Спілка > Публiкацiя

Круглий стіл в НСЖУ «Україна – довгий шлях до НАТО»

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 30 Листопада 2018
Круглий стіл в НСЖУ «Україна – довгий шлях до НАТО»

Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики та Українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 30 листопада провів у медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) круглий стіл «Україна – довгий шлях до НАТО» за участю експертів з міжнародних, військових, правових питань, а також громадських активістів і волонтерів.

Що знають українці про НАТО як військово-політичний альянс після розвінчання образу ворога й міфу про «американський чобіт»? Про історію пошуку Україною «парасольки безпеки», ефективність взаємодії нашої держави з НАТО на шляху до євроінтеграції, про законотворість у цій сфері вели мову на зустрічі за круглим столом керівник відділу співробітництва з міжнародними організаціями Міністерства оборони України Петро Канана, експерт Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» капітан першого рангу Павло Лакійчук та інші учасники. Серед них, зокрема, керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко, експерт проектного офісу реформ Міноборони Артур Переверзєв, офіцер резерву, радник голови ради резервістів при Генштабі Мирослав Гай. До розмови був запрошений також засновник фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега.

Промовець – Петро Канана

З актуальних військово-правових питань, реформи армії та оборонно-промислового комплексу, волонтерства тощо поділилися думками співзасновник центру «КиївСтратПро», головний редактор порталу "EconomistUA" В’ячеслав Шутенко, військовий волонтер Алла Мартинюк, приєднався до розмови головний спеціаліст Держдепартаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва МО України Андрій Коломієць. Модерувала круглий стіл секретар НСЖУ Зоя Шарикова.

Під час заходу відбувся також відеозвязок з Литвою, учасником якого став експерт з питань армії та оборони громадянин Литви і Швеції Йонас Охман.

Фото Сергія Шевченка

 

Спілчанські новини

Президент України скасував укази про кадрові рішення щодо Нацради з питань ТБ і радіо// НСЖУ, 24.05.2019

Володимир Зеленський скасував укази Петра Порошенка про призначення Володимира Горковенка членом Нацради та про увільнення Юрія Артеменка. Відповідні документи оприлюднені 24 травня на офіційному сайті Президента.

«Це не побиття, а неприємний інцидент», – журналіст Юрій Смірнов про грубість охоронців Президента// НСЖУ, 24.05.2019

Ситуація щодо побиття охоронцями Президента України Володимира Зеленського спеціального кореспондента видання «Ліга.net» Юрія Смірнова під час заходу iForum-2019 в Києві, – перебільшена. Про це в коментарі Національній спілці журналістів України повідомив сам журналіст, зазначивши, що не має наміру звертатися до правоохоронців щодо перешкоджання його професійній діяльності.

Нацрада з питань ТБ і радіомовлення призупинила прийняття рішень після раптових кадрових указів екс-глави держави// НСЖУ, 23.05.2019

Нинішня в. о. голови Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк відмовляється відкривати засідання регулятора, поки не буде отримано висновків парламентського профільного комітету, або від нового Президента України щодо коректності кадрових рішень, зокрема призначення на посаду члена Нацради Володимира Горковенка.

Зафіксоване несанкціоноване проникнення в архів редакції «Запорізька правда»// НСЖУ, 23.05.2019

Газета «ПравдаЗП» - обласне видання ГО «Клуб друзів «Запорізької правди» виходитиме тимчасово на період, поки трудовому колективу КП «Газета «Запорізька правда» ЗОР вдасться реалізувати рішення Третього апеляційного адміністративного суду (м. Дніпро) про роздержавлення та відновити випуск газети «Запорізька правда».

Партнери