Спілка > Публiкацiя

У Києві на художній виставці в мерії покажуть картини Романа Сущенка

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 04 Квітня 2019
У Києві на художній виставці в мерії покажуть картини Романа Сущенка

У будівлі Київської міської державної адміністрації з 4 по 28 квітня на художній виставці експонуватимуться роботи столичних митців, зокрема й власного кореспондента Укрінформу Романа Сущенка. Журналіста, як відомо, торік засуджено на території сусідньої держави-агресора до 12 років колонії суворого режиму за звинуваченнями в «шпигунстві».

Анонсував відкриття виставки заслужений художник України Олександр Дорошенко, інформує Укрінформ.

"Шановні друзі, 4 квітня о 16 годині в будівлі Київської міської державної адміністрації за адресою 01044, Київ, Хрещатик 36, відбудеться відкриття художньої виставки "Не вмирає душа наша, не вмирає воля...", яка присвячена боротьбі українського народу за незалежність", – написав у соцмережі художник. Як зазначається, на виставці експонуватимуться твори самого Олександра Дорошенка, Романа Сущенка та Сергія Позняка.

Вхід вільний.

Спілчанські новини

ОБСЄ засуджує погіршення свободи слова й безпеки журналістів у Криму// НСЖУ, 18.04.2019

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір засуджує арешт активістів «Кримської солідарності» після масових обшуків 27 березня в анексованому Криму й закликає до негайного звільнення цих осіб з російського СІЗО.

У Дніпрі презентовано книжкову виставку з нагоди 60-річчя Національної спілки журналістів України// НСЖУ, 18.04.2019

16 квітня у Дніпрі в бібліотеці Університету митної справи та фінансів презентовано книжкову виставку з нагоди 60-річчя Національної спілки журналістів України. На виставці книжкові й журнальні видання ілюструють тенденції розвитку ЗМІ України, розповідають про життя журналістської спільноти, а також тут є навчальні й довідкові видання, які стануть у пригоді всім, хто опановує журналістський фах.

НСЖУ відкриває «гарячу лінію» для журналістів на день виборів 21 квітня// НСЖУ, 17.04.2019

Національна спілка журналістів України відкриває «гарячу лінію» та надає юридичні консультації для журналістів під час другого туру виборів Президента України. До НСЖУ може звернутися будь-який журналіст чи ЗМІ, що зазнали перешкоджання професійній діяльності або у кого виникає питання щодо особливостей роботи в день виборів.

У Відні презентовано досвід боротьби з атаками на журналістів в Україні// НСЖУ, 17.04.2019

Голова Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Сергій Томіленко, 12 квітня, виступаючи на міжнародній конференції з питань свободи слова, що проходила у Відні (Австрія), розповів про проблеми систематичної безкарності за прояви фізичної агресії та напади на працівників засобів масової інформації в Україні.

Партнери