Спілка > Публiкацiя

Круглий стіл «Професійні журналістські стандарти під час виборчої кампанії» (АНОНС)

Служба інформацii НСЖУ
Вiвторок 06 Листопада 2018
Круглий стіл «Професійні журналістські стандарти під час виборчої кампанії» (АНОНС)

У четвер, 8 листопада, о 12:00 у прес-центрі Національної спілки журналістів України (Хрещатик, 27-а) відбудеться круглий стіл «Професійні журналістські стандарти під час виборчої кампанії».

Як впливають вибори на довіру до ЗМІ? Чи можуть журналісти виявляти власні політичні симпатії? Як протистояти «чорному» піару та пропаганді? Як захистити свої права журналістам та медіа у передвиборчий період? Ці та інші питання обговорюватимуть учасники дискусії і міжнародні експерти:

* Сергій Томіленко, голова Національної спілки журналістів України;

* Вольфганг Рессманн, керівник European Youth4Media Network Association, директор регіонального медіа-центру Open Channel TV Ludwigshafen (м. Людвігсгафен, Німеччина),

* Мкртіч Тоноян, заступник голови правління Center for Strategic Research (м. Єреван, Вірменія),

* Мамука Андґуладзе, професор Caucasus University (м. Тбілісі, Грузія).

Запрошуємо до участі в «круглому столі» журналістів, науковців, представників громадських організацій.

 

Спілчанські новини

«Заборонити відкриття будь-яких незаконних справ, включно з оперативними, стосовно українських журналістів», – Наливайченко// НСЖУ, 15.11.2018

Варто невідкладно провести відкриті парламентські слухання щодо фізичної безпеки журналістів, аби раз і назавжди усунути тиск правоохоронних органів, чиновників та політиків на журналістів. На цьому наголосив лідер руху «Справедливість», екс-голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко під час зустрічі з активом Національної спілки журналістів України. Захід відбувся 15 листопада в офісі НСЖУ.

Діти з Донеччини відправились на оздоровлення до Одеси та Києва// НСЖУ, 15.11.2018

У дитячому центрі «Артек» (м. Київ) розпочато ХІI тематичну змiну. Від Донецької області на ХІI тематичну зміну «Медіа бум «Артек+» виїхали 38 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Зміна триватиме 21 день, з 12.11 до 02.12.2018 року.

«Парламент має невідкладно проголосувати за мораторій на перевірку ЗМІ під час виборів», – Томенко// НСЖУ, 14.11.2018

Мораторій на перевірки засобів масової інформації в період виборів невідкладно своїм рішенням має затвердити парламент України. Про це сказав політичний діяч, колишній віце-спікер Верховної Ради України, екс-голова Комітету з питань свободи слова Верховної Ради України Микола Томенко в ході «Президентського клубу» в Національній спілці журналістів України.

У Верховній Раді – нова спроба обмежити свободу слова// НСЖУ, 14.11.2018

Громадські активісти проаналізували новий законопроект, у разі ухвалення якого Верховна Рада матиме виключне право пропонувати РНБО список медіа, щодо яких можуть застосувати санкції. Про це йдеться у зверненні коаліції "За вільний інтернет", яке підтримала і Національна спілка журналістів України.

Партнери