Спілка > Публiкацiя

13 СІЧНЯ СТАРТУЄ ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ КИЄВА З ТЕНІСУ СЕРЕД ПРЕДСТАВНИКІВ МАС-МЕДІА (АНОНС)

Служба інформацii НСЖУ
Четвер 03 Січня 2019
13 СІЧНЯ СТАРТУЄ ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ КИЄВА З ТЕНІСУ СЕРЕД ПРЕДСТАВНИКІВ МАС-МЕДІА (АНОНС)

Федерація тенісу України, федерація тенісу м.Києва та Асоціація тенісистів-журналістів України щиро вітає Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо, щоб всі Ваші мрії та прагнення втілилися в життя, а спортивні баталії на тенісних кортах приносили неймовірні та незабутні емоції. Здоров’я Вам та Вашим родинам!

Раді також повідомити, що новостворена АТЖУ разом з ФТУ та федерацією тенісу м.Києва з метою популяризації тенісу планує проводити низку любительських змагань серед майстрів пера та мікрофону, а також виставкові матчі за участю відомих українських тенісистів, політиків, бізнесменів. Одним зі стартових кроків став 1-й Media Cup, котрий було проведено напередодні важливого матчу Кубку Девіса Україна – Португалія. Тепер настав час підкорити нові тенісні вершини. 


Першою з них у новому сезоні стане Відкритий чемпіонат Києва з тенісу серед представників мас-медіа, який відбудеться 13 січня. Запрошуємо журналістів, працівників редакцій, всіх, хто любить і грає в теніс долучитися до нашого спортивного свята, яке триватиме протягом 2019 року. 


Форму заявки для участі в турнірі кожному учаснику слід заповнити ось тут: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSf_9bDr5biRWtSJ6K…/viewform 


Заключний день реєстрації - 10 січня (до 23.00). Формат змагань буде визначено в залежності від кількості учасників. 


Матчі першого Відкритого чемпіонату Києва серед мас-медіа відбудуться на «Кортах на Подолі» (грунт). Початок змагань 13 січня o 13.00.

Вся детальна і нова інформація про участь у Відкритому чемпіонаті Києва серед мас-медіа та новини про інші журналістські тенісні заходи публікується на сторінці АТЖУ в Facebook - https://www.facebook.com/Асоціація-тенісистів-журналістів-…/

Спілчанські новини

Від сучасної медіаосвіти – до міжкультурного і політичного діалогу// НСЖУ, 24.06.2019

Студенти й молоді журналісти чотирьох країн – України, Вірменії, Грузії та Білорусі – протягом тижня пройшли цикл конференцій і тренінгів на Волині. Навчання проходило в рамках проекту «Медіадіалог для демократії і миру». Цей проект уже п’ятий рік реалізовується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. На відкритті цьогорічного заходу в Луцьку виступила Перший секретар Посольства ФРН в Україні, керівниця відділу преси Аннет Пьолькінґ.

НСЖУ засудила атаку на журналістів у Грузії// НСЖУ, 24.06.2019

Національна спілка журналістів України засудила дії грузинського уряду свідомо атакувати журналістів, які під час протестів виконували свої професійні обов’язки.

ПАМ’ЯТЬ ПРО КОЛЕГУ// НСЖУ, 24.06.2019

У польському містечку Окунінка Люблінського воєводства відбулись змагання з дартсупам"яті журналіста Олександра Бухтатого. У спортивних перегонах взяли участь журналісти з Дніпра, Кривого Рогу, Києва, Рівного, Луцька та Любліна. Організатор спортивного турніру – спортивно-оздоровчий центр журналістів «ТРИГОЛ» з Дніпра за підтримки Національної спілки журналістів України.

Наука й технології – в центрі уваги журналістів України й Китаю// НСЖУ, 23.06.2019

Наукова журналістика стає потужним напрямом сучасних медіа, а інформація про дослідження та технологічні новинки становить інтерес для аудиторії. Про це йшлося під час зустрічі керівництва Національної спілки журналістів України з делегацією газети Science and Technology Daily (Китай), яка відвідує Україну на запрошення НСЖУ.

Партнери