Спілка > Публiкацiя

Відзнаки НСЖУ військовим журналістам

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 06 Грудня 2018
Відзнаки НСЖУ військовим журналістам

Національна спілка журналістів України нагородила почесними грамотами з нагоди Дня Збройних сил України Валентина Буряченка, полковника, головного редактора Центрального друкованого органу Міністерства оборони України журналу «Військо України» і Віталія Кирилова, підполковника, начальника прес-центру Оперативного командування «Північ».

У поданні Чернігівської обласної організації НСЖУ її голова Олександр Назаренко зазначив, зокрема, що спілчанин з 2011 року Валентин Буряченко в журналістиці понад 20 років, був спецкором газети «Народна армія», очолював Чернігівський медіацентр Міноборони, у «Війську України» з 2012 року. Брав участь в Антитерористичній операції, готував репортажі з передової, у 2015–2016 роках очолював прес-центр штабу АТО. Під загальною редакцією Валентина Буряченка видано чотири книжки в межах спецпроекту «Історії українських воїнів». Нагороджений орденом «За мужність» 3-го ступеня (2015), відзнаками Держкомтелерадіо, Президента України, Міністерства оборони України.

Віталій Кирилов на військовій службі з 1993 року, служив у зоні проведення Операції об’єднаних сил і брав участь у забезпеченні там роботи преси, готував репортажі з передової. Нагороджений відомчими та іншими відзнаками. Секретаріат НСЖУ нагородив Віталія Кирилова за вагомий внесок у розвиток військової журналістики й високий професіоналізм.

Спілчанські новини

Мовні квоти: розмова начистоту державних чиновників, фахівців та працівників ЗМІ// НСЖУ, 14.12.2018

Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики та Українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 14 грудня провів у медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) панельну дискусію на тему «Україноцентрична регуляція: результати введення квот і перспективи другого читання закону про мову» – за участю експертів і журналістів.

Припинити тиск держави-агресора на кримськотатарських активістів в окупованому Криму// НСЖУ, 14.12.2018

Національна спілка журналістів України протестує проти системного тиску на кримськотатарських журналістів і активістів в окупованому Росією Криму.

Мужнім журналістам колеги з Волині адресували новорічні листівки// НСЖУ, 13.12.2018

Працівники ЗМІ Волині надіслали листівки солідарності колегам, підданим гонінням у РФ і на тимчасово окупованих територіях України. Це зроблено в межах проведення акції «Новорічна листівка солідарності».

Позиціонування бренду України як геополітичний чинник – тема дискусії на «Території реформ»// НСЖУ, 13.12.2018

Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики та Українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 13 грудня провів у медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) панельну дискусію з «Позиціонування бренду України як геополітичний чинник» за участю експертів і журналістів.

Партнери