Спілка > Публiкацiя

Українські журналісти обурені погромом офісу телеканалу "Белсат" у Мінську (ЗАЯВА)

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 09 Квітня 2019
Українські журналісти обурені погромом офісу телеканалу "Белсат" у Мінську (ЗАЯВА)

Національна спілка журналістів України обурена погромом офісу телеканалу «Белсат», що влаштували співробітники силових структур у Мінську 9 квітня.

Міліціонери під приводом обшуку (тепер у справі «про наклеп») паралізували роботу редакції. Коли такого роду перешкоджання набувають системного характеру – це тривожний симптом. Вважаємо, що будь-які непорозуміння між владою і медіа в будь-яких країнах мають вирішуватися в цивілізований спосіб. Демонстрація сили до працівників медіа, обшуки редакцій ЗМІ тощо мають єдину мету – залякати пресу.
 
Національна спілка журналістів України заявляє про свою солідарність із телеканалом «Белсат» і всіма колегами-журналістами, що працюють в Республіці Білорусь та намагаються навіть під тиском об'єктивно й оперативно інформувати суспільство про важливі події.  
 
Київ, 9 квітня 2019 року
 
 
Фото belsat.eu

Спілчанські новини

Від сучасної медіаосвіти – до міжкультурного і політичного діалогу// НСЖУ, 24.06.2019

Студенти й молоді журналісти чотирьох країн – України, Вірменії, Грузії та Білорусі – протягом тижня пройшли цикл конференцій і тренінгів на Волині. Навчання проходило в рамках проекту «Медіадіалог для демократії і миру». Цей проект уже п’ятий рік реалізовується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. На відкритті цьогорічного заходу в Луцьку виступила Перший секретар Посольства ФРН в Україні, керівниця відділу преси Аннет Пьолькінґ.

НСЖУ засудила атаку на журналістів у Грузії// НСЖУ, 24.06.2019

Національна спілка журналістів України засудила дії грузинського уряду свідомо атакувати журналістів, які під час протестів виконували свої професійні обов’язки.

ПАМ’ЯТЬ ПРО КОЛЕГУ// НСЖУ, 24.06.2019

У польському містечку Окунінка Люблінського воєводства відбулись змагання з дартсупам"яті журналіста Олександра Бухтатого. У спортивних перегонах взяли участь журналісти з Дніпра, Кривого Рогу, Києва, Рівного, Луцька та Любліна. Організатор спортивного турніру – спортивно-оздоровчий центр журналістів «ТРИГОЛ» з Дніпра за підтримки Національної спілки журналістів України.

Наука й технології – в центрі уваги журналістів України й Китаю// НСЖУ, 23.06.2019

Наукова журналістика стає потужним напрямом сучасних медіа, а інформація про дослідження та технологічні новинки становить інтерес для аудиторії. Про це йшлося під час зустрічі керівництва Національної спілки журналістів України з делегацією газети Science and Technology Daily (Китай), яка відвідує Україну на запрошення НСЖУ.

Партнери