Спілка > Публiкацiя

В Києві відбувся Медіа форум «Дослідження медіа ринку України»

Служба інформацii НСЖУ
Середа 20 Березня 2019
В Києві відбувся Медіа форум «Дослідження медіа ринку України»

20 березня в Києві пройшов Медіа форум, на якому презентовано дорожню карту та огляд медіа ринку України. Організатори заходу – Американська торговельна палата в Україні та медіа агенція Arena Media Expert.

У форматі media talks відбулися три панелі з питань розвитку засобів масової інформації і діджитал-медіа України та світу. Загалом захід зібрав більш як 120 учасників.
 
На першій панелі «Огляд медіа ринку з точки зору бізнесу та органів державної влади» виголосили доповіді: президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер, голова робочої групи Американської палати з питань медіа та комунікацій, керуючий партнер Arena Media Expert Тетяна Попова, член Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики Григорій Шверк.
 
У рамках другої панелі «Телебачення, радіо та зовнішня реклама: тренди та виклики» модератором був віце-президент Arena Media Expert Віктор Шерстюк,  доповідачі – Валерій Варениця (1+1), Олена Безхлібна (BigBoard Ukraine), Валерій Калниш (Радіо НВ).
 
Третя панель – «Преса, цифрові технології та інтернет: тренди та виклики». Промовці – Андрій Вдовиченко (Burda), Станіслав Шум (Top Lead), Ольга Руденко (Kyiv Post), Максим Макаренко (Google Ukraine).
 
Детальна інформація – електронною поштою yana.shabanova@mex.com.ua

Спілчанські новини

ОБСЄ засуджує погіршення свободи слова й безпеки журналістів у Криму// НСЖУ, 18.04.2019

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір засуджує арешт активістів «Кримської солідарності» після масових обшуків 27 березня в анексованому Криму й закликає до негайного звільнення цих осіб з російського СІЗО.

У Дніпрі презентовано книжкову виставку з нагоди 60-річчя Національної спілки журналістів України// НСЖУ, 18.04.2019

16 квітня у Дніпрі в бібліотеці Університету митної справи та фінансів презентовано книжкову виставку з нагоди 60-річчя Національної спілки журналістів України. На виставці книжкові й журнальні видання ілюструють тенденції розвитку ЗМІ України, розповідають про життя журналістської спільноти, а також тут є навчальні й довідкові видання, які стануть у пригоді всім, хто опановує журналістський фах.

НСЖУ відкриває «гарячу лінію» для журналістів на день виборів 21 квітня// НСЖУ, 17.04.2019

Національна спілка журналістів України відкриває «гарячу лінію» та надає юридичні консультації для журналістів під час другого туру виборів Президента України. До НСЖУ може звернутися будь-який журналіст чи ЗМІ, що зазнали перешкоджання професійній діяльності або у кого виникає питання щодо особливостей роботи в день виборів.

У Відні презентовано досвід боротьби з атаками на журналістів в Україні// НСЖУ, 17.04.2019

Голова Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Сергій Томіленко, 12 квітня, виступаючи на міжнародній конференції з питань свободи слова, що проходила у Відні (Австрія), розповів про проблеми систематичної безкарності за прояви фізичної агресії та напади на працівників засобів масової інформації в Україні.

Партнери