Спілка > Публiкацiя

6 березня – круглий стіл «Онлайн-безпека журналісток. Загрози і вплив на свободу вираження думок» (Анонс)

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 05 Березня 2019
6 березня – круглий стіл «Онлайн-безпека журналісток. Загрози і вплив на свободу вираження думок» (Анонс)

Чому онлайн-атаки проти журналісток спрямовуються втричі частіше, ніж проти чоловіків? Чим небезпечний булінг у соціальних мережах та як він впливає на свободу слова? До кого можуть звернутися журналістки, які стали жертвою цькування в Інтернеті? Чи є приклади притягнення до відповідальності за такі атаки?

Ці та інші питання планується обговорити під час круглого столу за участі журналісток, медіаекспертів, представників профспілок та інших громадських організацій, фахівців з онлайн-безпеки, юристів, психологів. 
 
Серед учасників обговорення – голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко, перша секретар НСЖУ Ліна Кущ, експертка ГО «Інформаційна безпека» Тетяна Попова, власний кореспондент «Новой газеты» в Україні Ольга Мусафірова, юристка Олена Зайцева, лектор Центру психосоціальної реабілітації НаУКМА Валерій Ільчук та інші. 
 
Організатор – Національна спілка журналістів України. 
 
Місце проведення: Хрещатик, 27-а, прес-центр Національної спілки журналістів України. 
Початок об 11:00. 
 
Акредитація представників ЗМІ – oblik@nsju.org, телефон для довідок – (044) 2358766.

Спілчанські новини

В Києві відбувся Медіа форум «Дослідження медіа ринку України»// НСЖУ, 20.03.2019

20 березня в Києві пройшов Медіа форум, на якому презентовано дорожню карту та огляд медіа ринку України. Організатори заходу – Американська торговельна палата в Україні та медіа агенція Arena Media Expert.

Убивства Гонгадзе й Шеремета – злочини, розкриття яких впливає на безпеку країни, – Ігор Смешко// НСЖУ, 19.03.2019

Без розслідування резонансних злочинів неможливо повернути довіру до правоохоронної системи країни. Потрібна політична воля, щоб відновити справедливість і притягти до відповідальності винних. Про це заявив кандидат у Президенти України, екс-голова СБУ Ігор Смешко, відповідаючи на запитання голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка.

Чим небезпечні псевдожурналісти у день голосування: НСЖУ застерігає// НСЖУ, 19.03.2019

Псевдожурналісти на виборчих дільницях перешкоджають діяльності реальних журналістів і дискредитують професію.

Кабмін, згідно з компетенцією, знову "вживатиме невідкладних заходів"// НСЖУ, 19.03.2019

Лист Національної спілки журналістів України зі зверненням учасників Всеукраїнської наради редакторів газет, у якому йдеться, зокрема, про неефективну діяльність АТ "Укрпошта", Адміністрація Президента України надіслала до Кабміну з проханням "розглянути згідно з компетенцією" та поінформувати НСЖУ про результати.

Партнери