Спілка > Публiкацiя

Творча спілка журналістів обурена рішенням районного суду в Черкасах

Служба інформацii НСЖУ
Понедiлок 19 Листопада 2018
Творча спілка журналістів обурена рішенням районного суду в Черкасах

Національна спілка журналістів України обурена рішенням Соснівського районного суду міста Черкаси звільнити під заставу підозрюваних у жорстокому вбивстві журналіста Василя Сергієнка. Це неприпустимо – озвучено позицію НСЖУ щодо судового рішення.

Творча спілка звертається до Вищої ради правосуддя, до Генеральної прокуратури України та Національної поліції, вимагаючи вжити всіх належних заходів, спрямованих на неприпустимість уникнення від відповідальності вбивць журналіста й активіста Революції гідності Василя Сергієнка. Верховенство права вимагає від держави правозастосовчої практики як щодо захисту прав живих журналістів, так і з особливою чутливістю та обережністю здійснення правосуддя, яке б не плюндрувало світлу пам'ять про наших колег, що загинули.

Нагадаємо, 16 листопада суд змінив запобіжний захід для підозрюваних в організації та виконанні вбивства журналіста й вирішив випустити під заставу двох підозрюваних, решті обрав запобіжних захід – арешт на 60 діб.

Фото: procherk.info

Спілчанські новини

Візит іноземних журналістів до НСЖУ: про тиск політиків та проблеми фінансування ЗМІ// НСЖУ, 22.01.2019

Тиск політиків та посадовців і економічні складнощі незалежних ЗМІ – спільні тенденції для медіа України і країн демократичної Європи. Про це йшлося в ході зустрічі голови НСЖУ Сергія Томіленка із групою міжнародних колег, які відвідують Україну для написання матеріалів про українські реалії.

«Зупинити хвилю агресії проти журналістів можливо лише через солідарність», – учасники регіональної дискусії в Кривому Розі// НСЖУ, 22.01.2019

Дніпропетровська область за результатами «Індексу фізичної безпеки журналістів», що проводить Національна спілка журналістів України разом із партнерами, 2018 року опинилася на другому місці за кількістю нападів на працівників медіа – 10 випадків, 6 із них трапилися в Кривому Розі.

Чому в Україні кожні 4 дні атакують журналістів? (АНОНС)// НСЖУ, 22.01.2019

У середу, 23 січня 2019 року, о 12:00 Національна спілка журналістів України запрошує представників ЗМІ на прес-конференцію «Презентація Індексу фізичної безпеки журналістів України. Підсумки 2018 року».

На Вінниччині реформовані видання отримають 900 тисяч гривень допомоги з обласного бюджету// НСЖУ, 22.01.2019

Це рішення ухвалили депутати Вінницької облради наприкінці 2018-го. Торік роздержавлені комунальні друковані ЗМІ також дістали грошову підтримку обсягом 539 тисяч гривень.

Партнери