Спілка > Публiкацiя

За фактом погрози, висловленої директором лісгоспу журналістці, поліція відкрила кримінальне провадження

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 07 Лютого 2019
За фактом погрози, висловленої директором лісгоспу журналістці, поліція відкрила кримінальне провадження

Як повідомляв 0362.ua, директор ДП «Зарічненський лісгосп» Сергій Киркевич телефоном погрожував розправою місцевій журналістці, редакторці газети «Полісся» Тамарі Алексіюк.

Чоловік обізвав жінку й сказав: того, що вона наробила в Інтернеті, не пробачить. А все через те, що в газеті написали про проблему незаконної вирубки лісу.

Пані Тамара написала заяву в поліцію про образи й погрозу директора ДП " Зарічненський лісгосп" Сергія Киркевича, пов'язані з робочою діяльністю. Про інцидент голова Рівненської обласної організації НСЖУ Дмитро Тарасюк проінформував начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Віталія Суховича.

Як сьогодні повідомив керівник відділу комунікацій Головного управління Національної поліції в Рівненській області підполковник поліції А.Крук, на основі заяви Алексіюк Т.Г. та за фактом публікацій в газеті "Полісся" та в соцмережі Фейсбук 05.02.2019 р. відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 171ч.1 ККУ - умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів. Будуть встановлюватися всі обставини.

Спілчанські новини

Звернення учасників Всеукраїнської наради редакторів газет (ДОКУМЕНТ)// НСЖУ, 15.02.2019

Ми, учасники Всеукраїнської наради редакторів, яку ініціювала Національна спілка журналістів України, закликаємо керівництво держави вжити невідкладних заходів для подолання кризової ситуації в українських медіа. Масштаби поширення фейкових новин, використання маніпуляцій та цілеспрямована пропаганда сягнули рівня, який становить нині загрозу інформаційній безпеці країни.

Редакції місцевих газет відмовляються друкувати «чорнуху» проти Зеленського// НСЖУ, 15.02.2019

Місцеві газети у Харківській області виступили проти «чорнухи», відмовившись друкувати наклепницький матеріал проти кандидата у Президенти України Володимира Зеленського.

Проти жінок-журналісток онлайн-атаки спрямовують утричі частіше, ніж проти чоловіків// НСЖУ, 15.02.2019

Питання онлайн-безпеки жінок-журналісток обговорювали експерти та журналісти-практики під час міжнародної конференції «Підвищення можливостей для свободи вираження та плюралізму медіа», яка відбулася 12 лютого у Відні. На відкритті конференції, організованої офісом Представника ОБСЄ з питань свободи медіа, виступили очільник офісу Арлем Дезір та комісар із прав людини Ради Європи Дунья Міятович.

Календар із малюнками Романа Сущенка – тепер і в офісі Представника ОБСЄ з питань свободи медіа// НСЖУ, 14.02.2019

Під час конференції у Відні, присвяченій безпеці жінок-журналісток в Інтернеті, перший секретар Національної спілки журналістів України Ліна Кущ презентувала Представнику ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлему Дезіру календар із малюнками Романа Сущенка. Календар випустила агенція «Укрінформ», де працює колега, незаконно ув‘язнений у російській колонії.

Партнери