Спілка > Публiкацiя

Спілчанин-журналіст – лауреат премії Міністерства оборони України

Служба інформацii НСЖУ
Середа 05 Грудня 2018
Спілчанин-журналіст – лауреат премії Міністерства оборони України

Міністр оборони України Степан Полторак 5 грудня в Києві на урочистостях з нагоди Дня Збройних Сил України вручив нагороди військовослужбовцям, а також дипломи та сертифікати лауреатам Премії імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва 2018 року. Серед відзначених – член НСЖУ харків’янин Сергій Пущенко.

Нагадаємо, цьогоріч у двох номінаціях – література і театральне мистецтво – перемогли відповідно письменник Олександр Бакуменко, автор роману-есе “Захисник Чернечої гори”, і творці постановки “Блокпост “Україна” театру української традиції “Дзеркало” за п’єсою режисера й директора театру Володимира Петранюка на тексти поета і добровольця Бориса Гуменюка. Сергій Пущенко – лауреат премії в номінації «Твори образотворчого мистецтва військової тематики». Ще в двох номінаціях (кіно і музичне мистецтво) премію цього року вирішено не присуджувати.

Сергій Пущенко – професійний художник, автор серії полотен «Портрети добровольців на війні» й однойменної книги-альбому з репродукціями картин, писаних з натури впродовж 2015–2017 років (106 портретів), і 67 авторськими світлинами з життя й боротьби добровольчого батальйону, що створюють історичне тло, на якому народжувалася мистецька серія.

Диплом лауреата премії вручає художникові С. Пущенку міністр оборони України С. Полторак

Міністерство оборони нагородило також грамотами й кількох авторів, чиї твори подавалися на здобуття премії, але з різних причин не стали переможцями. Серед відзначених – журналіст-фрілансер Тарас Зозулінський, його нагороджено «за особистий внесок у справу розвитку Збройних Сил України, активну участь у військово-патріотичному вихованні української молоді, плідну громадську діяльність, високий професіоналізм та з нагоди Дня Збройних Сил України».

Нагадаємо, цьогоріч Сергій Пущенко і Тарас Зозулінський також перемогли в різних номінаціях у творчих конкурсах НСЖУ 2018 року.

Фото Сергія Шевченка

Спілчанські новини

Мовні квоти: розмова начистоту державних чиновників, фахівців та працівників ЗМІ// НСЖУ, 14.12.2018

Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики та Українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 14 грудня провів у медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) панельну дискусію на тему «Україноцентрична регуляція: результати введення квот і перспективи другого читання закону про мову» – за участю експертів і журналістів.

Припинити тиск держави-агресора на кримськотатарських активістів в окупованому Криму// НСЖУ, 14.12.2018

Національна спілка журналістів України протестує проти системного тиску на кримськотатарських журналістів і активістів в окупованому Росією Криму.

Мужнім журналістам колеги з Волині адресували новорічні листівки// НСЖУ, 13.12.2018

Працівники ЗМІ Волині надіслали листівки солідарності колегам, підданим гонінням у РФ і на тимчасово окупованих територіях України. Це зроблено в межах проведення акції «Новорічна листівка солідарності».

Позиціонування бренду України як геополітичний чинник – тема дискусії на «Території реформ»// НСЖУ, 13.12.2018

Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики та Українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 13 грудня провів у медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) панельну дискусію з «Позиціонування бренду України як геополітичний чинник» за участю експертів і журналістів.

Партнери