Спілка > Публiкацiя

ХХІІ Міжнародний конкурс шкільних медіа відбудеться в Миколаєві

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 09 Квітня 2019
ХХІІ Міжнародний конкурс шкільних медіа відбудеться в Миколаєві

19 квітня в Миколаєві нагородять найкращих юнкорів України – переможців ХХІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа.

Понад 200 юнкорів з різних областей України приїдуть отримати заслужені нагороди за найкращі друковані видання, матеріали на тему євроінтеграції України, а також за фото-, радіо- та телерепортажі. На церемонії нагородження ви зможете дізнатися, яке шкільне медіа стало «Кращим шкільним медіа XXІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа».

Нагородять переможців відомі журналісти, політики та громадські діячі України.

1820 квітня в межах ХХІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа також відбудуться: ХІ Міжнародний юнкорівський зльот, науково-педагогічна конференція та низка зустрічей і майстер-класів для юних кореспондентів і керівників юнкорівських груп.

Участь у заходах візьме голова Держкомтелерадіо України Олег Наливайко, перший секретар Національної спілки журналістів України Ліна Кущ, представники МЗС України, МО України, міський голова м. Миколаєва Олександр Сєнкевич, очільники Миколаївської області, а також журналісти, політики, громадські діячі. 

Запрошуємо до висвітлення подій!

Контакти:  0512-50-00-30, 050-394-34-23, e-mail v.veselovskaya@gmail.com – Вікторія Веселовська

Будемо раді зустрічі з Вами на святі шкільної преси!

ххх

Інформаційна довідка: Міжнародний конкурс шкільних медіа – найбільший захід юнкорівського руху в Україні, підсумки якого щороку підбивають у Миколаєві.

На конкурс 2018 року було подано 2032 роботи. Всього за 21 рік у Міжнародному конкурсі шкільних медіа взяли участь понад 30 тисяч творчих робіт з України, Польщі, Болгарії, Греції, Іспанії, Чехії, Грузії, Молдови, Росії, Білорусі, Пакистану, Сенегалу, Єгипту.

Організатори  конкурсу: Національна спілка журналістів України, Національна академія педагогічних наук України, Асоціація молодіжної преси України та Коледж преси та телебачення.

Заходи відбуваються за підтримки виконкому Миколаївської міської ради, Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївської обласної ради.

Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу розпочнеться 19 квітня о 14:00 у Палаці творчості учнів (м. Миколаїв, вул. Адміральська, 31). Переможців нагородять у 22 номінаціях.

Спілчанські новини

Від сучасної медіаосвіти – до міжкультурного і політичного діалогу// НСЖУ, 24.06.2019

Студенти й молоді журналісти чотирьох країн – України, Вірменії, Грузії та Білорусі – протягом тижня пройшли цикл конференцій і тренінгів на Волині. Навчання проходило в рамках проекту «Медіадіалог для демократії і миру». Цей проект уже п’ятий рік реалізовується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. На відкритті цьогорічного заходу в Луцьку виступила Перший секретар Посольства ФРН в Україні, керівниця відділу преси Аннет Пьолькінґ.

НСЖУ засудила атаку на журналістів у Грузії// НСЖУ, 24.06.2019

Національна спілка журналістів України засудила дії грузинського уряду свідомо атакувати журналістів, які під час протестів виконували свої професійні обов’язки.

ПАМ’ЯТЬ ПРО КОЛЕГУ// НСЖУ, 24.06.2019

У польському містечку Окунінка Люблінського воєводства відбулись змагання з дартсупам"яті журналіста Олександра Бухтатого. У спортивних перегонах взяли участь журналісти з Дніпра, Кривого Рогу, Києва, Рівного, Луцька та Любліна. Організатор спортивного турніру – спортивно-оздоровчий центр журналістів «ТРИГОЛ» з Дніпра за підтримки Національної спілки журналістів України.

Наука й технології – в центрі уваги журналістів України й Китаю// НСЖУ, 23.06.2019

Наукова журналістика стає потужним напрямом сучасних медіа, а інформація про дослідження та технологічні новинки становить інтерес для аудиторії. Про це йшлося під час зустрічі керівництва Національної спілки журналістів України з делегацією газети Science and Technology Daily (Китай), яка відвідує Україну на запрошення НСЖУ.

Партнери