Спілка > Публiкацiя

Співчуття з приводу втрати Олександра Бухтатого

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 14 Березня 2019
Співчуття з приводу втрати Олександра Бухтатого

Національна спілка журналістів України глибоко сумує з приводу передчасної смерті колишнього секретаря НСЖУ Бухтатого Олександра Євгенійовича, який тривалий час – від 2007 до 2017 року – перебував у складі виборних органів творчої спілки журналістів.

Олександрові Бухтатому було 46 років. Народився 16 грудня 1973-го в смт Близнюки Харківської області. Працював: водієм, лінотипістом, редактором газети «Близнюківський вісник», головним бухгалтером районної друкарні. У 1999–2004 роках – редактор близнюківської районної громадсько-політичної газети «Нове життя». У 2004–2006 роках – слухач Харківського регіонального інституту державного управління, з червня 2006 року – головний спеціаліст Департаменту комунікацій влади та громадськості Секретаріату Кабінету Міністрів України. Згодом працював в Адміністрації Президента України, був головним консультантом Головного департаменту інформаційної політики. Здобув науковий ступінь з державного управління.

У покійного залишилися дружина й син.

Співчуття рідним і близьким Олександра Бухтатого висловлюють також колеги з багатьох регіонів України, зазначаючи, що звістка про передчасну смерть болем відгукнулася в серцях людей, які були особисто знайомі з ним.

Світла пам’ять...

Донецька обласна спілка журналістів НСЖУ глибоко сумує з приводу загибелі нашого колеги, члена Національної спілки журналістів України, головного консультанта Департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента України Олександра Бухтатого.

Звістка про його передчасну смерть болем відгукнулася в серцях людей, які були особисто знайомі з Олександром Бухтатим. Талановитий журналіст і прекрасний організатор, він допомагав багатьом журналістам. Ми знали: в Адміністрації Президента України є «своя людина». І пишалися дружніми стосунками з Олександром Бухтатим.

Тепер усе це в минулому. Гірко. Боляче. І нічого вже не можна поправити.

Світла пам’ять тобі, колего.   

 

Спілчанські новини

В Києві відбувся Медіа форум «Дослідження медіа ринку України»// НСЖУ, 20.03.2019

20 березня в Києві пройшов Медіа форум, на якому презентовано дорожню карту та огляд медіа ринку України. Організатори заходу – Американська торговельна палата в Україні та медіа агенція Arena Media Expert.

Убивства Гонгадзе й Шеремета – злочини, розкриття яких впливає на безпеку країни, – Ігор Смешко// НСЖУ, 19.03.2019

Без розслідування резонансних злочинів неможливо повернути довіру до правоохоронної системи країни. Потрібна політична воля, щоб відновити справедливість і притягти до відповідальності винних. Про це заявив кандидат у Президенти України, екс-голова СБУ Ігор Смешко, відповідаючи на запитання голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка.

Чим небезпечні псевдожурналісти у день голосування: НСЖУ застерігає// НСЖУ, 19.03.2019

Псевдожурналісти на виборчих дільницях перешкоджають діяльності реальних журналістів і дискредитують професію.

Кабмін, згідно з компетенцією, знову "вживатиме невідкладних заходів"// НСЖУ, 19.03.2019

Лист Національної спілки журналістів України зі зверненням учасників Всеукраїнської наради редакторів газет, у якому йдеться, зокрема, про неефективну діяльність АТ "Укрпошта", Адміністрація Президента України надіслала до Кабміну з проханням "розглянути згідно з компетенцією" та поінформувати НСЖУ про результати.

Партнери