Спілка > Публiкацiя

Прощання з колегою...

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 15 Березня 2019
Прощання з колегою...

Прощання з Олександром Бухтатим, колишнім секретарем НСЖУ, працівником Адміністрації Президента України, який трагічно загинув 14 березня, проходитиме сьогодні, у п’ятницю 15 березня у Києві з 14:00.

 
Місце – вулиця Оранжерейна, 9 (Київське міське клінічне бюро судово-медичної експертизи Судово-медичний морг № 1).
Поховання відбудеться 16 березня на Харківщині.
Вічна пам’ять…..
 
Підтримати родину загиблого колеги можна перерахувавши кошти на картку дружини Олександра Євгенійовича – Бухтатої Олени Анатоліївни. Довідки – за телефоном в НСЖУ - (044) 235 87 66 

Спілчанські новини

В Києві відбувся Медіа форум «Дослідження медіа ринку України»// НСЖУ, 20.03.2019

20 березня в Києві пройшов Медіа форум, на якому презентовано дорожню карту та огляд медіа ринку України. Організатори заходу – Американська торговельна палата в Україні та медіа агенція Arena Media Expert.

Убивства Гонгадзе й Шеремета – злочини, розкриття яких впливає на безпеку країни, – Ігор Смешко// НСЖУ, 19.03.2019

Без розслідування резонансних злочинів неможливо повернути довіру до правоохоронної системи країни. Потрібна політична воля, щоб відновити справедливість і притягти до відповідальності винних. Про це заявив кандидат у Президенти України, екс-голова СБУ Ігор Смешко, відповідаючи на запитання голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка.

Чим небезпечні псевдожурналісти у день голосування: НСЖУ застерігає// НСЖУ, 19.03.2019

Псевдожурналісти на виборчих дільницях перешкоджають діяльності реальних журналістів і дискредитують професію.

Кабмін, згідно з компетенцією, знову "вживатиме невідкладних заходів"// НСЖУ, 19.03.2019

Лист Національної спілки журналістів України зі зверненням учасників Всеукраїнської наради редакторів газет, у якому йдеться, зокрема, про неефективну діяльність АТ "Укрпошта", Адміністрація Президента України надіслала до Кабміну з проханням "розглянути згідно з компетенцією" та поінформувати НСЖУ про результати.

Партнери