Спілка > Публiкацiя

Творчі конкурси НСЖУ: шанс здобути премію є у кожного

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 17 Травня 2018
Творчі конкурси НСЖУ: шанс здобути премію є у кожного

Національна спілка журналістів України до 20 травня 2018 року приймає заявки на участь у творчих конкурсах НСЖУ. На розгляд журі вже надійшли десятки робіт конкурсантів з регіональних організацій спілки та зі столиці.

На цей час найбільше учасників виявили бажання змагатися в номінації «Журналіст року» – тут варто нагадати, що оцінюються публікації окремо в національних і в регіональних ЗМІ. Є також реальні претенденти на перемогу в номінації «Журналістська акція» – це творчі особистості з Харкова, Кривого Рогу, Нікополя на Дніпропетровщині (колеги-спілчани мають у своєму активі як проекти, втілені в життя, так і представницькі друковані інформаційно-публіцистичні матеріали на тему акції – від серій газетних статей до книжки-альбому).

З низки областей надійшли заявки конкурсантів, що виборюватимуть першість у таких номінаціях, як «Краща районна (міська, міськрайонна) газета», «Краще регіональне інтернет-медіа», є і претенденти на премію для найкращого регіонального телеканалу.

Запорізька обласна організація НСЖУ рекомендувала для участі в конкурсі первинну журналістську організацію однієї з міськрайонних газет (у відповідному змаганні спілчанських осередків), а також є ще невикористані резерви й можливості у змаганні самих обласних організацій НСЖУ.

«Активно долучилися до участі в творчих конкурсах працівники редакцій таких друкованих видань, як «Народна армія», «Військо України», «Слово честі», – прокоментував перебіг надходження конкурсних матеріалів секретар НСЖУ Сергій Шевченко. – Роботи публіцистів у погонах, вочевидь, становитимуть неабияку конкуренцію в номінації «Кращий журналістський матеріал (фоторепортаж, серія) про події на сході України». Загалом теми захисту країни, її безпеки нині широко представлені в доробках конкурсантів як друкованої преси, так і електронних ЗМІ. Проте ще залишається кілька днів для охочих долучитися до участі в змаганні в цій та інших номінаціях. Отож дерзайте, колеги!»

Нагадуємо: умови конкурсів розміщено на офіційному веб-сайті НСЖУ. Прийом матеріалів – заявок і робіт – триває по 20 травня включно (за поштовим штемпелем). Переможців буде оголошено на заходах з нагоди Дня журналіста на початку червня.

Роботи на конкурси надсилаються (подаються, доставляються в інших формах) на адресу центрального офісу НСЖУ: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 27-а. Довідки: тел. (044) 234-49-60, (044) 234-52-09.

Спілчанські новини

У Дніпрі кілька молодиків побили редактора місцевого інтернет-видання// НСЖУ, 25.05.2018

Подія трапилася вчора, 24 травня, вранці. Кілька чоловіків чекали на Всеволода Новохатька, громадського активіста і редактора «ЗОВ» («Закон один для всіх»), неподалік його будинку. Коли журналіст наблизився, один із зловмисників ударив його по обличчю, зваливши на підлогу.

НСЖУ висловлює солідарність колегам із телеканалу «112 Україна», якому Нацрада «обіцяє» не продовжити ліцензію// НСЖУ, 24.05.2018

У перешкоджанні журналістській діяльності та системному тиску колектив телеканалу «112 Україна» звинувачує голову Національної ради з питань радіо та телебачення Юрія Артеменка. Зокрема, про це йдеться у зверненні до голови НСЖУ Сергія Томіленка за підписами генерального директора телеканалу «112 Україна» Єгора Бенкендорфа та головного редактора Павла Кужеєва.

Бердянськ запрошує журналістів на ювілейний фестиваль „Азовське літо”// НСЖУ, 24.05.2018

У Бердянську 1–3 червня 2018 року відбудеться XX Всеукраїнський фестиваль журналістів „Азовське літо”.

Важка втрата… У Полтаві помер Григорій Гринь// НСЖУ, 24.05.2018

Перестало битися серце заслуженого журналіста України, колишнього головного редактора газети «Зоря Полтавщини» Григорія Федосійовича Гриня. Інформацію про смерть повідомили рідні журналіста і ЗМІ Полтавщини.

Партнери