Спілка > Публiкацiя

У столичній організації НСЖУ "обстріляно з вогнепальної зброї" вікно (оновлено)

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 04 Лютого 2019
У столичній організації НСЖУ "обстріляно з вогнепальної зброї" вікно (оновлено)

Подія трапилася вночі проти 1 лютого. Пошкоджене вікно-вітрину в Київській регіональній організації Національної спілки журналістів України виявили вже наприкінці робочого дня й одразу звернулися до правоохоронців.

Інформація про те, що пошкодження вікна у будівлі Київської організації Національної спілки журналістів України відбулося внаслідок пострілу з вогнепальної зброї не підтвердилася. Про це повідомили у прес-службі столичного управління Нацполіції.

«Проводиться перевірка для встановлення обставин пошкодження вікна. Вирішується питання щодо правової кваліфікації події», – зазначили у поліції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що правоохоронці з’ясовують обставини події, зокрема досліджують записи з камер спостереження. "Ми ж думаємо, де відшукати гроші на заміну вікна – за попередніми підрахунками, збитків завдано на суму 15–20 тисяч гривень", – зазначила відповідальний секретар Київської організації НСЖУ Алла Малієнко.

Спілчанські новини

Звернення учасників Всеукраїнської наради редакторів газет (ДОКУМЕНТ)// НСЖУ, 15.02.2019

Ми, учасники Всеукраїнської наради редакторів, яку ініціювала Національна спілка журналістів України, закликаємо керівництво держави вжити невідкладних заходів для подолання кризової ситуації в українських медіа. Масштаби поширення фейкових новин, використання маніпуляцій та цілеспрямована пропаганда сягнули рівня, який становить нині загрозу інформаційній безпеці країни.

Редакції місцевих газет відмовляються друкувати «чорнуху» проти Зеленського// НСЖУ, 15.02.2019

Місцеві газети у Харківській області виступили проти «чорнухи», відмовившись друкувати наклепницький матеріал проти кандидата у Президенти України Володимира Зеленського.

Проти жінок-журналісток онлайн-атаки спрямовують утричі частіше, ніж проти чоловіків// НСЖУ, 15.02.2019

Питання онлайн-безпеки жінок-журналісток обговорювали експерти та журналісти-практики під час міжнародної конференції «Підвищення можливостей для свободи вираження та плюралізму медіа», яка відбулася 12 лютого у Відні. На відкритті конференції, організованої офісом Представника ОБСЄ з питань свободи медіа, виступили очільник офісу Арлем Дезір та комісар із прав людини Ради Європи Дунья Міятович.

Календар із малюнками Романа Сущенка – тепер і в офісі Представника ОБСЄ з питань свободи медіа// НСЖУ, 14.02.2019

Під час конференції у Відні, присвяченій безпеці жінок-журналісток в Інтернеті, перший секретар Національної спілки журналістів України Ліна Кущ презентувала Представнику ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлему Дезіру календар із малюнками Романа Сущенка. Календар випустила агенція «Укрінформ», де працює колега, незаконно ув‘язнений у російській колонії.

Партнери