Спілка > Публiкацiя

Керівництво «Моршинкурорту» гостинно запрошує насолодитися незабутньою природою!

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 01 Лютого 2013

Журналістський фонд НСЖУ запрошує взяти участь у журналістському прес-турі в мальовниче містечко Моршин - край багатий на історичні та культурні пам'ятки. Містечко Моршин розташоване в передгір’ї Карпат, в екологічно чистому місці, по обидва боки стрімкої Березниці - притоки річки Стрий.

Журналістський фонд НСЖУ запрошує взяти участь у  журналістському прес-турі в мальовниче містечко Моршин - край багатий на історичні та культурні пам'ятки. Містечко Моршин розташоване в передгір’ї Карпат, в екологічно чистому місці, по обидва боки стрімкої Березниці - притоки річки Стрий.

  Керівництво  «Моршинкурорту» гостинно запрошує насолодитися незабутньою природою, а також надає можливість кожному гостю обстежитись та пройти призначені процедури. Курорт "Моршин" - один з найкращих бальнеологічних курортів України. Мінеральні води його джерел мають правильну кристалічну структуру, підвищений вміст сульфатно-магнієвих солей  і є незамінним чинником у лікуванні органів травлення, особливо печінки, кишківника, підшлункової залози.

     У Моршині нас чекають 11 лютого. День відїзду –17 лютого  (тривалість прес-туру 7 днів).

 Організатори заходу  забезпечують: проживання, харчування, обстеження, процедури та екскурсії протягом тижня.  Проїзд до Моршина й у зворотньому напрямку - за рахунок редакції.

  Детальну інформацію можна отримати за телефонами:

(044) 288-04-94 тел/факс, 235-00-05  

моб. (067) 243-70-17, (093)579-02-56

Спілчанські новини

НСЖУ закликає до прозорості й відповідальності під час створення Суспільного мовлення// НСЖУ, 19.01.2018

Проводити прозору та відповідальну кадрову політику в процесі реформування національного мовника закликала перша секретар Національної спілки журналістів України Ліна Кущ під час прес-конференції з нагоди першої річниці створення НСТУ.

В Ужгороді 4 невідомих побили журналіста Максима Барну// НСЖУ, 19.01.2018

Пізнього вечора 16 січня в Ужгороді невідомі напали на ведучого місцевого радіо «Тиса FM», журналіста Максима Барну та його дружину Наталію Андросову. Інцидент стався близько 22 години на вулиці Жупанатській.

Під автоматичне скорочення в НСТУ потрапив батько загиблого воїна АТО, – НСЖУ// НСЖУ, 19.01.2018

Попередження про звільнення отримав співробітник Кіровоградської філії Суспільного мовлення Сергій Цюпа, який є єдиним годувальником у сім‘ї і батьком загиблого в АТО військовослужбовця.

У прес-центрі НСЖУ 25 січня – творчий вечір з нагоди ювілею Василя Пясецького// НСЖУ, 19.01.2018

Відомий фотокор Василь Пясецький днями приймав щирі вітання рідних, друзів, колег з нагоди ювілею – ветеранові журналістики 16 січня минуло 75 років.

Партнери