Спілка > Публiкацiя

18 квітня відбудеться прес-конференція на тему: «Екологи виявили незаконну забудову маєтками території парку "Голосіївський"

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 18 Квітня 2017

Прес-конференція

У вівторок, 18 квітня, о 12.30 у Прес-центрі Національної спілки журналістів України (вул. Хрещатик, 27-а) відбудеться прес-конференція на тему: «Екологи виявили у нацпарку «Голосіївський» маєтки екс-заступника керівника Адміністрації Президента Ю.Косюка і сина П.Симоненка».

Учасники: Олексій Василюк (заступник голови Національного екологічного центру України), Катерина Ракитянська (юрист Національного природного парку «Голосіївський»), Ірина Федорів («Громадський рух «Чесно», сайт «Громади Приірпіння»), Михайло Погребиський (ГО «Екозагін»), інші активісти захисту Нацпарку. 


Учасники оприлюднять інформацію, документи, схеми, по якій територія нацпарку всупереч закону «Про прородно-заповідний фонд України» роздана під маєтки відомих людей та іншу незаконну забудову, зокрема сестри «діамантового прокурора» Олександра Корнійця, лідера музичного гурту "Друга ріка" Валерія Харчишина, президента спортклубу «Пересвіт» та засновник фрі-файту Андрія Старовойта, а також храму УПЦ Московського патріархату. Учасники заходу закличуть правоохоронні органи порушити кримінальні провадження і розслідувати незаконну забудову території нацпарку

Акредитація за тел.: 0508374584 (Михайло Погребиський).

Спілчанські новини

Перереєстрація друкованого засобу масової інформації правонаступником (роз’яснення)// НСЖУ, 27.04.2017

З 1 січня 2016 року набрав чинності Закон України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації». Цей закон визначає механізм реформування друкованих ЗМІ, заснованих органами державної влади, іншими державними органами та органами місцевого самоврядування.

На майданчиках ОБСЄ українські делегації не дають поширювати російську пропаганду// НСЖУ, 27.04.2017

Зустрічі українських і російських журналістів на майданчиках ОБСЄ використовуються для того, щоб допомагати журналістам у біді та не давати пропагандистським російським ЗМІ поширювати брехню про події в Україні. Про це говорили учасники Конференції з фізичної безпеки журналістів та боротьби з безкарністю, що відбулася в рамках XIV з’їзду Національної спілки журналістів України.

Регіональні журналісти можуть стати «двигуном» реформи суспільного мовлення,- НСЖУ// НСЖУ, 27.04.2017

Залучати активних журналістів, які працюють в системі суспільного мовлення, які зможуть внести нові ідеї у реформу – таку пораду пропонує взяти до уваги керівникові ПАТ НСТУ Зурабу Аласанії голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

До 25 травня – прийом робіт на творчі конкурси НСЖУ// НСЖУ, 27.04.2017

Національна спілка журналістів України закликає журналістів, редакційні колективи, спілчанські осередки подавати свої доробки для участі у творчих конкурсах НСЖУ.

Партнери