Спілка > Публiкацiя

«З нетерпінням чекаємо всеукраїнського редакторського зібрання» – Володимир Яцкевич

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 17 Січня 2019
«З нетерпінням чекаємо всеукраїнського редакторського зібрання» – Володимир Яцкевич

«Натуральним здирством» називає тарифну політику Укрпошти Володимир Яцкевич, шеф-редактор житомирської обласної газети «Эхо» («Відлуння»). У листі до НСЖУ він зазначив, що з нетерпінням чекає лютневої Всеукраїнської наради редакторів газет з питань захисту друкованих ЗМІ, на яку творча спілка запрошує керівництво держави.

Житомирський журналіст пише, що з нарахованих редакції коштів за передплату друкованих видань на 2019 рік (майже 5 млн грн) Укрпошта забрала за свої послуги аж 30 %. «Нам за ці кошти необхідно купувати дорогущий газетний папір, платити шалені кошти за друк, доставку видань, – нарікає Володимир Яцкевич. – А що ж Укрпошта? Тільки за оформлення і доставку газет здирає такі шалені кошти!!! До того ж, за доставку пенсій держава компенсувала їм кошти, а разом з пенсіями доставляються й газети, тобто затрат на доставку газет з пенсіями – жодної копійки».

Автор листа звертає увагу також на те, що ПАТ «Укрпошта» є підвідомчою організацією Мінінфраструктури України, отож «заробітні апетити» вищого керівництва поштовиків мають бути публічною, відкритою інформацією, а не такими собі «персональними даними».

До чинної влади в журналістів є багато запитань, тому «всеукраїнське редакторське зібрання» має стати серйозною розмовою з державним керівництвом під час політичних виборчих перегонів. «Якщо наші правителі не виженуть в шию цього Смілянського (генерального директора ПАТ «Укрпошта», – ред.), то варто усім незалежним газетам об’явити всеукраїнський бойкот владі і на президентських, і на парламентських виборах. Годі терпіти таке нахабство!» – зазначає Володимир Яцкевич, шеф-редактор найтиражнішої газети Житомирщини.

Фото Сергія Шевченка

Спілчанські новини

«Зеленський VS Порошенко: результати медіамоніторингу другого туру виборів»// НСЖУ, 19.04.2019

У п’ятницю, 19 квітня 2019 року, об 11:00 в ІА «Укрінформ» (вул. Б.Хмельницького 8/16), коаліція громадських організацій «Комісія з журналістської етики», «Платформа прав людини», «Український інститут медіа та комунікації» та «StopFake» за підтримки проектів Ради Європи провели прес-конференцію щодо висвітлення в медіа передвиборчої кампанії напередодні другого туру виборів Президента України за період з 01 по 12 квітня 2019 року.

Допоможімо врятувати життя талановитого журналіста й батька двох донечок!// НСЖУ, 19.04.2019

Дмитро Демиденко – талановитий журналіст, який працює на кременчуцькому телебаченні (а полтавській глядач добре пам'ятає Дмитра з його спортивними й ранковими програмами в ефірі каналу "Лтава") потребує нашої допомоги.

Найкращі юнкори України взяли участь у відкритті ХІ Міжнародного юнкорівського зльоту в Миколаєві// НСЖУ, 19.04.2019

Майже 200 юнкорів і керівників юнкорівських груп з усіх куточків України приїхали до Миколаєва для того, щоб взяти участь у ХІ Міжнародному юнкорівському зльоті та урочистій церемонії нагородження переможців ХХІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа.

Конкурс для журналістів, які пишуть про ОТГ та земельні ресурси// НСЖУ, 19.04.2019

Фонд Східна Європа в партнерстві з Національною спілкою журналістів України приймають журналістські матеріали, які висвітлюють питання важливості обліку та ефективного використання земельних ресурсів об’єднаних територіальних громад (ОТГ) для покращення можливостей власного економічного розвитку.

Партнери