Спілка > Публiкацiя

Круглий стіл в НСЖУ «Україна – довгий шлях до НАТО»

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 30 Листопада 2018
Круглий стіл в НСЖУ «Україна – довгий шлях до НАТО»

Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики та Українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 30 листопада провів у медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) круглий стіл «Україна – довгий шлях до НАТО» за участю експертів з міжнародних, військових, правових питань, а також громадських активістів і волонтерів.

Що знають українці про НАТО як військово-політичний альянс після розвінчання образу ворога й міфу про «американський чобіт»? Про історію пошуку Україною «парасольки безпеки», ефективність взаємодії нашої держави з НАТО на шляху до євроінтеграції, про законотворість у цій сфері вели мову на зустрічі за круглим столом керівник відділу співробітництва з міжнародними організаціями Міністерства оборони України Петро Канана, експерт Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» капітан першого рангу Павло Лакійчук та інші учасники. Серед них, зокрема, керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко, експерт проектного офісу реформ Міноборони Артур Переверзєв, офіцер резерву, радник голови ради резервістів при Генштабі Мирослав Гай. До розмови був запрошений також засновник фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега.

Промовець – Петро Канана

З актуальних військово-правових питань, реформи армії та оборонно-промислового комплексу, волонтерства тощо поділилися думками співзасновник центру «КиївСтратПро», головний редактор порталу "EconomistUA" В’ячеслав Шутенко, військовий волонтер Алла Мартинюк, приєднався до розмови головний спеціаліст Держдепартаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва МО України Андрій Коломієць. Модерувала круглий стіл секретар НСЖУ Зоя Шарикова.

Під час заходу відбувся також відеозвязок з Литвою, учасником якого став експерт з питань армії та оборони громадянин Литви і Швеції Йонас Охман.

Фото Сергія Шевченка

 

Спілчанські новини

22 лютого – презентація фотовиставки «Журналісти на Євромайдані. П’ять років по тому»// НСЖУ, 20.02.2019

У прес-центрі Національної спілки журналістів України 22 лютого відбудеться презентація фотовиставки «Журналісти на Євромайдані. П’ять років по тому». Проект розповідає про роботу працівників ЗМІ в часи Євромайдану (2013–2014 роки).

«Хто солідарний з Україною, має право називатися європейцем» – Дональд Туск// НСЖУ, 20.02.2019

Європа неможлива без справедливої, незалежної і безпечної України, а ті політики, які ладні продати Україну, продають майбутнє Європи – це сказано на спеціальному засіданні Верховної Ради України у зв’язку з п’ятою річницею з початку збройної агресії Російської Федерації проти України.

І через 5 років винні у побиті сотень журналістів у часи Євромайдану лишаються непокараними, – НСЖУ// НСЖУ, 20.02.2019

Попри гучний розголос і обіцянки правоохоронців та представників влади, численні справи щодо нападів на журналістів у часи Майдану так і лишаються нерозслідуваними.

На Житомирщині 2 справи нападів на журналістів уже півтора року лишаються нерозслідуваними// НСЖУ, 19.02.2019

Загалом же правоохоронці Житомирської області нині займаються розслідуванням 3 справ щодо нападу на журналістів, які трапилися в 2017 і 2018 роках. Ще дві справи передано до суду, а одну закрито «за відсутністю складу злочину». Про це в офіційному листі до голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка повідомляє Прокуратура Житомирської області.

Партнери