Спілка > Публiкацiя

Всі важливі дати – в календарі українського журналіста

Служба інформацii НСЖУ
Середа 02 Січня 2019
Всі важливі дати – в календарі українського журналіста

Вийшли друком фірмові календарі на 2019 рік, виготовлені на замовлення Національної спілки журналістів України. Таку продукцію вже отримали напередодні Нового року учасники пленуму правління спілки та всі обласні організації

На календарях зображено логотип НСЖУ, а також логотипи Міжнародної і Європейської федерацій журналістів, членами яких є спілка. «60 років української журналістики» - це гасло на календарях символізує єдність поколінь українських майстрів пера і мікрофона, а також сучасну трансформацію професії. 
 
«Унікальним є наш фірмовий календар, де зазначено всі важливі журналістські дати року. Це і Всесвітній день свободи преси (3 травня), і День журналіста (6 червня), і Міжнародний день припинення безкарності за злочини проти журналістів (2 листопада), і річниця зникнення Георгія Гонгадзе (16 вересня), і День працівників радіо, телебачення і зв’язку України (16 листопада). Зафіксовано в календарі і дату першого з’їзду нашої спілки, яка цього року відзначає 60-річчя з дня заснування. Сподіваємося, такі календарі стануть у нагоді активістам НСЖУ та колективам місцевих ЗМІ», – відзначив  голова НСЖУ Сергій Томіленко. 
 

Спілчанські новини

Від сучасної медіаосвіти – до міжкультурного і політичного діалогу// НСЖУ, 24.06.2019

Студенти й молоді журналісти чотирьох країн – України, Вірменії, Грузії та Білорусі – протягом тижня пройшли цикл конференцій і тренінгів на Волині. Навчання проходило в рамках проекту «Медіадіалог для демократії і миру». Цей проект уже п’ятий рік реалізовується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. На відкритті цьогорічного заходу в Луцьку виступила Перший секретар Посольства ФРН в Україні, керівниця відділу преси Аннет Пьолькінґ.

НСЖУ засудила атаку на журналістів у Грузії// НСЖУ, 24.06.2019

Національна спілка журналістів України засудила дії грузинського уряду свідомо атакувати журналістів, які під час протестів виконували свої професійні обов’язки.

ПАМ’ЯТЬ ПРО КОЛЕГУ// НСЖУ, 24.06.2019

У польському містечку Окунінка Люблінського воєводства відбулись змагання з дартсупам"яті журналіста Олександра Бухтатого. У спортивних перегонах взяли участь журналісти з Дніпра, Кривого Рогу, Києва, Рівного, Луцька та Любліна. Організатор спортивного турніру – спортивно-оздоровчий центр журналістів «ТРИГОЛ» з Дніпра за підтримки Національної спілки журналістів України.

Наука й технології – в центрі уваги журналістів України й Китаю// НСЖУ, 23.06.2019

Наукова журналістика стає потужним напрямом сучасних медіа, а інформація про дослідження та технологічні новинки становить інтерес для аудиторії. Про це йшлося під час зустрічі керівництва Національної спілки журналістів України з делегацією газети Science and Technology Daily (Китай), яка відвідує Україну на запрошення НСЖУ.

Партнери