Спілка > Публiкацiя

Оприлюднено прізвища лауреатів конкурсу журналістських матеріалів про життя переселенців

Служба інформацii НСЖУ
Середа 02 Січня 2019
Оприлюднено прізвища лауреатів конкурсу журналістських матеріалів про життя переселенців

Семеро журналістів із Харківської, Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської та Кіровоградської областей стали лауреатами конкурсу зі створення матеріалів на тему «Сприяння відновленню і сталого вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб і постраждалого від конфлікту населення в Україні».

Організатором виступив Благодійний фонд «Горєніє», партнером – Національна спілка журналістів України. Конкурс став завершенням низки тренінгів для регіональних журналістів, які протягом 2018 року провели перша секретар НСЖУ Ліна Кущ і секретар спілки Віталій Голубєв. 
 
Журі конкурсу у складі голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка, секретарів НСЖУ Олени Юрченко і Зої Шарикової визначило таких переможців: 
 
Перша премія, 4000 грн.: 
Ірина Шевченко – за публікацію «Автостанция в Майорске нужна, и я ее построю»: принципы Вадима Хачатурова» (Свои.City).
 
Друга премія, по 2000 грн. кожна: 
1) Олена Медведева – за публікації «Як у Бердянську відкривають власні справи «з нуля» та «Что такое Хоумскулинг и практикуют ли его в Бердянске» (PRO.berdyansk.biz).
2) Олена Єрмоленко - за публікацію «Уехать из Донецка и создать украшения, которые покупают во всем мире. Это трудно, но реально» (Свои.City).
 
Третя премія, по 500 грн. кожна: 
1) Марина Пухир – за публікацію «Переселенцы: Без права голоса в правовом государстве?!» (zi.dn.ua)
2) Катерина Кіба – за публікації «Нові мешканці міста» і «Життя з чистого аркуша» («Событие»).
3) Юлія Сабаєва – за публікації «Кримсько-львіське кафе» і «Батюшка» («Телегазета»).
4) Олена Нікітіна - за публікацію «Временно перемещенные - временно поселенные» («Україна-Центр»).

Спілчанські новини

Візит іноземних журналістів до НСЖУ: про тиск політиків та проблеми фінансування ЗМІ// НСЖУ, 22.01.2019

Тиск політиків та посадовців і економічні складнощі незалежних ЗМІ – спільні тенденції для медіа України і країн демократичної Європи. Про це йшлося в ході зустрічі голови НСЖУ Сергія Томіленка із групою міжнародних колег, які відвідують Україну для написання матеріалів про українські реалії.

«Зупинити хвилю агресії проти журналістів можливо лише через солідарність», – учасники регіональної дискусії в Кривому Розі// НСЖУ, 22.01.2019

Дніпропетровська область за результатами «Індексу фізичної безпеки журналістів», що проводить Національна спілка журналістів України разом із партнерами, 2018 року опинилася на другому місці за кількістю нападів на працівників медіа – 10 випадків, 6 із них трапилися в Кривому Розі.

Чому в Україні кожні 4 дні атакують журналістів? (АНОНС)// НСЖУ, 22.01.2019

У середу, 23 січня 2019 року, о 12:00 Національна спілка журналістів України запрошує представників ЗМІ на прес-конференцію «Презентація Індексу фізичної безпеки журналістів України. Підсумки 2018 року».

На Вінниччині реформовані видання отримають 900 тисяч гривень допомоги з обласного бюджету// НСЖУ, 22.01.2019

Це рішення ухвалили депутати Вінницької облради наприкінці 2018-го. Торік роздержавлені комунальні друковані ЗМІ також дістали грошову підтримку обсягом 539 тисяч гривень.

Партнери