Спілка > Публiкацiя

У Києві на художній виставці в мерії покажуть картини Романа Сущенка

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 04 Квітня 2019
У Києві на художній виставці в мерії покажуть картини Романа Сущенка

У будівлі Київської міської державної адміністрації з 4 по 28 квітня на художній виставці експонуватимуться роботи столичних митців, зокрема й власного кореспондента Укрінформу Романа Сущенка. Журналіста, як відомо, торік засуджено на території сусідньої держави-агресора до 12 років колонії суворого режиму за звинуваченнями в «шпигунстві».

Анонсував відкриття виставки заслужений художник України Олександр Дорошенко, інформує Укрінформ.

"Шановні друзі, 4 квітня о 16 годині в будівлі Київської міської державної адміністрації за адресою 01044, Київ, Хрещатик 36, відбудеться відкриття художньої виставки "Не вмирає душа наша, не вмирає воля...", яка присвячена боротьбі українського народу за незалежність", – написав у соцмережі художник. Як зазначається, на виставці експонуватимуться твори самого Олександра Дорошенка, Романа Сущенка та Сергія Позняка.

Вхід вільний.

Спілчанські новини

Від сучасної медіаосвіти – до міжкультурного і політичного діалогу// НСЖУ, 24.06.2019

Студенти й молоді журналісти чотирьох країн – України, Вірменії, Грузії та Білорусі – протягом тижня пройшли цикл конференцій і тренінгів на Волині. Навчання проходило в рамках проекту «Медіадіалог для демократії і миру». Цей проект уже п’ятий рік реалізовується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. На відкритті цьогорічного заходу в Луцьку виступила Перший секретар Посольства ФРН в Україні, керівниця відділу преси Аннет Пьолькінґ.

НСЖУ засудила атаку на журналістів у Грузії// НСЖУ, 24.06.2019

Національна спілка журналістів України засудила дії грузинського уряду свідомо атакувати журналістів, які під час протестів виконували свої професійні обов’язки.

ПАМ’ЯТЬ ПРО КОЛЕГУ// НСЖУ, 24.06.2019

У польському містечку Окунінка Люблінського воєводства відбулись змагання з дартсупам"яті журналіста Олександра Бухтатого. У спортивних перегонах взяли участь журналісти з Дніпра, Кривого Рогу, Києва, Рівного, Луцька та Любліна. Організатор спортивного турніру – спортивно-оздоровчий центр журналістів «ТРИГОЛ» з Дніпра за підтримки Національної спілки журналістів України.

Наука й технології – в центрі уваги журналістів України й Китаю// НСЖУ, 23.06.2019

Наукова журналістика стає потужним напрямом сучасних медіа, а інформація про дослідження та технологічні новинки становить інтерес для аудиторії. Про це йшлося під час зустрічі керівництва Національної спілки журналістів України з делегацією газети Science and Technology Daily (Китай), яка відвідує Україну на запрошення НСЖУ.

Партнери