Спілка > Публiкацiя

Всі важливі дати – в календарі українського журналіста

Служба інформацii НСЖУ
Середа 02 Січня 2019
Всі важливі дати – в календарі українського журналіста

Вийшли друком фірмові календарі на 2019 рік, виготовлені на замовлення Національної спілки журналістів України. Таку продукцію вже отримали напередодні Нового року учасники пленуму правління спілки та всі обласні організації

На календарях зображено логотип НСЖУ, а також логотипи Міжнародної і Європейської федерацій журналістів, членами яких є спілка. «60 років української журналістики» - це гасло на календарях символізує єдність поколінь українських майстрів пера і мікрофона, а також сучасну трансформацію професії. 
 
«Унікальним є наш фірмовий календар, де зазначено всі важливі журналістські дати року. Це і Всесвітній день свободи преси (3 травня), і День журналіста (6 червня), і Міжнародний день припинення безкарності за злочини проти журналістів (2 листопада), і річниця зникнення Георгія Гонгадзе (16 вересня), і День працівників радіо, телебачення і зв’язку України (16 листопада). Зафіксовано в календарі і дату першого з’їзду нашої спілки, яка цього року відзначає 60-річчя з дня заснування. Сподіваємося, такі календарі стануть у нагоді активістам НСЖУ та колективам місцевих ЗМІ», – відзначив  голова НСЖУ Сергій Томіленко. 
 

Спілчанські новини

МФЖ закликає кандидатів на посаду Президента України стати на захист прав журналістів// НСЖУ, 22.03.2019

Міжнародна федерація журналістів закликала Петра Порошенка й Володимира Зеленського стати на захист українських журналістів. МФЖ підтримує зусилля Національної спілки журналістів України вимагати від кандидатів на посаду глави держави гарантувати свободу слова й захист прав журналістів.

Польська репортерка присвятила журналістську нагороду Станіславу Асєєву// НСЖУ, 22.03.2019

Спілка польських журналістів нагородила Моніку Андрушевську за репортаж для видання Tygodnik Powszechny «Бери тіло, поки дають», в якому описано історії українських матерів, які розшукують своїх синів, що пропали на війні.

Трьом зловмисникам, які вчинили збройний напад на газету «Новий день», оголошено про підозру// НСЖУ, 22.03.2019

Національна поліція інформує про прогрес у розслідуванні надзвичайної події – застосування зброї та сльозогінного газу під час проведення в Херсоні прес-конференції у прес-клубі газети «Новий день» (18 січня). Проте колектив херсонського видання висловлює невдоволення перебыгом розслідування та звинувачує поліцію в «зумисному затягуванні», а дії слідчих називає некваліфікованими.

Держкомтелерадіо: у проекті – програма підтримки й розвитку регіональних ЗМІ// НСЖУ, 21.03.2019

На лист-звернення Національної спілки журналістів України до уряду (за підсумками всеукраїнської наради редакторів газет) Держкомтелерадіо повідомив НСЖУ, що заплановано розробку проекту програми підтримки та розвитку регіональних ЗМІ на виконання рішення колегії цього держкомітету від 29 січня 2019 року.

Партнери