Спілка > Публiкацiя

Оприлюднено прізвища лауреатів конкурсу журналістських матеріалів про життя переселенців

Служба інформацii НСЖУ
Середа 02 Січня 2019
Оприлюднено прізвища лауреатів конкурсу журналістських матеріалів про життя переселенців

Семеро журналістів із Харківської, Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської та Кіровоградської областей стали лауреатами конкурсу зі створення матеріалів на тему «Сприяння відновленню і сталого вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб і постраждалого від конфлікту населення в Україні».

Організатором виступив Благодійний фонд «Горєніє», партнером – Національна спілка журналістів України. Конкурс став завершенням низки тренінгів для регіональних журналістів, які протягом 2018 року провели перша секретар НСЖУ Ліна Кущ і секретар спілки Віталій Голубєв. 
 
Журі конкурсу у складі голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка, секретарів НСЖУ Олени Юрченко і Зої Шарикової визначило таких переможців: 
 
Перша премія, 4000 грн.: 
Ірина Шевченко – за публікацію «Автостанция в Майорске нужна, и я ее построю»: принципы Вадима Хачатурова» (Свои.City).
 
Друга премія, по 2000 грн. кожна: 
1) Олена Медведева – за публікації «Як у Бердянську відкривають власні справи «з нуля» та «Что такое Хоумскулинг и практикуют ли его в Бердянске» (PRO.berdyansk.biz).
2) Олена Єрмоленко - за публікацію «Уехать из Донецка и создать украшения, которые покупают во всем мире. Это трудно, но реально» (Свои.City).
 
Третя премія, по 500 грн. кожна: 
1) Марина Пухир – за публікацію «Переселенцы: Без права голоса в правовом государстве?!» (zi.dn.ua)
2) Катерина Кіба – за публікації «Нові мешканці міста» і «Життя з чистого аркуша» («Событие»).
3) Юлія Сабаєва – за публікації «Кримсько-львіське кафе» і «Батюшка» («Телегазета»).
4) Олена Нікітіна - за публікацію «Временно перемещенные - временно поселенные» («Україна-Центр»).

Спілчанські новини

Від сучасної медіаосвіти – до міжкультурного і політичного діалогу// НСЖУ, 24.06.2019

Студенти й молоді журналісти чотирьох країн – України, Вірменії, Грузії та Білорусі – протягом тижня пройшли цикл конференцій і тренінгів на Волині. Навчання проходило в рамках проекту «Медіадіалог для демократії і миру». Цей проект уже п’ятий рік реалізовується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. На відкритті цьогорічного заходу в Луцьку виступила Перший секретар Посольства ФРН в Україні, керівниця відділу преси Аннет Пьолькінґ.

НСЖУ засудила атаку на журналістів у Грузії// НСЖУ, 24.06.2019

Національна спілка журналістів України засудила дії грузинського уряду свідомо атакувати журналістів, які під час протестів виконували свої професійні обов’язки.

ПАМ’ЯТЬ ПРО КОЛЕГУ// НСЖУ, 24.06.2019

У польському містечку Окунінка Люблінського воєводства відбулись змагання з дартсупам"яті журналіста Олександра Бухтатого. У спортивних перегонах взяли участь журналісти з Дніпра, Кривого Рогу, Києва, Рівного, Луцька та Любліна. Організатор спортивного турніру – спортивно-оздоровчий центр журналістів «ТРИГОЛ» з Дніпра за підтримки Національної спілки журналістів України.

Наука й технології – в центрі уваги журналістів України й Китаю// НСЖУ, 23.06.2019

Наукова журналістика стає потужним напрямом сучасних медіа, а інформація про дослідження та технологічні новинки становить інтерес для аудиторії. Про це йшлося під час зустрічі керівництва Національної спілки журналістів України з делегацією газети Science and Technology Daily (Китай), яка відвідує Україну на запрошення НСЖУ.

Партнери