Спілка > Публiкацiя

Керівництво «Моршинкурорту» гостинно запрошує насолодитися незабутньою природою!

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 01 Лютого 2013

Журналістський фонд НСЖУ запрошує взяти участь у журналістському прес-турі в мальовниче містечко Моршин - край багатий на історичні та культурні пам'ятки. Містечко Моршин розташоване в передгір’ї Карпат, в екологічно чистому місці, по обидва боки стрімкої Березниці - притоки річки Стрий.

Журналістський фонд НСЖУ запрошує взяти участь у  журналістському прес-турі в мальовниче містечко Моршин - край багатий на історичні та культурні пам'ятки. Містечко Моршин розташоване в передгір’ї Карпат, в екологічно чистому місці, по обидва боки стрімкої Березниці - притоки річки Стрий.

  Керівництво  «Моршинкурорту» гостинно запрошує насолодитися незабутньою природою, а також надає можливість кожному гостю обстежитись та пройти призначені процедури. Курорт "Моршин" - один з найкращих бальнеологічних курортів України. Мінеральні води його джерел мають правильну кристалічну структуру, підвищений вміст сульфатно-магнієвих солей  і є незамінним чинником у лікуванні органів травлення, особливо печінки, кишківника, підшлункової залози.

     У Моршині нас чекають 11 лютого. День відїзду –17 лютого  (тривалість прес-туру 7 днів).

 Організатори заходу  забезпечують: проживання, харчування, обстеження, процедури та екскурсії протягом тижня.  Проїзд до Моршина й у зворотньому напрямку - за рахунок редакції.

  Детальну інформацію можна отримати за телефонами:

(044) 288-04-94 тел/факс, 235-00-05  

моб. (067) 243-70-17, (093)579-02-56

Спілчанські новини

НСЖУ рішуче протестує проти ідеї криміналізувати журналістську діяльність// НСЖУ, 19.04.2018

"Відповідальність за можливе оприлюднення державної таємниці несуть посадовці, а не журналісти. І криміналізація журналістської діяльності – це засіб оборони не країни, а корумпованих політиків!" Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Найкращих юнкорів назвуть 27 квітня в Миколаєві// НСЖУ, 17.04.2018

У Миколаєві 27 квітня буде названо імена найкращих юнкорів – переможців ХХІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа, організаторами якого є Національна спілка журналістів, Національна академія педагогічних наук, Асоціація молодіжної преси України, Коледж преси та телебачення.

Валерій Макеєв: "Рівень захисту журналістів з боку держави дорівнює нулю"// НСЖУ, 17.04.2018

Черкаський правозахисник Валерій Макеєв на особистому гіркому досвіді знає що таке опинитися в заручниках. У полоні луганських сепаратистів він пробув 100 днів.

Понад 50 газетярів на тренінгу в Харкові розбиралися в юридичних аспектах реформування// НСЖУ, 16.04.2018

У Харкові 13 квітня відбувся практичний семінар «Юридичні та практичні аспекти реформування державних та комунальних друкованих засобів масової інформації». Захід відбувся у рамках проекту «Свобода медіа в Україні», що впроваджується в межах Рамкової програми співробітництва Ради Європи та Європейського Союзу.

Партнери