Спілка > Публiкацiя

Оголошується набір для участі у форумі з судової журналістики (Анонс)

Служба інформацii НСЖУ
Середа 10 Квітня 2019
Оголошується набір для участі у форумі з судової журналістики (Анонс)

28 травня 2019 р. в Києві відбудеться третій загальнонаціональний форум «Незалежні суди та вільні ЗМІ: висвітлення кримінальних процесів». Це найбільший щорічний захід, учасниками якого стають і судді, і журналісти.

Під час заходу планується обговорити журналістські стандарти, ключові проблемні ситуації під час висвітлення кримінальних процесів та інструменти для подання складних тем. 
 
  • Де шукати теми в суді? 
  • Яку інформацію про причетність особи до вчинення злочину можна оприлюднювати, а яку – ні?
  • Що потрібно журналістам знати про захист джерел інформації? 
  • Хто є незалежним експертом, як досягти балансу думок? 
  • Як відрізнити брехню від правди? 
  • Як зробити тему цікавою аудиторії? 
  • Як протистояти спробам використати ЗМІ для тиску на суд?
 
На ці та інші теми дискутуватимуть судді, медіаюристи, журналісти і редактори загальноукраїнських та регіональних ЗМІ. 
 
Відкрито подання заявок на участь у форумі для регіональних журналістів, які висвітлюють судові процеси. Організатори забезпечують відібраним учасникам проїзд до м. Києва і назад, а також готель (одна доба). Останній день подачі заявки – понеділок, 15 квітня.
 
 
Форум проводиться в рамках Українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи. Партнер – Національна спілка журналістів України.
 
Тривалість форуму – з 9 до 17 години. 
 
Запитання? Надсилайте, будь ласка, на адресу oblik@nsju.org
 
 

Спілчанські новини

Від сучасної медіаосвіти – до міжкультурного і політичного діалогу// НСЖУ, 24.06.2019

Студенти й молоді журналісти чотирьох країн – України, Вірменії, Грузії та Білорусі – протягом тижня пройшли цикл конференцій і тренінгів на Волині. Навчання проходило в рамках проекту «Медіадіалог для демократії і миру». Цей проект уже п’ятий рік реалізовується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. На відкритті цьогорічного заходу в Луцьку виступила Перший секретар Посольства ФРН в Україні, керівниця відділу преси Аннет Пьолькінґ.

НСЖУ засудила атаку на журналістів у Грузії// НСЖУ, 24.06.2019

Національна спілка журналістів України засудила дії грузинського уряду свідомо атакувати журналістів, які під час протестів виконували свої професійні обов’язки.

ПАМ’ЯТЬ ПРО КОЛЕГУ// НСЖУ, 24.06.2019

У польському містечку Окунінка Люблінського воєводства відбулись змагання з дартсупам"яті журналіста Олександра Бухтатого. У спортивних перегонах взяли участь журналісти з Дніпра, Кривого Рогу, Києва, Рівного, Луцька та Любліна. Організатор спортивного турніру – спортивно-оздоровчий центр журналістів «ТРИГОЛ» з Дніпра за підтримки Національної спілки журналістів України.

Наука й технології – в центрі уваги журналістів України й Китаю// НСЖУ, 23.06.2019

Наукова журналістика стає потужним напрямом сучасних медіа, а інформація про дослідження та технологічні новинки становить інтерес для аудиторії. Про це йшлося під час зустрічі керівництва Національної спілки журналістів України з делегацією газети Science and Technology Daily (Китай), яка відвідує Україну на запрошення НСЖУ.

Партнери