Спілка > Публiкацiя

Керівництво «Моршинкурорту» гостинно запрошує насолодитися незабутньою природою!

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 01 Лютого 2013

Журналістський фонд НСЖУ запрошує взяти участь у журналістському прес-турі в мальовниче містечко Моршин - край багатий на історичні та культурні пам'ятки. Містечко Моршин розташоване в передгір’ї Карпат, в екологічно чистому місці, по обидва боки стрімкої Березниці - притоки річки Стрий.

Журналістський фонд НСЖУ запрошує взяти участь у  журналістському прес-турі в мальовниче містечко Моршин - край багатий на історичні та культурні пам'ятки. Містечко Моршин розташоване в передгір’ї Карпат, в екологічно чистому місці, по обидва боки стрімкої Березниці - притоки річки Стрий.

  Керівництво  «Моршинкурорту» гостинно запрошує насолодитися незабутньою природою, а також надає можливість кожному гостю обстежитись та пройти призначені процедури. Курорт "Моршин" - один з найкращих бальнеологічних курортів України. Мінеральні води його джерел мають правильну кристалічну структуру, підвищений вміст сульфатно-магнієвих солей  і є незамінним чинником у лікуванні органів травлення, особливо печінки, кишківника, підшлункової залози.

     У Моршині нас чекають 11 лютого. День відїзду –17 лютого  (тривалість прес-туру 7 днів).

 Організатори заходу  забезпечують: проживання, харчування, обстеження, процедури та екскурсії протягом тижня.  Проїзд до Моршина й у зворотньому напрямку - за рахунок редакції.

  Детальну інформацію можна отримати за телефонами:

(044) 288-04-94 тел/факс, 235-00-05  

моб. (067) 243-70-17, (093)579-02-56

Спілчанські новини

Семінар МФЖ у Києві: як захистити журналіста у цифрову епоху// НСЖУ, 22.10.2018

Сучасні виклики перед медіа та ефективність захисту професійними спілками прав журналістів у шести країнах європейського регіону розглядаються на робочому семінарі, який протягом 21–22 жовтня проводить у Києві Міжнародна федерація журналістів.

В Острозькій академії презентовано діяльність НСЖУ// НСЖУ, 22.10.2018

У Національному університеті «Острозька академія» 19 жовтня говорили про безпеку журналістів. На зустрічі з головою Національної спілки журналістів України Сергієм Томіленком, крім студентів і викладачів гуманітарного факультету, були журналісти-практики – головний редактор видавничого дому "ОГО" Віталій Голубєв, редакторка гіперлокального медіа "Район.Острог" Галина Максимчук, журналіст Олексій Костюченко.

Акція "Бібліотека для Донбасу" триватиме, адже книга веде до перемоги, – Олег Наливайко// НСЖУ, 20.10.2018

18 жовтня в стінах парламенту відбулася зустріч керівників провідних вітчизняних видавництв з Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм, першим заступником Голови Верховної Ради України Іриною Геращенко та Головою Держкомтелерадіо Олегом Наливайком.

Співчуття Валентині Сямро у зв’язку зі смертю матері// НСЖУ, 19.10.2018

Правління, секретаріат Національної спілки журналістів України, працівники апарату НСЖУ висловлюють щирі співчуття начальниці адмінгоспвідділу Спілки Валентині Сямро у зв’язку зі смертю її матері Ритченко Віри Григорівни.

Партнери