Спілка > Публiкацiя

Зеленський анонсує «інформаційну війну» для завершення війни на Донбасі

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 22 Квітня 2019
Зеленський анонсує «інформаційну війну» для завершення війни на Донбасі

Лідер президентської гонки Володимир Зеленський розповів, що його команда готує «інформаційну війну» для припинення війни на Донбасі, і попросив допомоги в українських журналістів. Про це Зеленський заявив у ніч після дня голосування, відповідаючи на запитання Громадського телебачення про його кроки стосовно мешканців окупованих територій.

«Ми будемо робити потужну інформаційну війну для того, щоби завершити війну на Донбасі. І ми вас (журналістів — ред.) запрошуємо, нам буде потрібна ваша допомога. Це буде найближчий час, ми будемо з вами розмовляти — не півгодини, не годину. Ми вам розкажемо наш план дій. Ми повідомимо всіх українських журналістів і всіх наших блогерів», — сказав він.

Кандидат зазначив, що поки не може розповісти, коли і де буде ця зустріч.

«Я думаю, що ми нашою передвиборчою кампанією всім показали, що ми можемо робити, що у нас дуже сильна молода команда і є дуже креативні ідеї», — резюмував Зеленський.

За даними Центрвиборчкому уже опрацьовано 90.83% електронних протоколів голосування у другому турі президентських виборів. Володимир Зеленський випереджає Петра Порошенка на понад 48%. За Зеленського віддали свої голоси 73,17% виборців, за Порошенка — 24,5%. Недійсними визнані 2,32% бюлетенів.

Нагадаємо, Порошенко зателефонував Зеленському і привітав його з перемогою на виборах. Зеленський заявив, що вдячний йому за це. Також він не виключив того, що може призначити Порошенка на ту чи іншу посаду в уряді, якщо «цього забажає суспільство». 

Петро Порошенко заявив, що результати екзит-полів очевидні, тому він залишить пост глави держави. Але з політики йти він не збирається.

За матеріалами Громадського ТБ

Спілчанські новини

Президент України скасував укази про кадрові рішення щодо Нацради з питань ТБ і радіо// НСЖУ, 24.05.2019

Володимир Зеленський скасував укази Петра Порошенка про призначення Володимира Горковенка членом Нацради та про увільнення Юрія Артеменка. Відповідні документи оприлюднені 24 травня на офіційному сайті Президента.

«Це не побиття, а неприємний інцидент», – журналіст Юрій Смірнов про грубість охоронців Президента// НСЖУ, 24.05.2019

Ситуація щодо побиття охоронцями Президента України Володимира Зеленського спеціального кореспондента видання «Ліга.net» Юрія Смірнова під час заходу iForum-2019 в Києві, – перебільшена. Про це в коментарі Національній спілці журналістів України повідомив сам журналіст, зазначивши, що не має наміру звертатися до правоохоронців щодо перешкоджання його професійній діяльності.

Нацрада з питань ТБ і радіомовлення призупинила прийняття рішень після раптових кадрових указів екс-глави держави// НСЖУ, 23.05.2019

Нинішня в. о. голови Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк відмовляється відкривати засідання регулятора, поки не буде отримано висновків парламентського профільного комітету, або від нового Президента України щодо коректності кадрових рішень, зокрема призначення на посаду члена Нацради Володимира Горковенка.

Зафіксоване несанкціоноване проникнення в архів редакції «Запорізька правда»// НСЖУ, 23.05.2019

Газета «ПравдаЗП» - обласне видання ГО «Клуб друзів «Запорізької правди» виходитиме тимчасово на період, поки трудовому колективу КП «Газета «Запорізька правда» ЗОР вдасться реалізувати рішення Третього апеляційного адміністративного суду (м. Дніпро) про роздержавлення та відновити випуск газети «Запорізька правда».

Партнери