Спілка > Публiкацiя

До 20 травня триває прийом робіт на творчі конкурси НСЖУ

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 30 Квітня 2019

Cекретаріат Національної спілки журналістів України затвердив склад журі традиційних щорічних творчих конкурсів НСЖУ, що проводяться з нагоди Дня журналіста.

Cекретаріат Національної спілки журналістів України затвердив склад журі традиційних щорічних творчих конкурсів НСЖУ, що проводяться з нагоди Дня журналіста.

Як і торік, у складі журі працюватимуть: Людмила Мех, президент Всеукраїнського благодійного фонду «Журналістська ініціатива»; Сергій Томіленко, голова НСЖУ; Ірина Федорів, тележурналістка, активістка громадського руху «Чесно»; Віра Черемних, головний редактор журналу «Журналіст України» (2003–2015); Зоя Шарикова, секретар НСЖУ; Євген Якунов, провідний публіцист інформагентства «Укрінформ».

– Щорічні творчі конкурси передбачають визначення як найкращих журналістських доробків, так і здобутків редакційних колективів, місцевих спілчанських осередків, – нагадав голова НСЖУ Сергій Томіленко, виступаючи перед активом спілки. – Роботи на конкурси можуть подавати журналісти особисто, а також редакції, первинні та обласні організації НСЖУ. Переможців буде оголошено під час заходів з нагоди Дня журналіста, а церемонія вручення відзнак відбудеться на одному з журналістських фестивалів восени 2019 року. До речі, вагомий творчий доробок "Журналіста року" (переможця в спілчанському конкурсі-2018) київського публіциста Василя Богдана НСЖУ днями висунула на здобуття Премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності. Запрошуємо колег до активної участі у творчому змаганні!

МАТЕРІАЛИ НА КОНКУРСИ ПОДАЮТЬСЯ ДО 20 ТРАВНЯ 2019 РОКУ В ТАКИХ НОМІНАЦІЯХ:

«Журналіст року»

«Журналістська акція»

«Кращий журналістський матеріал (фоторепортаж, серія) про події на сході України (в зоні ООС)»

«Краща регіональна, обласна газета»

«Краща районна (міська, міськрайонна) газета»

«Краще регіональне інтернет-медіа»

«Краще регіональне радіо»

«Кращий регіональний телеканал»

«Краща обласна журналістська організація»

«Краща первинна журналістська організація»

Роботи на конкурси надсилаються на адресу центрального офісу Національної спілки журналістів: 01001, м.Київ, вул. Хрещатик, 27-а.

Докладніше про умови конкурсів – на офіційному сайті НСЖУ.

Довідки телефоном: (044)234-52-09.

Спілчанські новини

Президент України скасував укази про кадрові рішення щодо Нацради з питань ТБ і радіо// НСЖУ, 24.05.2019

Володимир Зеленський скасував укази Петра Порошенка про призначення Володимира Горковенка членом Нацради та про увільнення Юрія Артеменка. Відповідні документи оприлюднені 24 травня на офіційному сайті Президента.

«Це не побиття, а неприємний інцидент», – журналіст Юрій Смірнов про грубість охоронців Президента// НСЖУ, 24.05.2019

Ситуація щодо побиття охоронцями Президента України Володимира Зеленського спеціального кореспондента видання «Ліга.net» Юрія Смірнова під час заходу iForum-2019 в Києві, – перебільшена. Про це в коментарі Національній спілці журналістів України повідомив сам журналіст, зазначивши, що не має наміру звертатися до правоохоронців щодо перешкоджання його професійній діяльності.

Нацрада з питань ТБ і радіомовлення призупинила прийняття рішень після раптових кадрових указів екс-глави держави// НСЖУ, 23.05.2019

Нинішня в. о. голови Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк відмовляється відкривати засідання регулятора, поки не буде отримано висновків парламентського профільного комітету, або від нового Президента України щодо коректності кадрових рішень, зокрема призначення на посаду члена Нацради Володимира Горковенка.

Зафіксоване несанкціоноване проникнення в архів редакції «Запорізька правда»// НСЖУ, 23.05.2019

Газета «ПравдаЗП» - обласне видання ГО «Клуб друзів «Запорізької правди» виходитиме тимчасово на період, поки трудовому колективу КП «Газета «Запорізька правда» ЗОР вдасться реалізувати рішення Третього апеляційного адміністративного суду (м. Дніпро) про роздержавлення та відновити випуск газети «Запорізька правда».

Партнери