Спілка > Публiкацiя

Круглий стіл в НСЖУ «Україна – довгий шлях до НАТО»

Служба інформацii НСЖУ
П'ятниця 30 Листопада 2018
Круглий стіл в НСЖУ «Україна – довгий шлях до НАТО»

Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики та Українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 30 листопада провів у медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) круглий стіл «Україна – довгий шлях до НАТО» за участю експертів з міжнародних, військових, правових питань, а також громадських активістів і волонтерів.

Що знають українці про НАТО як військово-політичний альянс після розвінчання образу ворога й міфу про «американський чобіт»? Про історію пошуку Україною «парасольки безпеки», ефективність взаємодії нашої держави з НАТО на шляху до євроінтеграції, про законотворість у цій сфері вели мову на зустрічі за круглим столом керівник відділу співробітництва з міжнародними організаціями Міністерства оборони України Петро Канана, експерт Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» капітан першого рангу Павло Лакійчук та інші учасники. Серед них, зокрема, керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко, експерт проектного офісу реформ Міноборони Артур Переверзєв, офіцер резерву, радник голови ради резервістів при Генштабі Мирослав Гай. До розмови був запрошений також засновник фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега.

Промовець – Петро Канана

З актуальних військово-правових питань, реформи армії та оборонно-промислового комплексу, волонтерства тощо поділилися думками співзасновник центру «КиївСтратПро», головний редактор порталу "EconomistUA" В’ячеслав Шутенко, військовий волонтер Алла Мартинюк, приєднався до розмови головний спеціаліст Держдепартаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва МО України Андрій Коломієць. Модерувала круглий стіл секретар НСЖУ Зоя Шарикова.

Під час заходу відбувся також відеозвязок з Литвою, учасником якого став експерт з питань армії та оборони громадянин Литви і Швеції Йонас Охман.

Фото Сергія Шевченка

 

Спілчанські новини

Мовні квоти: розмова начистоту державних чиновників, фахівців та працівників ЗМІ// НСЖУ, 14.12.2018

Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики та Українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 14 грудня провів у медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) панельну дискусію на тему «Україноцентрична регуляція: результати введення квот і перспективи другого читання закону про мову» – за участю експертів і журналістів.

Припинити тиск держави-агресора на кримськотатарських активістів в окупованому Криму// НСЖУ, 14.12.2018

Національна спілка журналістів України протестує проти системного тиску на кримськотатарських журналістів і активістів в окупованому Росією Криму.

Мужнім журналістам колеги з Волині адресували новорічні листівки// НСЖУ, 13.12.2018

Працівники ЗМІ Волині надіслали листівки солідарності колегам, підданим гонінням у РФ і на тимчасово окупованих територіях України. Це зроблено в межах проведення акції «Новорічна листівка солідарності».

Позиціонування бренду України як геополітичний чинник – тема дискусії на «Території реформ»// НСЖУ, 13.12.2018

Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики та Українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 13 грудня провів у медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) панельну дискусію з «Позиціонування бренду України як геополітичний чинник» за участю експертів і журналістів.

Партнери