Спілка > Публiкацiя

Презентація ІІІ етапу проекту “Книга добра” (АНОНС)

Служба інформацii НСЖУ
Середа 03 Квітня 2019
Презентація ІІІ етапу проекту “Книга добра” (АНОНС)

Презентація ІІІ етапу проекту “Книга добра” розпочнеться 5 квітня 2019 року об 11:00 у Дипломатичній академії імені Геннадія Удовенка при МЗС України й передбачає акредитацію журналістів.

Нагадаємо, це проект – за підтримки міністра закордонних справ України Павла Клімкіна (прес-реліз додається).

У відкритті візьмуть участь Павло Клімкін, керівник проекту «Книга Добра» Василь Вишиванюк, українська письменниця й лауреат Шевченківської премії в галузі літератури Марія Матіос, заслужена артистка України Ірма Вітовська-Ванца та інші.

Акредитація представників ЗМІ – до 17:00 4 квітня 2019 року.

Акредитованих представників ЗМІ організатори просять прибути 5 квітня до 10:40. Місце проведення: Дипломатична академія імені Геннадія Удовенка при МЗС України (вул. Велика Житомирська, 2, 2-й поверх).

Телефони для акредитації: 238-17-20 та 238-15-76.

Для входу в будівлю ДАУ прохання мати при собі паспорт і журналістське посвідчення, видане редакцією.

Представники ЗМІ без акредитації не зможуть взяти участь у заході.

ПРЕС-РЕЛІЗ

За підтримки міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, Міністерства закордонних справ Естонії, Посольства Естонії в Україні, Міністерства людських ресурсів Угорщини, Посольства Угорщини в Україні, з благословення Кардинала, верховного архієпископа Києво-Галицького Любомира Гузара реалізовується міжнародний соціальний проект «Книга Добра».

5 квітня 2019 року об 11:00 у приміщенні Дипломатичної академії при Міністерстві закордонних справ України відбудеться презентація III етапу міжнародного соціального проекту «Книга Добра» за підтримки міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, організаторів і активних учасників проекту.

“Книга Добра” – це масштабний міжнародний соціальний проект, який мандрує світом та об’єднав тисячі дітей і дорослих з єдиною метою – відшукати унікальні історії про добро в усіх проявах. Це Книга про Україну, про нас, українців, і про майбутнє, яка містить у собі щире та нерафіноване добро.

Участь у створенні «Книги Добра» взяли понад 500 тисяч дітей і дорослих з усіх куточків України. 350 переможців попередніх етапів міжнародного соціального проекту «Книга добра» мали змогу бути в складі української делегації та передавати примірники Книги в найбільші бібліотеки світу. Унікальні примірники «Книга Добра» вже зберігаються в бібліотеках Ватикану, Туреччини, Литви, Латвії, Естонії, Румунії та України.

Запрошуємо всіх охочих до участі в захопливому й пізнавальному етапі міжнародного соціального проекту «Книги Добра». Представники Благодійного Фонду «Чисті Серцем» та редакційна рада на чолі з Марією Матіос обиратимуть найактивніших кандидатів для мандрівок із Книгою Добра в найвідоміші бібліотеки світу.

Щоб стати послом миру й добра, потрібно активно проводити заходи, пов’язані з міжнародним соціальним проектом «Книга Добра»:

- читати й аналізувати історії Добра в школах, позакласних гуртках, будинках творчості тощо;

- пропагувати Добро: проводити різноманітні флешмоби із використанням історій із Книги Добра;

- створювати відеоролики, мультфільми, блоги тощо;

- організовувати художні виставки з використанням історій із Книги Добра;

- театралізувати історії із Книги Добра та інше.

Під час проведення заходів обов’язково використовувати символіку проекту «Книга Добра».

Брати участь можна як одноосібно, так і колективно.

Результати виконаних робіт надсилати у відео- та фотозвітах на електронну адресу: knygadobra50@gmail.com .

До кінця 2019 року заплановано передати Книгу в 15 країн світу за участю 1000 дітей і 200 дорослих (активні учасники конкурсу, керівники гуртків, вчителі шкіл, вихователі дошкільних навчальних закладів тощо). Крім того, найактивніші учасники отримають цікаві подарунки: друковану Книгу Добра з автографами організаторів проекту; листівки, виготовлені на черпаному папері та інші подарунки.

У разі виникнення запитань, звертайтеся до представників БФ «Чисті Серцем» за номером телефону +380 (50) 433 98 18.

Дякуємо за активність.

Творімо добро разом!

Організатори проекту: БО «Благодійний Фонд «Чисті Серцем»; Центр української культури у м. Таллінні (Естонія); Державне самоврядування українців Угорщини

Спілчанські новини

Від сучасної медіаосвіти – до міжкультурного і політичного діалогу// НСЖУ, 24.06.2019

Студенти й молоді журналісти чотирьох країн – України, Вірменії, Грузії та Білорусі – протягом тижня пройшли цикл конференцій і тренінгів на Волині. Навчання проходило в рамках проекту «Медіадіалог для демократії і миру». Цей проект уже п’ятий рік реалізовується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. На відкритті цьогорічного заходу в Луцьку виступила Перший секретар Посольства ФРН в Україні, керівниця відділу преси Аннет Пьолькінґ.

НСЖУ засудила атаку на журналістів у Грузії// НСЖУ, 24.06.2019

Національна спілка журналістів України засудила дії грузинського уряду свідомо атакувати журналістів, які під час протестів виконували свої професійні обов’язки.

ПАМ’ЯТЬ ПРО КОЛЕГУ// НСЖУ, 24.06.2019

У польському містечку Окунінка Люблінського воєводства відбулись змагання з дартсупам"яті журналіста Олександра Бухтатого. У спортивних перегонах взяли участь журналісти з Дніпра, Кривого Рогу, Києва, Рівного, Луцька та Любліна. Організатор спортивного турніру – спортивно-оздоровчий центр журналістів «ТРИГОЛ» з Дніпра за підтримки Національної спілки журналістів України.

Наука й технології – в центрі уваги журналістів України й Китаю// НСЖУ, 23.06.2019

Наукова журналістика стає потужним напрямом сучасних медіа, а інформація про дослідження та технологічні новинки становить інтерес для аудиторії. Про це йшлося під час зустрічі керівництва Національної спілки журналістів України з делегацією газети Science and Technology Daily (Китай), яка відвідує Україну на запрошення НСЖУ.

Партнери