebook. – Я впевнений, що мій син, Денис Іванов, доведе свою правоту!» За словами Валерія Іванова, його самого звинувачують у тому, що він перебуває «у складі організованого злочинного угруповання, яке незаконно збирає відомості про людей з метою одержання викупу!» Ці звинувачення журналіст відкидає, називаючи їх бридкою брехнею, а дії «правоохоронців», «які не гребують суто сталінськими методами», вважає спробою залякати журналістів.

Спілчанські новини

Президент України скасував укази про кадрові рішення щодо Нацради з питань ТБ і радіо// НСЖУ, 24.05.2019

Володимир Зеленський скасував укази Петра Порошенка про призначення Володимира Горковенка членом Нацради та про увільнення Юрія Артеменка. Відповідні документи оприлюднені 24 травня на офіційному сайті Президента.

«Це не побиття, а неприємний інцидент», – журналіст Юрій Смірнов про грубість охоронців Президента// НСЖУ, 24.05.2019

Ситуація щодо побиття охоронцями Президента України Володимира Зеленського спеціального кореспондента видання «Ліга.net» Юрія Смірнова під час заходу iForum-2019 в Києві, – перебільшена. Про це в коментарі Національній спілці журналістів України повідомив сам журналіст, зазначивши, що не має наміру звертатися до правоохоронців щодо перешкоджання його професійній діяльності.

Нацрада з питань ТБ і радіомовлення призупинила прийняття рішень після раптових кадрових указів екс-глави держави// НСЖУ, 23.05.2019

Нинішня в. о. голови Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк відмовляється відкривати засідання регулятора, поки не буде отримано висновків парламентського профільного комітету, або від нового Президента України щодо коректності кадрових рішень, зокрема призначення на посаду члена Нацради Володимира Горковенка.

Зафіксоване несанкціоноване проникнення в архів редакції «Запорізька правда»// НСЖУ, 23.05.2019

Газета «ПравдаЗП» - обласне видання ГО «Клуб друзів «Запорізької правди» виходитиме тимчасово на період, поки трудовому колективу КП «Газета «Запорізька правда» ЗОР вдасться реалізувати рішення Третього апеляційного адміністративного суду (м. Дніпро) про роздержавлення та відновити випуск газети «Запорізька правда».

Партнери