Спілка > Публiкацiя

Оприлюднено прізвища лауреатів конкурсу журналістських матеріалів про життя переселенців

Служба інформацii НСЖУ
Середа 02 Січня 2019
Оприлюднено прізвища лауреатів конкурсу журналістських матеріалів про життя переселенців

Семеро журналістів із Харківської, Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської та Кіровоградської областей стали лауреатами конкурсу зі створення матеріалів на тему «Сприяння відновленню і сталого вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб і постраждалого від конфлікту населення в Україні».

Організатором виступив Благодійний фонд «Горєніє», партнером – Національна спілка журналістів України. Конкурс став завершенням низки тренінгів для регіональних журналістів, які протягом 2018 року провели перша секретар НСЖУ Ліна Кущ і секретар спілки Віталій Голубєв. 
 
Журі конкурсу у складі голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка, секретарів НСЖУ Олени Юрченко і Зої Шарикової визначило таких переможців: 
 
Перша премія, 4000 грн.: 
Ірина Шевченко – за публікацію «Автостанция в Майорске нужна, и я ее построю»: принципы Вадима Хачатурова» (Свои.City).
 
Друга премія, по 2000 грн. кожна: 
1) Олена Медведева – за публікації «Як у Бердянську відкривають власні справи «з нуля» та «Что такое Хоумскулинг и практикуют ли его в Бердянске» (PRO.berdyansk.biz).
2) Олена Єрмоленко - за публікацію «Уехать из Донецка и создать украшения, которые покупают во всем мире. Это трудно, но реально» (Свои.City).
 
Третя премія, по 500 грн. кожна: 
1) Марина Пухир – за публікацію «Переселенцы: Без права голоса в правовом государстве?!» (zi.dn.ua)
2) Катерина Кіба – за публікації «Нові мешканці міста» і «Життя з чистого аркуша» («Событие»).
3) Юлія Сабаєва – за публікації «Кримсько-львіське кафе» і «Батюшка» («Телегазета»).
4) Олена Нікітіна - за публікацію «Временно перемещенные - временно поселенные» («Україна-Центр»).

Спілчанські новини

МФЖ закликає кандидатів на посаду Президента України стати на захист прав журналістів// НСЖУ, 22.03.2019

Міжнародна федерація журналістів закликала Петра Порошенка й Володимира Зеленського стати на захист українських журналістів. МФЖ підтримує зусилля Національної спілки журналістів України вимагати від кандидатів на посаду глави держави гарантувати свободу слова й захист прав журналістів.

Польська репортерка присвятила журналістську нагороду Станіславу Асєєву// НСЖУ, 22.03.2019

Спілка польських журналістів нагородила Моніку Андрушевську за репортаж для видання Tygodnik Powszechny «Бери тіло, поки дають», в якому описано історії українських матерів, які розшукують своїх синів, що пропали на війні.

Трьом зловмисникам, які вчинили збройний напад на газету «Новий день», оголошено про підозру// НСЖУ, 22.03.2019

Національна поліція інформує про прогрес у розслідуванні надзвичайної події – застосування зброї та сльозогінного газу під час проведення в Херсоні прес-конференції у прес-клубі газети «Новий день» (18 січня). Проте колектив херсонського видання висловлює невдоволення перебыгом розслідування та звинувачує поліцію в «зумисному затягуванні», а дії слідчих називає некваліфікованими.

Держкомтелерадіо: у проекті – програма підтримки й розвитку регіональних ЗМІ// НСЖУ, 21.03.2019

На лист-звернення Національної спілки журналістів України до уряду (за підсумками всеукраїнської наради редакторів газет) Держкомтелерадіо повідомив НСЖУ, що заплановано розробку проекту програми підтримки та розвитку регіональних ЗМІ на виконання рішення колегії цього держкомітету від 29 січня 2019 року.

Партнери