Спілка > Публiкацiя

Почесне звання присвоєно семи журналістам

Служба інформацii НСЖУ
Недiля 12 Травня 2019
Почесне звання присвоєно семи журналістам

Почесне звання "Заслужений журналіст України" присвоєно семи творчим працівникам, серед них і спілчанам з Черкас, Львівської області та інших регіонів. Журналістів відзначено за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм.

Почесні звання присвоєно:

ГРИНІВУ Євгену Андрійовичу – головному редакторові Всеукраїнської правозахисної газети "Український Меморіал", м. Львів

ДАНИЛЬЧЕНКУ Олександру Олександровичу – генеральному продюсерові товариства "ТРК Академ-ТВ", м. Суми

ДЕМИДОВУ Олександру Олексійовичу – керівникові телекомпанії "МедіаДім", Київська область

КАЛИНОВСЬКІЙ Тетяні Станіславівні – головному редакторові газети "Черкаський край", м. Черкаси

КРИВДІ Марині Василівні – завідувачеві відділу державного підприємства "Редакція газети "Голос України", м. Київ

МЕТИКУ Тарасу Михайловичу – члену Дрогобицької міської первинної журналістської організації Національної спілки журналістів України, Львівська область

СЕІТБУЛЛАЄВІЙ Ельвіні Бахтіярівні – журналістові товариства "Телевізійна компанія "Атлант-СВ", м. Київ

НСЖУ вітає колег!

Повний текст офіційного документа опубліковано в розділі «Укази» на сайті president.gov.ua – «Про відзначення державними нагородами України».

Спілчанські новини

Президент України скасував укази про кадрові рішення щодо Нацради з питань ТБ і радіо// НСЖУ, 24.05.2019

Володимир Зеленський скасував укази Петра Порошенка про призначення Володимира Горковенка членом Нацради та про увільнення Юрія Артеменка. Відповідні документи оприлюднені 24 травня на офіційному сайті Президента.

«Це не побиття, а неприємний інцидент», – журналіст Юрій Смірнов про грубість охоронців Президента// НСЖУ, 24.05.2019

Ситуація щодо побиття охоронцями Президента України Володимира Зеленського спеціального кореспондента видання «Ліга.net» Юрія Смірнова під час заходу iForum-2019 в Києві, – перебільшена. Про це в коментарі Національній спілці журналістів України повідомив сам журналіст, зазначивши, що не має наміру звертатися до правоохоронців щодо перешкоджання його професійній діяльності.

Нацрада з питань ТБ і радіомовлення призупинила прийняття рішень після раптових кадрових указів екс-глави держави// НСЖУ, 23.05.2019

Нинішня в. о. голови Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк відмовляється відкривати засідання регулятора, поки не буде отримано висновків парламентського профільного комітету, або від нового Президента України щодо коректності кадрових рішень, зокрема призначення на посаду члена Нацради Володимира Горковенка.

Зафіксоване несанкціоноване проникнення в архів редакції «Запорізька правда»// НСЖУ, 23.05.2019

Газета «ПравдаЗП» - обласне видання ГО «Клуб друзів «Запорізької правди» виходитиме тимчасово на період, поки трудовому колективу КП «Газета «Запорізька правда» ЗОР вдасться реалізувати рішення Третього апеляційного адміністративного суду (м. Дніпро) про роздержавлення та відновити випуск газети «Запорізька правда».

Партнери