Спілка > Публiкацiя

Прощання з колегою...

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 15 Березня 2019
Прощання з колегою...

Прощання з Олександром Бухтатим, колишнім секретарем НСЖУ, працівником Адміністрації Президента України, який трагічно загинув 14 березня, проходитиме сьогодні, у п’ятницю 15 березня у Києві з 14:00.

 
Місце – вулиця Оранжерейна, 9 (Київське міське клінічне бюро судово-медичної експертизи Судово-медичний морг № 1).
Поховання відбудеться 16 березня на Харківщині.
Вічна пам’ять…..
 
Підтримати родину загиблого колеги можна перерахувавши кошти на картку дружини Олександра Євгенійовича – Бухтатої Олени Анатоліївни. Довідки – за телефоном в НСЖУ - (044) 235 87 66 

Спілчанські новини

Президент України скасував укази про кадрові рішення щодо Нацради з питань ТБ і радіо// НСЖУ, 24.05.2019

Володимир Зеленський скасував укази Петра Порошенка про призначення Володимира Горковенка членом Нацради та про увільнення Юрія Артеменка. Відповідні документи оприлюднені 24 травня на офіційному сайті Президента.

«Це не побиття, а неприємний інцидент», – журналіст Юрій Смірнов про грубість охоронців Президента// НСЖУ, 24.05.2019

Ситуація щодо побиття охоронцями Президента України Володимира Зеленського спеціального кореспондента видання «Ліга.net» Юрія Смірнова під час заходу iForum-2019 в Києві, – перебільшена. Про це в коментарі Національній спілці журналістів України повідомив сам журналіст, зазначивши, що не має наміру звертатися до правоохоронців щодо перешкоджання його професійній діяльності.

Нацрада з питань ТБ і радіомовлення призупинила прийняття рішень після раптових кадрових указів екс-глави держави// НСЖУ, 23.05.2019

Нинішня в. о. голови Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк відмовляється відкривати засідання регулятора, поки не буде отримано висновків парламентського профільного комітету, або від нового Президента України щодо коректності кадрових рішень, зокрема призначення на посаду члена Нацради Володимира Горковенка.

Зафіксоване несанкціоноване проникнення в архів редакції «Запорізька правда»// НСЖУ, 23.05.2019

Газета «ПравдаЗП» - обласне видання ГО «Клуб друзів «Запорізької правди» виходитиме тимчасово на період, поки трудовому колективу КП «Газета «Запорізька правда» ЗОР вдасться реалізувати рішення Третього апеляційного адміністративного суду (м. Дніпро) про роздержавлення та відновити випуск газети «Запорізька правда».

Партнери