Спілка > Публiкацiя

Керівництво «Моршинкурорту» гостинно запрошує насолодитися незабутньою природою!

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 01 Лютого 2013

Журналістський фонд НСЖУ запрошує взяти участь у журналістському прес-турі в мальовниче містечко Моршин - край багатий на історичні та культурні пам'ятки. Містечко Моршин розташоване в передгір’ї Карпат, в екологічно чистому місці, по обидва боки стрімкої Березниці - притоки річки Стрий.

Журналістський фонд НСЖУ запрошує взяти участь у  журналістському прес-турі в мальовниче містечко Моршин - край багатий на історичні та культурні пам'ятки. Містечко Моршин розташоване в передгір’ї Карпат, в екологічно чистому місці, по обидва боки стрімкої Березниці - притоки річки Стрий.

  Керівництво  «Моршинкурорту» гостинно запрошує насолодитися незабутньою природою, а також надає можливість кожному гостю обстежитись та пройти призначені процедури. Курорт "Моршин" - один з найкращих бальнеологічних курортів України. Мінеральні води його джерел мають правильну кристалічну структуру, підвищений вміст сульфатно-магнієвих солей  і є незамінним чинником у лікуванні органів травлення, особливо печінки, кишківника, підшлункової залози.

     У Моршині нас чекають 11 лютого. День відїзду –17 лютого  (тривалість прес-туру 7 днів).

 Організатори заходу  забезпечують: проживання, харчування, обстеження, процедури та екскурсії протягом тижня.  Проїзд до Моршина й у зворотньому напрямку - за рахунок редакції.

  Детальну інформацію можна отримати за телефонами:

(044) 288-04-94 тел/факс, 235-00-05  

моб. (067) 243-70-17, (093)579-02-56

Спілчанські новини

Два роки тому трагічно загинув журналіст Павло Шеремет// НСЖУ, 20.07.2018

Павло Шеремет загинув вранці 20 липня у центрі Києва: авто, в якому він їхав, підірвали саморобною вибухівкою.

Газеті «Прикордонник України» виповнилося 75 років// НСЖУ, 19.07.2018

Відомче видання Державної прикордонної служби України святкує ювілей – 75-річчя. В Адміністрації ДПСУ її голова генерал-полковник Петро Цигикал, а також запрошені на засідання колегії представники Національної спілки журналістів України і її столичної організації привітали колектив редакції та вручили журналістам відзнаки.

НСЖУ вимагає публічного звіту про результати розслідування вбивства Павла Шеремета (ЗАЯВА)// НСЖУ, 19.07.2018

20 липня вже два роки є однією з трагічних дат в історії української журналістики. Саме 20 липня 2016 року в центрі Києва загинув від вибуху наш колега, журналіст і один із керівників інтернет-видання “Українська правда” Павло Шеремет.

В Ірпені журналістку місцевого інформаційного агентства облили зеленкою// НСЖУ, 19.07.2018

По закінченню робочого дня журналістка інформаційного агентства «Погляд», що в Ірпені Київської області, разом із колегою вже на вулиці обговорювали деякі робочі моменти. Аж раптом на жінку напали – невідомий чоловік, пробігаючи повз, виплеснув зеленку.

Партнери