Анонси

4 серпня відкриття виставки «Вірю в силу духа…»!// НСЖУ, 27.07.2016

Запрошуємо Вас 4 серпня о 16.00 год. на відкриття виставки «Вірю в силу духа…», з нагоди 160-ї річниці від дня народження поета, письменника, ученого, перекладача, публіциста, громадського і політичного діяча Івана Франка

Набір учасників Літньої школи журналістики «Дня»-2016 триває!// НСЖУ, 23.06.2016

Друзі, колеги, не пропустіть унікальну можливість провести Літо в редакції «Дня»! Країна сьогодні особливо потребує якісної журналістики. І «День», позиція якого перевірена роками, готовий ділитися своїм стилем та стандартами робот з молодим поколінням активної та небайдужої молоді.

16 червня – тренінг у Вінниці з розвитку громадянської журналістики// НСЖУ, 14.06.2016

Національна спілка журналістів України та Рух «Чесно» запрошують працівників ЗМІ на тренінг «Як розвивати громадянську журналістику». Захід відбудеться у Вінниці 16 червня з 11 до 13 години, місце проведенння – ТРК «ВІНТЕРА» (вул. Театральна, 15).

Оголошено набір до Школи блогерів і громадських журналістів у Запоріжжі// НСЖУ, 10.06.2016

Заявки приймаються з 20 травня по 10 червня 2016 року

Журналістів запрошують на психологічний семінар у Києві// НСЖУ, 02.06.2016

Незалежна медіа-профспілка України та Національна спілка журналістів України в рамках роботи Об’єднаного Центру допомоги журналістам запрошує журналістів, фотокорів, операторів різних ЗМІ із м. Києві та навколишніх міст та областей (Чернігів, Житомир, Черкаси, Вінниця та інших) на 1-денний психологічний семінар «Журналісти в кризових ситуаціях: як впоратися з психічною травмою та залишитися в професії»

Газета «День» оголошує набір до 14 Літньої Школи журналістики!// НСЖУ, 02.06.2016

Друзі, колеги, не пропустіть унікальну можливість провести Літо в редакції «Дня»! Країна сьогодні особливо потребує якісної журналістики. І «День», позиція якого перевірена роками, готовий ділитися своїм стилем та стандартами робот з молодим поколінням активної та небайдужої молоді. Щоліта ми відкриваємо для нашої читацької аудиторії нову та цікаву українську молодь.

НСЖУ і НМПУ запрошують на тренінг з безпеки та психологічний семінар у Сєвєродонецьку// НСЖУ, 23.05.2016

НСЖУ і НМПУ запрошують на тренінг з безпеки та психологічний семінар у СєвєродонецькуНезалежна медіа-профспілка України та Національна спілка журналістів України в рамках роботи Об’єднаного Центру допомоги журналістам запрошує журналістів, фотокорів, операторів різних ЗМІ із Сєвєродонецька та навколишніх міст на 2-денний тренінг з безпеки журналістської роботи у місцях підвищеного ризику. Тренінг проводиться за програмою та методикою Міжнародної федерації журналістів.

21 квітня Весняний благодійний концерт класичної музики// НСЖУ, 19.04.2016

До уваги представників ЗМІ

Новий «Маршрут № 1» – все, що вам потрібно знати про нашого супермена// НСЖУ, 12.03.2016

«Завдання для українського Геракла»

Партнери