Спілка > Публiкацiя

6 березня – круглий стіл «Онлайн-безпека журналісток. Загрози і вплив на свободу вираження думок» (Анонс)

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 05 Березня 2019
6 березня – круглий стіл «Онлайн-безпека журналісток. Загрози і вплив на свободу вираження думок» (Анонс)

Чому онлайн-атаки проти журналісток спрямовуються втричі частіше, ніж проти чоловіків? Чим небезпечний булінг у соціальних мережах та як він впливає на свободу слова? До кого можуть звернутися журналістки, які стали жертвою цькування в Інтернеті? Чи є приклади притягнення до відповідальності за такі атаки?

Ці та інші питання планується обговорити під час круглого столу за участі журналісток, медіаекспертів, представників профспілок та інших громадських організацій, фахівців з онлайн-безпеки, юристів, психологів. 
 
Серед учасників обговорення – голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко, перша секретар НСЖУ Ліна Кущ, експертка ГО «Інформаційна безпека» Тетяна Попова, власний кореспондент «Новой газеты» в Україні Ольга Мусафірова, юристка Олена Зайцева, лектор Центру психосоціальної реабілітації НаУКМА Валерій Ільчук та інші. 
 
Організатор – Національна спілка журналістів України. 
 
Місце проведення: Хрещатик, 27-а, прес-центр Національної спілки журналістів України. 
Початок об 11:00. 
 
Акредитація представників ЗМІ – oblik@nsju.org, телефон для довідок – (044) 2358766.

Спілчанські новини

Безпека й економічна незалежність ЗМІ – основні питання полтавських журналістів// НСЖУ, 21.05.2019

На відзначення 60-річчя Національної спілки журналістів України в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Короленка спілкувалися зі студентами й викладачами факультету філології та журналістики перший секретар НСЖУ Ліна Кущ, голова правління Полтавської обласної організації НСЖУ Євген Лопушинський, відомі полтавські журналісти Микола Ляпаненко, Валентин Посухов, Віталій Скобельський та Анатолій Мішин.

Сьогодні Георгію Гонгадзе виповнилося б 50...// НСЖУ, 21.05.2019

Встановити і притягнути до відповідальності замовників жорстокого убивства засновника і першого головного редактора "Української правди" обіцяли всі глави держави й керівники МВС та Генпрокуратури. Але досі цього не зроблено.

Підсумки моніторингу висвітлення в медіа президентських перегонів в Україні// НСЖУ, 20.05.2019

У понеділок, 20 травня 2019 року, о 10:00 коаліція громадських організацій «Комісія з журналістської етики», «Платформа прав людини», «Український інститут медіа та комунікації» та «StopFake» за підтримки проектів Ради Європи провели заключну прес-конференцію щодо підсумків моніторингу висвітлення в медіа президентських перегонів в Україні.

Журналісти Сущенко та Семена отримуватимуть державну стипендію імені Левка Лук’яненка// НСЖУ, 20.05.2019

Президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення незаконно утримуваним в РФ політв'язням державних стипендій ім. Левка Лук'яненка на період утримання та протягом одного року, повідомила прес-служба глави держави.

Партнери