Спілка > Публiкацiя

В Києві відбувся Медіа форум «Дослідження медіа ринку України»

Служба інформацii НСЖУ
Середа 20 Березня 2019
В Києві відбувся Медіа форум «Дослідження медіа ринку України»

20 березня в Києві пройшов Медіа форум, на якому презентовано дорожню карту та огляд медіа ринку України. Організатори заходу – Американська торговельна палата в Україні та медіа агенція Arena Media Expert.

У форматі media talks відбулися три панелі з питань розвитку засобів масової інформації і діджитал-медіа України та світу. Загалом захід зібрав більш як 120 учасників.
 
На першій панелі «Огляд медіа ринку з точки зору бізнесу та органів державної влади» виголосили доповіді: президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер, голова робочої групи Американської палати з питань медіа та комунікацій, керуючий партнер Arena Media Expert Тетяна Попова, член Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики Григорій Шверк.
 
У рамках другої панелі «Телебачення, радіо та зовнішня реклама: тренди та виклики» модератором був віце-президент Arena Media Expert Віктор Шерстюк,  доповідачі – Валерій Варениця (1+1), Олена Безхлібна (BigBoard Ukraine), Валерій Калниш (Радіо НВ).
 
Третя панель – «Преса, цифрові технології та інтернет: тренди та виклики». Промовці – Андрій Вдовиченко (Burda), Станіслав Шум (Top Lead), Ольга Руденко (Kyiv Post), Максим Макаренко (Google Ukraine).
 
Детальна інформація – електронною поштою yana.shabanova@mex.com.ua

Спілчанські новини

Від сучасної медіаосвіти – до міжкультурного і політичного діалогу// НСЖУ, 24.06.2019

Студенти й молоді журналісти чотирьох країн – України, Вірменії, Грузії та Білорусі – протягом тижня пройшли цикл конференцій і тренінгів на Волині. Навчання проходило в рамках проекту «Медіадіалог для демократії і миру». Цей проект уже п’ятий рік реалізовується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. На відкритті цьогорічного заходу в Луцьку виступила Перший секретар Посольства ФРН в Україні, керівниця відділу преси Аннет Пьолькінґ.

НСЖУ засудила атаку на журналістів у Грузії// НСЖУ, 24.06.2019

Національна спілка журналістів України засудила дії грузинського уряду свідомо атакувати журналістів, які під час протестів виконували свої професійні обов’язки.

ПАМ’ЯТЬ ПРО КОЛЕГУ// НСЖУ, 24.06.2019

У польському містечку Окунінка Люблінського воєводства відбулись змагання з дартсупам"яті журналіста Олександра Бухтатого. У спортивних перегонах взяли участь журналісти з Дніпра, Кривого Рогу, Києва, Рівного, Луцька та Любліна. Організатор спортивного турніру – спортивно-оздоровчий центр журналістів «ТРИГОЛ» з Дніпра за підтримки Національної спілки журналістів України.

Наука й технології – в центрі уваги журналістів України й Китаю// НСЖУ, 23.06.2019

Наукова журналістика стає потужним напрямом сучасних медіа, а інформація про дослідження та технологічні новинки становить інтерес для аудиторії. Про це йшлося під час зустрічі керівництва Національної спілки журналістів України з делегацією газети Science and Technology Daily (Китай), яка відвідує Україну на запрошення НСЖУ.

Партнери