Спілка > Публiкацiя

Телеоператорові Reuters Тарасові Процюку відкриють у Києві меморіальну дошку

Служба інформацii НСЖУ
Субота 13 Січня 2018
Телеоператорові Reuters Тарасові Процюку відкриють у Києві меморіальну дошку

Відкриття меморіальної дошки журналісту Тарасові Процюку, який загинув 2003 року під час виконання професійних обов’язків (він висвітлював війну в Іраку), відбудеться 16 січня – про це написав колега Тараса Сергій Каразій (Reuters) у Facebook.

Дошку відкриють у столиці на будівлі інформаційного агентства «Укрінформ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16).

«Друзі, колеги журналісти, всі хто знав Тараса, і хто не знав особисто, але чув про нього, 16 січня о 16:00, в 50-й День народження Тараса буде відкрита меморіальна дошка, встановлена на його честь на будівлі «Укрінформу» в Києві, саме там, де знаходилось бюро Reuters в той час, коли Тарас базувався і працював у Києві, – повідомив Сергій Каразій. – Перед відкриттям його друзі скажуть кілька слів про Тараса, згадають якісь історії про нього, також буде можливість подивитись короткий фільм про Тараса, зроблений колись Ольгою Герасим'юк і колегами з "1+1"».

Спілчанські новини

НСЖУ закликає до прозорості й відповідальності під час створення Суспільного мовлення// НСЖУ, 19.01.2018

Проводити прозору та відповідальну кадрову політику в процесі реформування національного мовника закликала перша секретар Національної спілки журналістів України Ліна Кущ під час прес-конференції з нагоди першої річниці створення НСТУ.

В Ужгороді 4 невідомих побили журналіста Максима Барну// НСЖУ, 19.01.2018

Пізнього вечора 16 січня в Ужгороді невідомі напали на ведучого місцевого радіо «Тиса FM», журналіста Максима Барну та його дружину Наталію Андросову. Інцидент стався близько 22 години на вулиці Жупанатській.

Під автоматичне скорочення в НСТУ потрапив батько загиблого воїна АТО, – НСЖУ// НСЖУ, 19.01.2018

Попередження про звільнення отримав співробітник Кіровоградської філії Суспільного мовлення Сергій Цюпа, який є єдиним годувальником у сім‘ї і батьком загиблого в АТО військовослужбовця.

У прес-центрі НСЖУ 25 січня – творчий вечір з нагоди ювілею Василя Пясецького// НСЖУ, 19.01.2018

Відомий фотокор Василь Пясецький днями приймав щирі вітання рідних, друзів, колег з нагоди ювілею – ветеранові журналістики 16 січня минуло 75 років.

Партнери