Спілка > Публiкацiя

Голова японської асоціації отримав динамівську футболку, як символ перемог

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 03 Січня 2019
Голова японської асоціації отримав динамівську футболку, як символ перемог

Цікава та непересічна подія відбувається у ці дні у японському Токіо. Тут перебуває делегація українських журналістів, що прибула до столиці на запрошення партнерської громадської організації – асоціації «За безпеку продуктів харчування і життя», яка вже протягом шести років проводить в Україні проекти з Чорнобильської тематики, допомагаючи тим, хто постраждав від наслідків цієї техногенної катастрофи.

Японці діляться своїм досвідом подолання наслідків після аварії у Фукусімі у 2011-му році, а також переймають наші шляхи вирішення супутніх проблем.

У складі делегації є футбольний уболівальник зі стажем, секретар Національної спілки журналістів України Сергій Шевченко (на знімку – справа), який свого часу теж був членом товариства «Динамо». Він вручив голові японської асоціації презент – футболку з емблемою ФК «Динамо» як символ команди, що завжди прагне перемог з побажанням досягати успіху у всіх своїх починаннях та ініціативах.

Джунічі Ковака, який є також редактором журналу, з радістю та великим задоволенням прийняв подарунок, зазначивши, що асоціація, яку він очолює, так само бореться за перемогу в справі, яку вона започаткувала шість років тому, а футболка – дорогий та почесний презент для нього. Асоціація «За безпеку продуктів харчування і життя» вивчає питання безпечного харчування населення на радіоактивно забруднених територіях, що з’явилися внаслідок техногенних катастроф на АЕС (у Чорнобилі 1986-го і в префектурі Фукусіма в Японії 2011-го), поширює набуті знання й рекомендації вчених щодо оздоровлення людей, зниження радіоактивності сільгоспугідь тощо. Крім того, надає доброчинну допомогу багатьом сім’ям чорнобильців. Об’єднавши понад чотири тисячі небайдужих співвітчизників – представників різних професій – у громадську структуру, яка акумулює благодійні пожертви, асоціація реально допомагає людям і в своїй країні, і в Україні.

Джунічі Ковака не байдужий доспорту, зокрема цікавиться футболом та багато знає про київське «Динамо», адже не раз бував у столиці України. Він зазначив, що це один  із найкращих клубів України, чинний переможець Суперкубку України. Тому передав усім динамівцям та уболівальникам нашої команди свої найкращі побажання, зокрема, здійснення мрій та лише перемог у новому році.

Сайт FC Dynamo Kyiv

Спілчанські новини

МФЖ закликає кандидатів на посаду Президента України стати на захист прав журналістів// НСЖУ, 22.03.2019

Міжнародна федерація журналістів закликала Петра Порошенка й Володимира Зеленського стати на захист українських журналістів. МФЖ підтримує зусилля Національної спілки журналістів України вимагати від кандидатів на посаду глави держави гарантувати свободу слова й захист прав журналістів.

Польська репортерка присвятила журналістську нагороду Станіславу Асєєву// НСЖУ, 22.03.2019

Спілка польських журналістів нагородила Моніку Андрушевську за репортаж для видання Tygodnik Powszechny «Бери тіло, поки дають», в якому описано історії українських матерів, які розшукують своїх синів, що пропали на війні.

Трьом зловмисникам, які вчинили збройний напад на газету «Новий день», оголошено про підозру// НСЖУ, 22.03.2019

Національна поліція інформує про прогрес у розслідуванні надзвичайної події – застосування зброї та сльозогінного газу під час проведення в Херсоні прес-конференції у прес-клубі газети «Новий день» (18 січня). Проте колектив херсонського видання висловлює невдоволення перебыгом розслідування та звинувачує поліцію в «зумисному затягуванні», а дії слідчих називає некваліфікованими.

Держкомтелерадіо: у проекті – програма підтримки й розвитку регіональних ЗМІ// НСЖУ, 21.03.2019

На лист-звернення Національної спілки журналістів України до уряду (за підсумками всеукраїнської наради редакторів газет) Держкомтелерадіо повідомив НСЖУ, що заплановано розробку проекту програми підтримки та розвитку регіональних ЗМІ на виконання рішення колегії цього держкомітету від 29 січня 2019 року.

Партнери