Спілка > Публiкацiя

З нагоди ювілею НСЖУ відзначила журналістів газети «Факты и комментарии»

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 12 Вересня 2017
З нагоди ювілею НСЖУ відзначила журналістів газети «Факты и комментарии»

Писати так, щоб подобалося самому собі – за таким принципом працюють журналісти у газеті «Факты и комментарии». Адже якщо матеріал не хочеться переказати, він не подобається ні автору, ні колегам, то немає сенсу друкувати його взагалі.

А ще матеріали у «Фактах» викликають у людей багато емоцій – часом сльози, часом – вдячність, часом – радість. Але вони обов’язково зачіпають почуття. Інколи, як зізнається головний редактор Олександр Швець, він і сам плаче, перечитуючи статті авторів перед версткою. Бо головне у газеті – це правдиві людські історії.

Газета відома також своїми благодійними журналістськими акціями – «Гордість країни» – з ушанування сильних духом людей, яких не зламали життєві обставини, акція по збору коштів для придбання гама-ножа, яким роблять унікальні хірургічні операції, зрештою, зараз – це випуск спецгазети «Факты. Донбасс», яка безкоштовно розповсюджується на Донеччині та Луганщині.

«Зараз, навіть коли здається, що від нас нічого не залежить, вважаю: треба робити те, що маємо робити. Щоб потім не було соромно ні перед собою, ні перед дітьми, ні перед близькими», – так говорить головний редактор видання Олександр Швець.

Днями «Факты и комментарии» відзначили своє 20-річчя.  З цієї нагоди Національна спілка журналістів України відзначила нагородами журналістів Ірину Копровську, Дарію Горську, Лілію Поволоцьку, Сергія Тушинського, Ольгу Лісничу, Ольгу Беспьорстову.

НСЖУ вітає газету з цією датою та бажає і надалі залишатися людяним виданням, близьким до читача і готовим завжди прийти на допомогу.

 

Спілчанські новини

Безпека журналістів – це лакмус «здоров’я» демократичної країни// НСЖУ, 19.09.2017

До 24-ї річниці Коледжу преси та телебачення в Миколаєві відбувся Media Forum Mykolaiv. Захід було присвячено питанням безпеки журналістів.

На Львівщині планують оздоровлювати родини журналістів-переселенців// НСЖУ, 19.09.2017

Оздоровлювати родини журналістів-переселенців на курортах Львівщини. Про це домовилися голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка із головою Національної спілки журналістів Сергієм Томіленком в ході офіційної зустрічі у Львові 18 вересня.

У НСЖУ обурені вимогою кримського прокурора заборонити Семені громадську діяльність// НСЖУ, 19.09.2017

Національна спілка журналістів України (НСЖУ) обурена вимогою підконтрольного Росії кримського прокурора заборонити журналістові Миколі Семені протягом трьох років займатися будь-якою громадською діяльністю, а також проханням засудити його до трьох років позбавлення волі з відстрочкою виконання.

Львівський Форум видавців створив платформу для захисту журналістів – жертв Москви// НСЖУ, 18.09.2017

Платформу для захисту полонених і переслідуваних Москвою журналістів створив львівський Форум видавців. Про це було заявлено під час дискусії «Жертви Москви: українські журналісти у полоні агресора», яка відбулась в рамках Форуму і Міжнародного літературного фестивалю, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Партнери