Спілка > Публiкацiя

Конкурс журналістських матеріалів із теми міграції. Роботи приймаються до 31 січня 2019 р.

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 11 Січня 2019
Конкурс журналістських матеріалів із теми міграції. Роботи приймаються до 31 січня 2019 р.

Міжнародний центр розвитку міграційної політики (ICMPD) організовує Міжнародну конференцію «Міграція у засобах масової інформації - сприйняття, можливості та виклики», що відбудеться в кінці березня 2019 року у Тбілісі, Грузія.

Ця дводенна конференція передбачає унікальну можливість для представників ЗМІ Грузії та інших країн Східного партнерства (Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Молдови та України) зустрітися з науковцями та розробниками політики, щоб поділитися журналістським досвідом і результатами досліджень та сприяти розумінню зв'язку між ЗМІ та міграцією з більш широкої міжрегіональної перспективи. Тому ми запрошуємо як досвідчених, так і молодих журналістів/блогерів та інших працівників засобів масової інформації, подавати свої статті, публікації в блогах, відео, аудіо та інші журналістські роботи з наступних тем:
 
·         Діаспора та громади емігрантів
 
·         Правова та трудова міграція
 
·         Імміграція та еміграція
 
·         Права людини мігрантів
 
·         Протидія торгівлі людьми
 
·         Інтеграція та реінтеграція
 
·         Інші питання, пов'язані з міграцією
 
Проїзд та проживання в Грузії для авторів відібраних робіт з країн Східного партнерства (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Молдова, Україна) будуть покриті за рахунок проекту. Якщо відібраний журналістський матеріал був створений кількома авторами, участь тільки одного з авторів буде профінансовано проектом.
 
 
Для відбору запрошуються матеріали англійською, російською або національною мовою однієї з країн Східного партнерства, які були опубліковані до 31 грудня 2018 р.
 
Ваша заявка має включати наступні елементи:
 
·         Копію матеріалу (у найпоширенішому форматі файлів (MS Word - для текстових статей/блогів тощо; AVI, WMV - для відео; PCM, WAV або MP3 - для аудіокліпів. Будь ласка, зверніться до організаторів, якщо маєте питання пов'язані з форматом файлу).
 
·         Посилання на офіційно опублікований матеріал або інші докази офіційної публікації до 31 грудня 2018 року.
 
·         Контактну інформацію автора (авторів).
 
·         Коротку біографію автора (авторів) (до 100 слів).
 
·         Коротку мотиваційну записку з поясненням бажання взяти участь у конференції та представити матеріал на конференції (презентація на конференції може бути зроблена тільки англійською, грузинською або російською мовами)
 
 
Будь ласка надсилайте заявки на адресу: enigmma@icmpd.org Заявки будуть прийматися до 31 січня 2019 року.

Спілчанські новини

Візит іноземних журналістів до НСЖУ: про тиск політиків та проблеми фінансування ЗМІ// НСЖУ, 22.01.2019

Тиск політиків та посадовців і економічні складнощі незалежних ЗМІ – спільні тенденції для медіа України і країн демократичної Європи. Про це йшлося в ході зустрічі голови НСЖУ Сергія Томіленка із групою міжнародних колег, які відвідують Україну для написання матеріалів про українські реалії.

«Зупинити хвилю агресії проти журналістів можливо лише через солідарність», – учасники регіональної дискусії в Кривому Розі// НСЖУ, 22.01.2019

Дніпропетровська область за результатами «Індексу фізичної безпеки журналістів», що проводить Національна спілка журналістів України разом із партнерами, 2018 року опинилася на другому місці за кількістю нападів на працівників медіа – 10 випадків, 6 із них трапилися в Кривому Розі.

Чому в Україні кожні 4 дні атакують журналістів? (АНОНС)// НСЖУ, 22.01.2019

У середу, 23 січня 2019 року, о 12:00 Національна спілка журналістів України запрошує представників ЗМІ на прес-конференцію «Презентація Індексу фізичної безпеки журналістів України. Підсумки 2018 року».

На Вінниччині реформовані видання отримають 900 тисяч гривень допомоги з обласного бюджету// НСЖУ, 22.01.2019

Це рішення ухвалили депутати Вінницької облради наприкінці 2018-го. Торік роздержавлені комунальні друковані ЗМІ також дістали грошову підтримку обсягом 539 тисяч гривень.

Партнери