Спілка > Публiкацiя

Серед багатьох достойників відзначено медійників державними нагородами

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 03 Грудня 2018
Серед багатьох достойників відзначено медійників державними нагородами

З нагоди 27-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України глава держави відзначив державними нагородами велику групу осіб, серед них і медійників.

Відповідний указ №404/2018 Президента України розміщено на сайті глави держави.

Достойників нагороджено за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю.

Програмний директор товариства «Телекомпанія "НБМ"» (5 канал) Міллєр Людмила Людвігівна стала кавалером ордена «За заслуги» III ступеня.

Почесне звання «Заслужений журналіст України» присвоєно:

Вергелес Тетяні Володимирівні – головному редакторові інформаційного агентства "Західна інформаційна корпорація" – ІА «ZIK», м. Львів;

Кушніру Богдану Івановичу – власному кореспондентові відділу державного підприємства «Редакція газети "Голос України"», м. Львів;

Чистіліну Володимиру Івановичу – головному редакторові газети «Громадянське суспільство», м. Харків;

Шевченко Ользі Володимирівні – редакторові товариства «Телерадіокомпанія "Регіон"», м. Харків.

Почесне звання «Народний артист України» присвоєно кіноактору Олійнику Миколі Дмитровичу.

Почесного звання «Заслужений артист України» удостоєно Хоркіна Дмитра Миколайовича, ведучого, головного продюсера філії «Центральна дирекція "Українське радіо"» Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Спілчанські новини

Мовні квоти: розмова начистоту державних чиновників, фахівців та працівників ЗМІ// НСЖУ, 14.12.2018

Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики та Українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 14 грудня провів у медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) панельну дискусію на тему «Україноцентрична регуляція: результати введення квот і перспективи другого читання закону про мову» – за участю експертів і журналістів.

Припинити тиск держави-агресора на кримськотатарських активістів в окупованому Криму// НСЖУ, 14.12.2018

Національна спілка журналістів України протестує проти системного тиску на кримськотатарських журналістів і активістів в окупованому Росією Криму.

Мужнім журналістам колеги з Волині адресували новорічні листівки// НСЖУ, 13.12.2018

Працівники ЗМІ Волині надіслали листівки солідарності колегам, підданим гонінням у РФ і на тимчасово окупованих територіях України. Це зроблено в межах проведення акції «Новорічна листівка солідарності».

Позиціонування бренду України як геополітичний чинник – тема дискусії на «Території реформ»// НСЖУ, 13.12.2018

Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики та Українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 13 грудня провів у медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) панельну дискусію з «Позиціонування бренду України як геополітичний чинник» за участю експертів і журналістів.

Партнери