Спілка > Публiкацiя

«Це дуже важливо, коли тебе підтримують колеги по цеху»

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 17 Травня 2018
«Це дуже важливо, коли тебе підтримують колеги по цеху»

Завдяки допомозі НСЖУ й колег журналістка-переселенка з Луганська Надія Торопенко змогла отримати необхідне лікування. У журналістки, яка нині мешкає і працює в Сєвєродонецьку, загострилася давня травма коліна, якої зазнала в автокатастрофі. На термінову операцію потрібні були 40 тисяч гривень.

Заплатити таку суму наша колега, яка виховує шестирічну доньку, не могла. Але і змиритися з тим, що не зможе жити повноцінно, – також. Національна спілка журналістів України відгукнулася на прохання колег Надії та надала матеріальну допомогу. Підключилися й багато інших журналістів і редакцій, громадських активістів і просто людей, які побачили оголошення про допомогу. І ось цього тижня наша колега надіслала лист подяки, в якому повідомила гарну новину: операція пройшла успішно.

«Друзі! Операція пройшла успішно: шматок меніска дістали, замість хрестоподібної зв'язки вшили сухожилля, а в кістки поставили ґвинти… Залишилося тільки навчитися ходити. Знову, як у дитинстві. Попереду дуже важкий шлях: від перших кроків до кілометрів по рідному місту, без ортеза та милиць. Реабілітація 9–12 довгих місяців.

Також я вдячна Національній спілці журналістів України, колегам, які підтримали мене. Телеканалу ZIK. Радіо «Свобода». Це дуже важливо, коли тебе підтримують колеги по цеху. А ще – просто люди. Люди, які взагалі мене не знали, допомагали весь цей час. Дякую Вам. Ми – це сила, і ми – зможемо пройти через усі «сюрпризи» життя – разом. Бо наша сила в людяності, безкорисливості та розумінні цього хоч і важкого, але гарного життя», – написала Надія.

«Допомога журналістам, потерпілим внаслідок війни на Донбасі та анексії Криму, була і залишається одним із пріоритетів діяльності спілки. До нас часто звертаються колеги-переселенці, які потребують лікування для себе чи близьких. Ми підключаємося до збирання коштів, тому що розуміємо, як важливо вчасно надати допомогу. Крім того, ми організовували відпочинок журналістів-переселенців у Івано-Франківській області, в Одесі та Трускавці на Львівщині. І таку роботу маємо намір проводити далі», – наголосила перша секретар НСЖУ Ліна Кущ.

На знімку: Надія Торопенко

Спілчанські новини

У Дніпрі кілька молодиків побили редактора місцевого інтернет-видання// НСЖУ, 25.05.2018

Подія трапилася вчора, 24 травня, вранці. Кілька чоловіків чекали на Всеволода Новохатька, громадського активіста і редактора «ЗОВ» («Закон один для всіх»), неподалік його будинку. Коли журналіст наблизився, один із зловмисників ударив його по обличчю, зваливши на підлогу.

НСЖУ висловлює солідарність колегам із телеканалу «112 Україна», якому Нацрада «обіцяє» не продовжити ліцензію// НСЖУ, 24.05.2018

У перешкоджанні журналістській діяльності та системному тиску колектив телеканалу «112 Україна» звинувачує голову Національної ради з питань радіо та телебачення Юрія Артеменка. Зокрема, про це йдеться у зверненні до голови НСЖУ Сергія Томіленка за підписами генерального директора телеканалу «112 Україна» Єгора Бенкендорфа та головного редактора Павла Кужеєва.

Бердянськ запрошує журналістів на ювілейний фестиваль „Азовське літо”// НСЖУ, 24.05.2018

У Бердянську 1–3 червня 2018 року відбудеться XX Всеукраїнський фестиваль журналістів „Азовське літо”.

Важка втрата… У Полтаві помер Григорій Гринь// НСЖУ, 24.05.2018

Перестало битися серце заслуженого журналіста України, колишнього головного редактора газети «Зоря Полтавщини» Григорія Федосійовича Гриня. Інформацію про смерть повідомили рідні журналіста і ЗМІ Полтавщини.

Партнери