Спілка > Публiкацiя

У незаконний спосіб уряд позбавив газети фінансування – Наливайченко про дії Укрпошти

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 07 Лютого 2019
У незаконний спосіб уряд позбавив газети фінансування – Наливайченко про дії Укрпошти

Кандидат у президенти, лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко закликає громадськість об’єднатися для підтримки журналістів регіональних друкованих медіа.

Річ у тім, що «підпорядковане уряду держпідприємство «Укрпошта» (нині це акціонерне товариство, 100% акцій якого належать державі. – Ред.) не перерахувало більшості місцевих видань сплачені людьми гроші за передплату. У такий незаконний спосіб уряд позбавив колективи місцевих видань фінансування, а українців – права на вільний доступ до інформації», пише сайт spravedlyvist.com.ua.

«Ініціюю народну вимогу до влади терміново і в повному обсязі розрахуватися з місцевими медіа. Відновити доставку газет людям», – наголосив Валентин Наливайченко.

Нагадаємо, 15 листопада 2018 року Валентин Наливайченко підписав розроблену Національною спілкою журналістів України спільно з фахівцями Міжнародної федерації журналістів і представниками медіаспільноти «Декларацію на захист свободи слова». Декларацію на цей час підписали також кандидати на посаду глави держави Юлія Тимошенко, Сергій Тарута, Дмитро Добродомов, Ольга Богомолець, Віталій Купрій, Ігор Смешко та деякі інші політики.

Фото з підписання "Декларації на захист свободи слова"

Спілчанські новини

Національній спілці журналістів України – 60 років! Вітання колегам!// НСЖУ, 23.04.2019

Національна спілка журналістів України, яка заснована на Першому з’їзді журналістів України (23–24 квітня 1959 р.), нині відзначає круглу дату своєї історії – 60-річчя!

«Політики мають закликати своїх прихильників поважати ЗМІ й не давати волю агресії під час мітингів», – голова НСЖУ// НСЖУ, 23.04.2019

Під час акції-подяки Петрові Порошенку за 5 років роботи на посаді Президента України, що проходила 22 квітня під Адміністрацією Президента, спалахнув конфлікт між учасниками зібрання і журналістами NewsOne. Люди обступили знімальну групу NewsOne, почали ображати журналістів, називали їх пропагандистами і тими, хто працює на Росію та створює фейки.

24 квітня відбудеться практичний тренінг для журналістів і блогерів «Фото- і відеозйомка смартфоном. Секрети і поради» (АНОНС)// НСЖУ, 22.04.2019

Організатори тренінгу: Національна спілка журналістів України та компанія Huawei Україна. Місце проведення: Хрещатик, 27-а, конференц-зала. Початок о 15:00. Тривалість: 2 години.

Зеленський анонсує «інформаційну війну» для завершення війни на Донбасі// НСЖУ, 22.04.2019

Лідер президентської гонки Володимир Зеленський розповів, що його команда готує «інформаційну війну» для припинення війни на Донбасі, і попросив допомоги в українських журналістів. Про це Зеленський заявив у ніч після дня голосування, відповідаючи на запитання Громадського телебачення про його кроки стосовно мешканців окупованих територій.

Партнери